X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Tosiu, możemy gdybac. Nigdy tak na prawdę nie wiadomo co może zaszkodzić. Wg szkoły mamy ginekolog to na samym początku dzieciątko przez ok 2 tygodnie jest "chronione" i nawet antybiotyki nie powinny zaszkodzić

    Wiem Minnie. Ale może któraś z Was tez brała leki a dziecko jest zdrowe. Tak bardzo się boje

    Trasti lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Wiem Minnie. Ale może któraś z Was tez brała leki a dziecko jest zdrowe. Tak bardzo się boje

    Tosiu, nie mam własnych doświadczeń, ale obserwacja innych oraz doświadczenie życiowe pozwala powiedzieć, że jak zarodek jest zdrowy to wiele rzeczy mu nie zaszkodzi. Masa kobiet, które się nie starają, o ciąży dowiaduje się kilka dni po terminie @, będąc wtedy po imprezach/ lekach/ solariach itp.

    A tak w ogóle gratulacje!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w ten piękny majowy- wolny- dzień! uwielbiam maj! jest tak piękne, mam urodziny w tym mcu, jeszcze nie jest tak gorąco(a ja nie cierpię gorąca, opalania itp- wiem,jestem dziwna :p) jedyne to lubię w lato to kąpiele w jeziorze:)
    ale ale, się rozpisałam a ja z wirusami przychodzę!
    %3())))#$%^&*()@!(&^%$##@@@%^*(())*???><>>>"*&^%$*()&&$$%
    bierzcie i się częstujcie, niech Nika nie zdązy z wpisywaniem II na 1 stronie :)
    POWODZENIA!

    Kargo31, Malgonia, Lucia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Tosiu, nie mam własnych doświadczeń, ale obserwacja innych oraz doświadczenie życiowe pozwala powiedzieć, że jak zarodek jest zdrowy to wiele rzeczy mu nie zaszkodzi. Masa kobiet, które się nie starają, o ciąży dowiaduje się kilka dni po terminie @, będąc wtedy po imprezach/ lekach/ solariach itp.

    A tak w ogóle gratulacje!

    Dziękuje! Chociaż do mnie to jeszcze nie dociera. Nigdy przez prawie 2 lata nawet cienia nie ujrzałam a teraz całkiem ładna kreska. Cała się trzęsę ze strachu

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabol witaj :) obyś szybciutko zobaczyła II kreski i nie musiała przechodzić niepotrzebnych nerwów :)
    Nadzieja gratulacja, kreskę widać :)oby pięknie ciemniała :)

    Żabol lubi tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2022, 19:28

    lamka lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko i Żabol- witajcie! :) Mała podpowiedź- jeśli piszecie z telefonu i wstawiacie emotikony, a nie znaki (czyli dajecie buźkę zamiast ":)") to wtedy posty kasuje.

    Żabol lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow dziewczyny, ale naprodukowałyście od wczoraj ;D człowiek przed śniadaniem nie przeczyta, ale obiecuję do pośniadaniowej herbatki już tak :D

    Chciałam tylko zostawić dobrą wiadomość :) Co prawda jeszcze się nie nakręcam, powtórzę jutro i może uda się dostać na betę, ale powiem Wam dziewuszki, że sobie wyśniłam :) najpierw miałam sen, że jestem w 20 tyg ciąży, a później, że karmię piersią :p. Wizyta piątkowa u lekarza pokazała piękne jajniki (mam pcos i ostatnio jak usłyszałam, że mam piękne jajniki to było w październiku przy poprzedniej ciazy-to dało mi do myślenia :D) i że jestem po owulacji. Miałam być twarda i czekać oczywiście do terminu jaki sobie założyłam, ale wiecie jak jest :) dzisiaj teoretycznie 12 dc, ale pewności nie mam, bo odpuściłam pomiary temperatury, śluz i szyjke :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b73cb4fd150.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 10:26

    Achia, blue00, nenusia, -Mamunia-, Flowwer, Cabrera, Siwulec, MamaFabianka, lamka, Lady_Dior, Morusek, Kaczorka, Malgonia, Angelika83, Bajkaaa, wisienka94, Żabol, Nadzieja22, MartunQa, Bocianiątko, Mala90, Czrna 81, moyeu lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons jaka ładna kreska!:) Powtórz jutro i skacz na betę. Trzymam kciuki:))

    Simons_cat lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Dziewczyny proszę pomóżcie. Miałam w tym cyklu dużo stresu i podejrzewałam ze to mi zablokowało owulacje. Od kilku dni jestem chora i brałam theraflu, neosine, syropy i tabletki na gardło. Objawów żadnych nie mam ale coś mnie podkusiło żeby siknac na test a tam szok dwie kreski. Boje się strasznie czy te leki nie zaszkodziły. Dzisiaj 27 dc. Cykle około 28 dniowe +/- 2 dni
    Nie martw się, nie zaszkodziły. ;-)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko i Żabol witamy wsrod nas :)

    Simons_cat po cichu gratuluje :)

    nenusia bidoku, mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 10:27

    Simons_cat, Żabol lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję Simons :)

    Simons_cat lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, ale Ci się serduszka zaczynają sypać :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wogóle to nie przywitałam nowych dziewczyn (ohh coś mój mózg ostatnio dziurawy?!)
    Tak więc witajcie!!

    Żabol lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja matka i córka z brzuszkami ♡♡

    nenusia, Minie Black lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos, podświadomie chce kawy.. A jednak zapach jest straszny.. Chyba przerzucę się na Inkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/be4cd503e50f.jpg
    Kreska wyszła po 1-2 minuty i po chwili sciemniala do takiej jak widać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2018, 10:30

    Yoselyn82, nenusia, Minie Black, Cabrera, Siwulec, Carmen.92, MamaFabianka, lamka, Lady_Dior, Morusek, Simons_cat, blue00, Karma88, Kaczorka, Malgonia, Angelika83, Bajkaaa, wisienka94, Żabol, MartunQa, Bocianiątko, MaryAnn, Czrna 81, by7mistake lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrowienia z dzialeczki, pogoda jak marzenie :) uwielbiam taka ;D

    nenusia, Mala90 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Wow dziewczyny, ale naprodukowałyście od wczoraj ;D człowiek przed śniadaniem nie przeczyta, ale obiecuję do pośniadaniowej herbatki już tak :D

    Chciałam tylko zostawić dobrą wiadomość :) Co prawda jeszcze się nie nakręcam, powtórzę jutro i może uda się dostać na betę, ale powiem Wam dziewuszki, że sobie wyśniłam :) najpierw miałam sen, że jestem w 20 tyg ciąży, a później, że karmię piersią :p. Wizyta piątkowa u lekarza pokazała piękne jajniki (mam pcos i ostatnio jak usłyszałam, że mam piękne jajniki to było w październiku przy poprzedniej ciazy-to dało mi do myślenia :D) i że jestem po owulacji. Miałam być twarda i czekać oczywiście do terminu jaki sobie założyłam, ale wiecie jak jest :) dzisiaj teoretycznie 12 dc, ale pewności nie mam, bo odpuściłam pomiary temperatury, śluz i szyjke :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b73cb4fd150.jpg

    Kochana moje gratulacje !!! <3

    Simons_cat lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka94 wrote:
    Luna a ile powinnam wziąć tej luteiny? Mam podjęzykowe tabletki 50mg
    Spokojnie 2x1 możesz brać, ja bym się pokusiła chyba nawet o 3x1 jeśli to podjezykowa

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ