X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset myślę, że najgorsze minęło, bo teraz tylko delikatnie przy podcieraniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 14:45

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 11 maja 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Nenusia a podali Ci ten metotreksat?

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 maja 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z wizyty, pozwólcie że skopiuję z ex testerek bo mnie nerw nosi i chyba muszę odreagować jakoś :/ Idę po syna i na dwór, na jakieś lody bo wrrr... wieczorem wrócę ;)

    Wizyta jak miesiąc temu -wysiedziałam się do 13.30 pod drzwiami :/ wysłuchałam wszystkich awantur i pretensji aż sie sama wk... i powiedziałam że pierwszeństwo to powinnam mieć ja bo: jestem w ciąży, jestem pracownikiem, jestem honorowym dawcą krwi, jestem w stopniu wojskowym a siedzę cicho i czekam więc reszta też może.

    USG mi nie zrobił, owszem zbadał -zalecenia nospa 3x1 i magnez 2x1 i polecił mi swojego kolegę ktory przyjmuje prywatnie :/ i adieu! Nosz k... NFZ! A, jeszcze polecił żebym nie zapomniała o USG między 11-14 tc :]

    Teraz muszę sobie szukać nowego lekarza i ogarnąć całokształt bo prenatalne nadciągają, zwolnienie mam do czerwca. JEstem wściekała :/


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dzień dobry :)

    Nenusia a podali Ci ten metotreksat?
    Nie nie zgodziłam się bo chciałam mieć pewność czy faktycznie fasolka jest w bliźnie i jak się okazało miałam racje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wiem o czym mówisz nfz... Mi w środę gin na NFZ powiedział że ciąży wogóle nie ma.. Dobrze ze tego samego dnia miałam wizytę u onkolog i usłyszałam serducho:)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor :)
    Mial byc sex na "wszelki wypadek" a wyszla dupa. Chyba pozwe agode jak wroce, ze nie mam dzidka, a zainwestowalusmy sporo kasy w ten cykl.. mam nadzieje, ze wrocimy z kolacji w lepszym nastroju, ale serio, ze tajowie oszukuja to wiem, ale tali duzy serwis to serio sie nie spodziewalam :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porażka, porażka, porazka. Lunaris- współczuję./ ale i tak "się cieszmy" bo w Stanach i podejrzewam że w Europie też na pewno gdzieś, nie ma czegoś takiego jak płatne 100% ciążowe L4. Pracuje się do samego porodu a po 2 tyg się wraca do pracy. No chyba że ma się bogatego męża ;) a ogólnie ich ubezpieczenie to też...nie znam się tak bardziej ale im gorsze ubezpieczenia tym potem wyższe rachunki ze szpitala w razie gdyby.. także może nie jest u nas tak najgorzej.
    Ocho! W Gdańsku zaczęło grzmieć :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki proga... 7,72 ng/ml więc doopy nie urywa :((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Mam wyniki proga... 7,72 ng/ml więc doopy nie urywa :((
    To już wiesz z czym problem, od następnego cyklu działaj

    Klamka82 lubi tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Nie nie zgodziłam się bo chciałam mieć pewność czy faktycznie fasolka jest w bliźnie i jak się okazało miałam racje

    Ufff.... to całe szczęście. Metotreksat jest bezwzględnie przeciwwskazany w ciąży i może powodować wady płodu.
    W takim razie pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Trzymam kciuki.

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Mam wyniki proga... 7,72 ng/ml więc doopy nie urywa :((

    Ja się nie znam, sama mam niski.

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Ufff.... to całe szczęście. Metotreksat jest bezwzględnie przeciwwskazany w ciąży i może powodować wady płodu.
    W takim razie pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Trzymam kciuki.
    Wiem, bo jak mi dali ulotkę do przeczytania to nie podpisałam zgody. Mam nadzieję, że sytuacja trochę się uspokoi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Ja się nie znam, sama mam niski.
    Jaki masz KateKum ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam się na odwagę i powiedziałam szefowi, jak sytuacja wygląda i, że wobec systematycznych spięć z kierowniczką raczej się pożegnamy, bo idę na l4. Całkiem nieźle z nim żyję, więc chyba wypada, żeby dowiedział się ode mnie?

    lamka, Aga9090, reset, Bocianiątko, MartunQa, Malgonia, Emiilka, Daniela, Tosia2323, Lunaris, sAnsa_28, Nadzieja22, KateHawke, Jeżowa, MaryAnn, nowa na dzielni, olik321, KateKum, moyeu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie najważniejsze jest dobro Twoje i Minionka, więc kierowniczką się nie przejmuj. Jak szef zareagował?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Wzięłam się na odwagę i powiedziałam szefowi, jak sytuacja wygląda i, że wobec systematycznych spięć z kierowniczką raczej się pożegnamy, bo idę na l4. Całkiem nieźle z nim żyję, więc chyba wypada, żeby dowiedział się ode mnie?
    Wydaje mi się, że dobrze zrobiłaś, Twój spokój teraz najwazniejszy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szef mówił, że widzi co się dzieje, że żałuje, bo jestem dobrym pracownikiem (że dobry hajs mu robie), ale szanuje i rozumie moją decyzję, bo rodzina jest ważniejsza od pracy i cieszy go , że powiedziałam mu osobiście.
    Chyba jest git. Od razu czuje jakbym kamień z gardła wypluła

    Bajkaaa, lamka, Aga9090, Morusek, Anaaa90, Luna1993, Iseko, Bocianiątko, MartunQa, Emiilka, Lady_Dior, Daniela, Rucola, Lunaris, Karma88, by7mistake, Nadzieja22, KateHawke, Jeżowa, MaryAnn, Kargo31, Barbarka1984, KateKum lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak Wam, ale mi jakoś brakuje wieści od Niki.

    Nikuś heloł?

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nie wiem jak Wam, ale mi jakoś brakuje wieści od Niki.

    Nikuś heloł?
    Heloł, bejbe!
    A ja po pracy wzięłam męża na działkę - i jak posiedzieliśmy z godzinkę to lunęło! Siedzieliśmy w altance, mąż pod daszkiem grillka palił i sobie popatrzyliśmy na deszcz :) Dopiero przed chwilą wróciłam i oczywiście - nadrabiam.
    Ogólnie to strasznie się boję jutrzejszego USG i staram się wychodzić z domu, żeby za dużo nie myśleć - ale czytam Was codziennie o 5 rano!

    Nenusia sama widzisz, że maleństwo jest waleczne - po mamie - i daje radę w każdych warunkach. Nie przestaję ściskać kciuków. I żeby Ci się udało wyjść na komunię!

    Trasti, jak już pisałam Bocianiątku - Minie miała wczesne zagnieżdżenie, przestań porównywać ;)

    Ad. jedzenie a ja też dzisiaj spełniłam zachciankę - jadłam kaszankę z grilla z cebulką :) Gryczaną - żeby nie było.
    A na deser promocyjne borówy z Lidla.
    Już teraz mam kiepski cukier, a przy encortonie będzie tylko gorzej. A dietę jakoś ciężej teraz trzymać - surowe warzywa wcale mi nie wchodzą. Nigdy nie przepadałam za mięchem, a teraz nagle lubię.

    Aga9090, MartunQa lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, doskonale rozumiemy Twój strach, ja wczoraj kilka razy miałam poważną ochote zwiać sprzed gabinetu, niewiedza bywa czasem bardziej łaskawa, ale - my już "swoje dołożyłyśmy' do statystyk. Teraz pora na same dobre informacje!

    Narobiłaś mi ochoty teraz na kaszanke, bo jajecznica od Reset już mnie nagle obrzydza :D

    Czas do domu wracac chyba i cos w końcu zjeść

    P.S. Też czekam na deszcz

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ