X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem fanką butów z badury, zawsze super wygodne.

    Tez włączyłam Ślub Harrego i biorę się za sprzatanie ;). Masakra w ogóle, za nic w świecie bym się z nią nie zamieniła :D. Od małego wiedziałam, ze nigdy nie chciałabym być księżniczką ani gwiazdą bo taka to ma ciężkie życie, koronę trzeba nosić, wszyscy aucie obserwują, ciężka orka :D

    Ptysia, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pomyślcie sobie jak takiej np księżniczce byłoby ciężko z niepłodnością. Wszyscy czekają na potomka a tu dupa

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżnej* :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć KateKum :) ja tu w sumie ciągle zaglądam, ale ostatnio brak mi czasu... Załatwiam jeszcze formalności do nowej pracy no i zbieram garderobę czytaj szyję praktycznie codziennie :) trochę odzylam nie myśląc o staraniach, ale zbieramy tyłek i robimy dalsze badania. Nie wiem tylko co z laparoskopia i kiedy uda nam się ją zrobić.

    Czasem z emkami trzeba ostro bo inaczej nie da rady, a najważniejsze że efekt osiągnięty!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tych moich czarnych butów, to sprawa ma się tak:) na obcasie nie chodzę na codzień, bo strasznie mnie bolą stopy, tylko na jakieś większe okazje ubieram szpilki jak wiem, ze nie będę w nich długo. I czarne i różowe mam w domu. Natomiast na codzień do pracy jako ze muszę się nagonić po szkole trochę ubieram na płaskim, ale tu tez jest problem bo prawie każde baleriny mi wyskakują jak nie mają jakiegoś trzymającego stopy paska:/ także u mnie kupić buty to wyzwanie tak jak pisała Reset :( w factory jest od groma sklepów z butami ale posucha jak nie wiem dla mnie:p nawet zaczęłam już patrzeć na takie buty co mi się nie podobają żeby tylko były wygodne, a moj mąż jak je zobaczył to stwierdził, żebym odrazu szła w sklepach na dział z bbutani dla babć w takim razie:p przynajmniej się uśmiałam w tych sklepach:p ostatecznie tak jak Wam mówiłam kupiłam czarne sandały mega wygodne, ale sandałów mam w domu już ileś par w różnych kolorach: białe, różowe, granatowe i inne:p kupiłam tez półbuty granatowe ala trampki, to musza narazie wystarczyć, a dotychczas do dżinsów zawsze nosiłam bordowe bardzo podobne, wiec jakaś zmiana będzie. Mam tez w domu baleriny ale jak długo w nich chodzę to bolaa mnie palce, No mówię Wam, nienawidzę kupować butów!

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, faktycznie buty z tej firmy są bardzo wygodne, nawet te szpilki co muszę czasem ubierać mam od nich i się sprawdzają.

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To z butami nie wiem tez czy znacie patent butów tanecznych :). One są średnio piękne w większości i delikatniejsze (jeżeli ich się nie podklei gumą to nie nadają się do chodzęnia na zewnątrz) ale nie ma nic wygodniejszego :). Dużo ludzi je na ślub zamawia, tez miałam czułam się na obcasie jak w kapciach ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szpilek to dużo ich sprawdziłam, bo w pracy non stop obowiązkowo. Najwygodniejsze dla mnie są z quazzi, więc polecam :)

    Zmartwiło mnie to białko bardzo.... Na dodatek już się naczytalam w internecie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 12:03

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez robiłam na ślub buty na zamówienie w takiej firmie i uratowały mnie, bo te co ubrałam ze sklepu to tak mnie zaczęły cisnąć jak wchodziłam na sale, ze jeszcze godzina i by się krew ze stop lała. A tak to przebralam i przetańczyłem cała noc:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 12:05

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie na spokojnie, w internecie zawsze trafisz na skrajne przypadku każdej dolegliwości, nie zamartwiają się :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie nie czytaj na internecie, bo tam zawsze piszą tak, ze człowiek się tylko zdoluje.

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Małgonia ale akcja! Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło, bo było nieciekawie... mój M jest uczulony na salicylany i jak kiedyś połknął Ibuprom to myślałam, ze zejdzie z tego świata i tyle będzie. Cały przełyk zaczął mu puchnąć z minuty na minutę, dobrze, że szpital mamy blisko...
    A co do PZU dlaczego nie zadzwoniłaś na infolinie? To najszybszy i najpewniejszy sposób zgłaszania problemów. Pierwszy raz spotykam się, żeby pisać do nich na fb, tam nikt konkretny nie odpisuje, tylko jakiś człek od marketingu.
    Melevis, to jak się jest uczulonym na salicylany, to ma się tez jazdy po ibupromie? Pytam, bo smaa nie wiem czy nie jestem uczulona na aspirynę i nie wiem czy będę mogła jeść acard, ale tabletki typu ibuprom jem zawsze jak mnie bardzo boli głowa albo przy okresie i nic mi nie jest.

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeeeń doobryyy :)

    Ja już po wizycie u mojego gina. Mam 3 pęcherzyki na lewym i 2 małe na prawym jajniku. Także taki trochę kurnik :) endometrium 10,1 mm owulka za mniej więcej 2 dni :)

    Lecimy na działkę, a wieczorem wiadomo <3

    Miłej soboty kochane :*

    Nadzieja22, Yoselyn82, Bocianiątko, by7mistake, reset, frezyjciada, Bajkaaa, blue00, Flowwer, KateKum, Koteczka82, Angelika83, KateHawke, Emiilka, Lunaris, Morusek, Cabrera, Karma88, Czrna 81, Iseko, summer86, MaryAnn lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Co do szpilek to dużo ich sprawdziłam, bo w pracy non stop obowiązkowo. Najwygodniejsze dla mnie są z quazzi, więc polecam :)

    Zmartwiło mnie to białko bardzo.... Na dodatek już się naczytalam w internecie....

    Ja też uwielbiam ich buty, choć teraz to już i ich buty mnie uwierają, ale miałam jedną parę tak piękną, że dwa razy wymieniałam podeszchwy wewnetrzne i zewnetrzne, obcas rekobstruowany chyba ze cztery nim calkiem sie posypały, ale mogłam w nich biegać. Gdybym wiedziała, ze tak sie sprawdza to bym 3 pary kupiła ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam maila do mojej hematolog. Terminy odległe do niej, więc jeśli do poniedziałku nie odpisze to umówiłam wizytę u kogoś innego na 17.45....

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Dzieeeeń doobryyy :)

    Ja już po wizycie u mojego gina. Mam 3 pęcherzyki na lewym i 2 małe na prawym jajniku. Także taki trochę kurnik :) endometrium 10,1 mm owulka za mniej więcej 2 dni :)

    Lecimy na działkę, a wieczorem wiadomo <3

    Miłej soboty kochane :*

    Ho ho ho niezla gromadka ;) upojnego wieczoru!:)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 maja 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj miałam być na ślubie siostry.. ślubu nie ma, a oni chyba się zeszli.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 19 maja 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    A ja dzisiaj miałam być na ślubie siostry.. ślubu nie ma, a oni chyba się zeszli.
    Ha ha dobre :-D

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    A ja dzisiaj miałam być na ślubie siostry.. ślubu nie ma, a oni chyba się zeszli.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, lepiej teraz niż już po ślubie! Też mieliśmy taką historię, rozeszli się dwa miesiące przed ślubem, a pół roku później szukali od nowa sali, śmialiśmy się czy tym razem też podchodzić do tego sceptycznie to mówili, że tym razem już biorą ślub na serio. Rozeszli się dwa tygodnie przed ślubem :D rok później okazało się, że znów są razem, ona dodatkowo z nim w ciąży i ślub brali razem z chrzcinami :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 13:40

    Izape_91, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, lepiej teraz niż już po ślubie! Też mieliśmy taką historię, rozeszli się dwa miesiące przed ślubem, a pół roku później szukali od nowa sali, śmialiśmy się czy tym razem też podchodzić do tego sceptycznie to mówili, że tym razem już biorą ślub na serio. Rozeszli się dwa tygodnie przed ślubem :D rok później okazało się, że znów są razem, ona dodatkowo z nim w ciąży i ślub brali razem z chrzcinami :D

    O matko, a mówią by dwa razy nie wchodzić do tej samej rzeki.
    Ja dzisiaj też na wesele, ale do pracy dodatkowej z fotobudką. Oboje z emkiem jedziemy zaraz do Augustowa, ale będziemy w dwóch różnych domach weselnych. Za tydzień z kolei gram na ślubie w kościele.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ