X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka też ma nieregularne. Była chyba u wszystkich lekarzy w województwie, seria badań i powiedzieli jej, że taka jej uroda bo medycznie jest wszystko w normie. Bardzo pocieszająca diagnoza, nie ma co;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie na szczescie to po tabletkach. Przed ich baraniem mialqn regularne roznica jednego max dwoch dni i kiedy raz jeden jedyny przez wielki stres dostalam okres prawie dwa tygodnie wczesniej. A tak to pieknie co do dnia. Wiec mam nadzieje ze oszczedzone mi bedzie to wszystko. A najlepiej majowy groszek by sie pezydal ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, majowa Kluseczka to marzenie. Oby udało się w tym miesiącu, bo mój mąż dostał fajną propozycję delegacji co dwa tygodnie na dwa tygodnie. I teraz rozkmina, czy akurat byłby w Polsce na moją owulację. Gdyby Fasolcia już była, mógłby spokojnie jeździć a ja bym sobie "rosła" u rodziców...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie czyli dla wszystkich najlepszy czas jest teraz ;p czyli trzeba miec fasolke. Mam nadzieje ze ten cykl bedzie kolo 30 dni nie dluzej bo jak sie nie uda to okres na wesele... bleeee kurde czemu mowimy ze nie uda sie? Przeciez na 100%sie uda.

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś niestety dzień "na nie". Mam złe przeczucia, doła i w ogóle...;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam wczoraj ;p troche mnie pocieszyl cien cienia na tescie ovu wiec moze jednak orzyjdzie do mnie jakos w przeciagu tygodnia ta ovulacja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cienie i blade kreski na testach owu miałam od 8 dc...konkretne, mocne kreski w ogóle się nie pokazały. Nigdy mi się nie pokazują, a owulacja jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez sie zastanawiam bo u mnie tez takiego samego koloru nigdy nie byla ale to moze dlatego ze robilam testy tyylko przez 5 dni a teraz kupilam zestaw 30 testow to moge robic codziennie az w koncu owu sie pojawi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wrócę do Polski to też zamierzam kupić zestaw na każdy dzień miesiąca, bo tu, w Niemczech jest koszmarnie drogo. No chyba, że jednak nie będzie takiej potrzeby...oby;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na allegro nie mozesz sobie zamowic? To nawet z przesylka wyjdzie ci taniej. W aptece 5 testow owu kosztuje 15 zl a na allegro za 20zl z przesylka kupilam 30 ovu i jeden ciazowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zamowilam we srode rano a w czwartek juz w skrzynce mialam ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wysyłają poza granice kraju. 1 maja będę już w Polsce na stałe więc na spokojnie sobie zamówię:) W Niemczech za 5 testów zapłaciłam 15euro;/. Oszaleli chyba...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow. Kurde a tak to ja bym ci zamowila i wyslala ;p ale jak od maja w Polsce to spoczko ;) choc tez mam nadzieje ze nie bedzie potrzebne. ;)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy ovu dobrze wychodzą, zawsze jest ciemna kreska jak testowa...w poprzednim cyklu nawet dwa dni pod rzad byly pozytywne, nie wiem czemu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi testami to tak dziwnie trochę jest. Niby pomagają, ale potrafią też namieszać. A pewności nie dają.
    Ciri, lama jestem, mogłam wcześniej się ogłosić na forum:]. Od lutego zmarnowałam już fortunę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesem stezenie tego tam hormony dluzej sie utrzymyje. Czasem tak bywa ze dwa dni...

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Po malym zalamaniu wracam do grona staraczek. Testowanie wypada mi 17 maja. To nasz 3 cs. Zakupilam nowy termometr i staram sie nie nakrecac.
    Wlasnie siedze na dworcu w katowicach wsrod migdalacych sie malolatow i wspominam czasy, kiedy mialam tyle lat co oni. Prawie zadnych zmartwien.
    A na dworcu siedze bo wracam z poszukiwan pracy. U mnie w robocie z kazdym dniem gorzej. Szefowa juz sie nawet nie kryje ze chce nas wszystkie zwolnic.

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh czyli prawie jak u mnie w pravy. Jest coraz gorzej. Ja testowanie nie wiem kiedy ale jak dobrze pojdzie to kolo 15 maja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka, nie załamuj się:) jedziemy na tym samym wózku:) Trzeci cykl będzie szczęśliwy:)
    Kiepska sytuacja z tą szefową, obyś do połowy maja miała umowę, później ciąża i luz:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ja pierwsza testuję? obym była dobrą wróżbą...

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ