X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D oj tam:d owulka pewnie się zbliża:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieje, ze w przeciagu tygodnia sie pojawi bo majowka mam panienski i kawalerski to cos czuje ze on bedzie nie do uzytku jak wroci stamtad :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo dopiero obudzi się w nim uogier:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze przez dwa dni do domu nie wroci :P Jakis klub gogo sie szykuje wiec jak zniknie to nie wroci :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoo, to grubo:D Żeby tylko nie zrobili drugiego Kac Vegas:D
    No to zaciskam kciuki by owulacja była przed, bo po to żołnierzyki będą długo wstawieni:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie i pijani zamiast do gory stwierdza ze chca w dol :P zgubia droge w miedzy czasie :D W koncu kawalerski najlepszego przyjaciela :)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ja sie tak zastanawialam ile czasu po stosunku nie zwracac uwagi na sluz to sie dowiedzialam :) tak w sumie pomyslalam sobie, ze nawet dobrze mi sie sklada ten cykl, bo jezeli bede robic test 12.05 (prawdopopdobnie zwykly plus beta) to jeszcze moze zdarze sie umowic do gina i powtorzyc przed weekendem zeby miec absolu7tna pewnosc bo wybieramy sie na wesele na 16.05. ogolnie nie lubie nie pic na weselu ale tym razem z mila checia bym sobie odmowila;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wesele ciezarnej 23 maja do tej co teraz mamy imprezy w majowke i mam nadzieje ze bede miala jej do przekazania dobra wiadomosc :) Bo w sumie razem sie staralysmy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, Ciri, nie pijecie na weselach;] Przecież w maju zachodzimy;]

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to nie mam parcia na picie, zreszta na tym weselu bedzie była mojego G wiec trzeba trzymac ładnie fason :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie jajniki kłują. Zazwyczaj miałam ból tylko z jednej strony a dziś dwa. Sama już nie wiem czy owu była wczoraj czy jednak szykuje się na dziś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekasz zobaczysz :) ja na razie bez sensacji żadnych. Dosc wilgotno w pochwie i sluz lepki.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M. Zrobil badanie nasienia i wszystko jest ok. Moje badanie tez oprocz tsh i prolaktyny ale robilam popoludniu a trzeba nad czczo wiec w sobote rano powtorze i zobaczymy. W poniedzialek wizyta u gina i zobaczymy jak rosnie pecherzyk.... :)

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile płaciłaś za badania nasienia?

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat byla promocja....100 zl razem z konsultacja lekarska...ale ogolnie jest od 120-160zl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie, ja to poczekam jeszcze, za duzo teraz wydatkow ale jak nie daj boze sie nie uda do wakacji to wtedy bedziemy robic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj juz od dwoch miesiecy biadoli, ze to jego wina i musi sie zbadac. Jesli w maju sie nie uda to idzie na badania...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 21:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze za krotko sie staramy. Mi ginekolok powiedzial ze usg i monitoring bedziemy robic dopiero za 3 miesiace jak sie nie uda i hormony przebadamy bo teraz to ze wzgledu na tabletki moze byc roznie a zajsc i tak moge. Wiec dajmy jeszcze 3 cykle na unormowanie organizmowi. Ale chyba jak ja zaczne badania to i G niech zrobi zeby miac caly obraz tego wszystkirgo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój z kolei powiedział, że monitoring od maja będzie, jeśli w kwietniu nie zaskoczę. A mąż, jeśli chce to niech sobie zbada wojowników, choć według lekarza to trochę za wcześnie. On zaleca szczegółowe badania po około roku nieudanych starań. No ale ja już taka młoda nie jestem więc będziemy przyśpieszać.

    Dzień dobry tak w ogóle:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo moj mi powiedzial ze wczesniej tez zrobimy bo to w sumie bedzie wiadomo czemu mam nieregularne miesiaczki, ale zobaczymy. Mam nadzieje ze maj bedzie szczesliwy i zostanie nam oszczedzone wloczenie sie po lekarzach.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ