X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    url=https://naforum.zapodaj.net/1dd889019279.jpg.html][img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ Nie wiem czy teraz coś jest[/img]

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4810 3951

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :) Ja dziś sikam na owulaka i jaram się jakbym co najmniej betę robiła :D :D :D Dziś spadek temp.o 2 kreski ale to na bank nie spadek owulacyjny,bo na to za wcześnie- choć zobaczymy,co test pokaże :)

    Malgonia co Ci się dziś śniło :D ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 06:51

    Malgonia, Żabol lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Witam sie w maju. Chce tu dalej z Wami byc i kibicowac. ☺

    Zmartwilam sie, ze Agniechaaa usunela konto. Raczej jesli fighterki usuwaja konto bez pozegnania to nie za fajnie sie dzieje. Mam jednak nadzieje, ze Aga po prostu stwierdzila, ze nie bedzie jej juz potrzebne.
    O Buni tez niedawno myslalam. Eh ciekawe jak sytuacja u niej.

    Kargo udanego odpoczynku nad morzem!!! My mielismy 6 maja jechac na urodziny M.
    Ja za to zaczynam schizowac, se zarodka nie zobaczymy w piatek i bedzie puste jajo. Glupia jestem. Mam durne hustawki nastrojow i z jednej strony sie ciesze, a z drugiej nie wydaje mi sie, ze tak pieknie bedzie.
    Zobacz jakie piękne masz przyrosty, nie snuj czarnych scenariuszy :)
    Cycki do przodu i myślimy pozytywnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/1dd889019279.jpg.html
    Chyba się udało wkleić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 06:52

    StaraczkaNika, Klamka82, nenusia, Achia, Lunaris, Asia8787 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    url=https://naforum.zapodaj.net/1dd889019279.jpg.html][img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ Nie wiem czy teraz coś jest[/img]
    Te linki też nie działają. Spróbuj tak, jak Ci napisałam w poprzednim poście :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/1dd889019279.jpg.html
    Chyba się udało wkleić
    Sukces! Widzę pięknego bladziocha na takim kamyczkowym tle :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Sukces! Widzę pięknego bladziocha na takim kamyczkowym tle :)
    Ciężko mi to idzie :D

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 maja 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Ciężko mi to idzie :D
    Opoanowałaś nową umiejętność, wysikalaś || - pięknie się ten maj u Ciebie zaczyna!

    Żabol lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Opoanowałaś nową umiejętność, wysikalaś || - pięknie się ten maj u Ciebie zaczyna!
    Boję się jak cholera.Zeby to nie był jakiś podły żart ze strony losu.Bo ostatnio jest nieciekawie w moim życiu :(

  • MartunQa Ekspertka
    Postów: 121 96

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się majowo ♡ pół nocy nie spałam przez ból pleców, to chyba grubsza sprawa jakaś. Leżę w łóżku i boje się iść siknąć...

    z37jp9m.png
    b347312746a64c5dfb4f61d12e3e47a7.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Boję się jak cholera.Zeby to nie był jakiś podły żart ze strony losu.Bo ostatnio jest nieciekawie w moim życiu :(
    Jeden test to jeszcze może odwalić numer, ale skoro i dziś jest druga krecha, to jest ciąża. Poczujesz się lepiej, jak zrobisz jutro betę i będziesz mieć czarno na białym! Pechowo z tą majówką

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartunQa wrote:
    Witam się majowo ♡ pół nocy nie spałam przez ból pleców, to chyba grubsza sprawa jakaś. Leżę w łóżku i boje się iść siknąć...
    Hihi, to może już nie plecy, tylko pęcherz Cię boli? Psii, psiiii, psiiiiik! No leć, ja trzymam kciuki!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartunQa wrote:
    Witam się majowo ♡ pół nocy nie spałam przez ból pleców, to chyba grubsza sprawa jakaś. Leżę w łóżku i boje się iść siknąć...
    Polecam wizytę u fizjoterapeuty! Przez kilka miesięcy budziłam się z bólem pleców doprowadzajacym do łez, bo nie mogłam wstać normalnie. Wszyscy ortopedzi mówili, że to od mojego skrzywienia kręgosłupa. Koszmar się skończył jak przez przypadek trafiłam do super fizjo, pomasowała, pogmerała w tym kręgosłupie, nakleiła jakieś plastry i po paru dniach jak ręką odjął! Wiadomo skrzywienie zostało a ćwiczyć nie mam weny, najlepszy basen a ten mam 30km od domu w jedną stronę, więc ciężko to ogarnąć. Ale jest dużo lepiej niż kiedyś, a przez długi czas było wręcz wyśmienicie!
    Co do sikania to nic się nie bój! Tu się sika nie tylko w celach naukowych ale o hobbystycznie :D

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny. Tak żeście gadały, że dzisiejszego snu nie pamiętam.. za to za oknem balkon a ba nim piękne dwie deski :) musi być dziś skończonu bo jutro planuję tam pić szampana. Czeka już półtora roku na jakąś okazję ;)

    Zazdroszczę wzystkim sikającym. Ja w tym miesiącu nie mierze temperatury, bo na wyjwzdzue chce miec spokoj, wiec poranki w ogole bez emocji :p

    Idę robić jajecznicę, trzeba reścia jak najzzybciej odstawić na dworzec ;)

    Miłego dnia

    P.s. trasti daj sobie miesiac a się wciagniesz. Kazda kiedyś była tu pierwszy raz.

    Przeczytałam o Adze i zamarłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 07:21


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja Kochanie! Dobrze wiesz, że tylko beta prawdę Ci powie! Ale nie trać nadziei ;) ja tam widzę kreseczkę :) trzymam kciuki :* sikaj sobie jeszcze i jutro zobaczysz jak ciemnieje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, witam w moim ulubionym miesiącu :-)

    Kto dzisiaj wysika dwie kreski?

    Mam nadzieję, że Lena się pojawi i na uspokoi odnośnie Agniechy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia uwielbiam Twój avatarek! ❤ Jakby co to Ci wyślę w sezonie kilka główek kapusty, to może coś tam znajdziesz :D tyle, że pekińskiej :D
    Choć po cichutku licze, że wrócisz z tej podróży w dwupaku :*

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Cześć Kochane, witam w moim ulubionym miesiącu :-)

    Kto dzisiaj wysika dwie kreski?

    Mam nadzieję, że Lena się pojawi i na uspokoi odnośnie Agniechy...
    Powiem Ci lamko,że jak wczoraj przeczytałam o Agnieszce ,że usunęła konto to aż ciarki mi przeszły z niepokoju.Mam nadzieję że Aga po prostu ,ma tyle pracy przy chlopcach,że nie ma czasu na gadanie i zlikwidowala konto.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!
    Piszę prawie z ukrycia, bo M. mi wczoraj zrobił małą awanturkę, że non stop siedzę na forum, a z nim nie rozmawiam. Ale jak tu z nim gadać, jak on najpierw nie widzi bladziocha na bobo, a potem stwierdził, że przecież to nieważny test, bo te kreski muszą być tak samo mocno (dodam, że chłop nigdy o owulakach nie słyszał, więc musi mu się coś mylić- zapewne wiedzę ma z filmów, gdzie bohaterka orientuje się zawsze wtedy, że jest w ciąży, gdy betę ma na poziomie milion pięćset sto dziewięćset :P).

    U mnie temperatura spadła na 36,6 co dalej jest wysoko jak na mnie, ale jednak zaczyna odpowiadać progesteronowi. Dobrze jednak, że wczoraj zrobiłam tą betę, bo po pierwsze mam pewność, że prog sobotni był do dupy, ale był prawdziwy, a po drugie po tym bobo to dziś bym sobie wkręcała jakieś biochemy czy inne nieszczęścia. Gdybym zaś wczoraj na bobo nie sikała, to pewnie dziś bym spadek brała za implantację :P A tak to tylko czekam na @ i układam w głowie plan.

    Flower - widziałam na kwietniówkach Twój wpis, żebym rozważyła Twoją doktor MP. Niewykluczone, że tak zrobię, ale myślę, że na razie poprzesz mój plan, który wygląda tak:
    1. Koniec tego tygodnia - M. robi powtórny semiogram i MAR;
    2. Ja w piątek idę na USG zanim wezmę Clo;
    3. W kolejnym tygodniu M. robi wszystkie badania z krwi, które zlecił mój nowy doktor (zlecił mu wszystkie hormony, w tym te 'kobiece', do tego cukier, lipidogram itp.);
    4. Jeśli po usg z pkt. 2 będzie ok to zaczynam cykl ze stymulacją, z tym, że lecę na podwójnym estrofemie i jeśli wyrośnie pęcherzyk po Clo to biorę podwójne Ovitrelle;
    5. Jeśli w maju nie wyjdzie to wtedy HSG w czerwcu.

    A potem najwyżej zmiany lekarzy/ IUI ?


    Z innej beczki - ponieważ zakładałam, że obleję swój egzamin, trochę na temat z części gospodarczej czytałam na wypadek, gdybym chciała wnosić odwołanie do sądu od wyniku. Jak zdałam, to zapisałam się do grupy na facebooku, gdzie są ludzie, którym nie poszło i którym chciałam pomóc, podrzucić moją argumentację, podzielić się tym, co znalazłam (o, tak bezinteresownie, no taka jestem...). I co? I jak skończę pisać tego posta to idę tam, napiszę im posta i się z grupy usuwam. Napisałam tam, że jeszcze nie mam pracy, że dopiero dostanę z izby, napisałam z pamięci, na czym się opieram, a ludzie mnie non stop na privie atakują "podziel się swoją argumentacją" itp. I jak laska wysłała mi wiadomość na messengerze o północy oraz potem namierzyła mnie jakoś na whatsapie o 1 w nocy to się wkurzyłam! Moje dobre serce też ma czasem dość (a że nie wyciszam nigdy telefonu na noc, to oczywiście wiadomość przyszła,a M. skomentował "koleżaneczki do Ciebie" mając na myśli Was :*)

    Miłego dnia! :*

    Klamka82, Siwulec, Rucola, Rucola, nenusia, moyeu lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset olej ich - jak nie potrafią sobie sami poprzeć własnej sprawy micnymi argumentami, to może nie powinni być prawnikami, albo conajmniej się jeszcze pouczyć przez rok. Nie miej wyrzutów! A do męża zacznij gadać o śluzie, każ mu porównywać owulaki i opisz mu jak wyglada HSG - od razu każe Ci chwycić za telefon, żebyś to nam opowiadała a nie jemu ;)

    reset, Karma88, Luna1993, Morusek, Siwulec, nenusia, Nat90 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ