X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ludzie sa nienormalni, dasz palec wezma reke. Uciekaj od nich, poblokuj i tyle.

    Tia ja mojemu tez jojczylam z owulakami swego czasu i w pewnym momencie pytal to co mozemy juz? Nawet porownywal.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny
    Nadzieja gratuluję po raz drugi :)

    Mam wynik proga wczorajszego. 16ng/ml w 13dpo. Beta była 53. Powinnam coś zacząć brać?

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka prog nie jest zły, ale ja bym trochę podkoksowała. Gratulacje bety, czekamy na piękny przyrost :-)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w majowym wątku,moim urodzinowym miesiącu :) .Nowy miesiąc,nowe wyzwania,życzę wam by każdej z was przyniósł on dużo pozytywów.Na razie nie rozsyłam wirusków bo wciąż mam obawy co do kropka.Myślę,że po prenatalnych powróci mi spokój.Powodzenia dziewczyny :) .

  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff już myślałam, że jest tragicznie niski. Mam lutke w domu. Ale chyba nie powinnam bez lekarza sama brać. A teraz majówka więc pewnie w tym tygodniu mi nie odpisze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 07:58

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka94 wrote:
    Uff już myślałam, że jest tragicznie niski. Mam lutke w domu. Ale chyba nie powinnam bez lekarza sama brać. A teraz majówka więc pewnie w tym tygodniu mi nie odpisze
    Luteina Ci nie zaszkodzi, ja bym wzięła. ;-)

    Rucola lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka94 wrote:
    Uff już myślałam, że jest tragicznie niski. Mam lutke w domu. Ale chyba nie powinnam bez lekarza sama brać. A teraz majówka więc pewnie w tym tygodniu mi nie odpisze
    Ja tam bym wzięła, przecież nie zaszkodzi, a conajwyżej pomoże. Tylko potem trzeba powiedzieć ginowi i niech zdecyduje co dalej

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile powinnam brać? Mam luteine 50mg

    Edit: podjęzykowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 08:07

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowałam ustawić awatarka od Lamki, ale coś nie chce się wstawić :/
    Sprobuje jeszcze w pracy na kompie zerknac, moze mi lepiej pojdzie ;)

    lamka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Żabol Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Cześć, już wpisuję. Zaczynasz dopiero starania na serio, z wykresem? Każda kiedyś zaczynała ;)

    Tak, zaczynam tak na serio, serio :) Mam nadzieje, że z czasem to pomoże, zarówno mi jak i Wam. Bo na serio staramy sie dopiero (dla mnie aż) 3 cykle. Dla niektórych to być może tylko dwa rozczarowania, ale dla mnie to... no wiecie, tym bardziej, że o dzieciątku marze już naprawdę długo. Ale były sprawy w życiu które nas hamowały, studia, praca, myśli, że może nie jesteśmy gotowi. Wracając do sedna, trzymam za nas kciuki :) Maj to przecież taki piękny miesiąc, w sam raz na ||

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabol mam nadzieje, ze szybko uda Ci sie zajsc i zaoszczedzisz sobie miesiecy nerwow.

    Dwa cykle staran to jakas abstrakcja dla mnie.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w piękną majowa pogodę, oby tak pięknie bylo do wieczora. Dzisiaj kajaczek, spacerek i dzialeczka. :-)

    P.s musze od teściowej przewiezc wózek do siebie do domu :-)

    summer86, Minie Black lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w maju :)

    Nadzieja, jeszcze raz gratuluje !

    U mnie tempka w dół, także @ zbliża się wielkimi krokami :( na przyszły cykl nie mam żadnego pomysłu, skoczę do Hope na listę badań, może coś mnie natchnie....

    Niezależnie od tendencji spadkowej mojego nastroju, życzy Wam miłej majówki :)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabol wrote:
    Tak, zaczynam tak na serio, serio :) Mam nadzieje, że z czasem to pomoże, zarówno mi jak i Wam. Bo na serio staramy sie dopiero (dla mnie aż) 3 cykle. Dla niektórych to być może tylko dwa rozczarowania, ale dla mnie to... no wiecie, tym bardziej, że o dzieciątku marze już naprawdę długo. Ale były sprawy w życiu które nas hamowały, studia, praca, myśli, że może nie jesteśmy gotowi. Wracając do sedna, trzymam za nas kciuki :) Maj to przecież taki piękny miesiąc, w sam raz na ||
    To trzymam kciuki. Też tak miałam, że były sprawy ważne i ważniejsze, a potem wszystko się poodwracało i było już tylko jedno, najważniejsze ;)

    Karma88, Rucola, nenusia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabol ja także życzę Ci żeby szybciutko zaskoczyło :) miło że powiedziałaś coś o sobie

    Wisienka ja też bym wzięła luteine, nie zaszkodzi :)

    Przyszłam życzyć Wam miłego, pięknego, słonecznego pierwszego dnia mojego ukochanego miesiąca :*

  • Żabol Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Zabol mam nadzieje, ze szybko uda Ci sie zajsc i zaoszczedzisz sobie miesiecy nerwow.

    Dwa cykle staran to jakas abstrakcja dla mnie.
    Wiem, wiem ! Nie zamierzam się porównywać. I nie użalam się nad sobą, bo widzę jakie Wy macie problemy, ile musicie niejednokrotnie latami znosić. I mam nadzieję, że mnie to ominie bo naprawdę sobie tego nie wyobrażam, nie dałabym rady. Jesteście naprawdę mega silne.

    StaraczkaNika takie zycie bywa pokręcone, najpierw boimy się ciaży bo to zły moment, a potem jej pragniemy i się nie udaje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 08:48

  • MartunQa Ekspertka
    Postów: 121 96

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, po niedziejach, białość aż daje iczach

    z37jp9m.png
    b347312746a64c5dfb4f61d12e3e47a7.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna a ile powinnam wziąć tej luteiny? Mam podjęzykowe tabletki 50mg

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset chcialas pomoc a wyszlo nie ciekawie.. dalas palec to chca reke :P gdzie tam ktos ciebie wylapal na whatsapie :P chyba musze cie poszukac tam :P he he :). Moze racja ze nie ktorzy powinni sie jeszcze douczyc itp.

    wisienka ja kiedys bralam lutke doustna 200 mg czyli rano 2 tabl i wieczorem 2 tabl

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka94 wrote:
    Luna a ile powinnam wziąć tej luteiny? Mam podjęzykowe tabletki 50mg
    To już dziewczyny muszą Ci powiedzieć, ja na dawkowaniu niestety się nie znam :( ja biorę dopochwowo ale końską dawkę

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ