X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nudy nie ma :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d261b0adf7b5.jpg

    StaraczkaNika, Patrycja20, KateHawke, Aga9090, Yoselyn82, MamaFabianka, Morusek, Karma88, Flowwer, Siwulec, Nadzieja22, Koteczka82, Czrna 81, Anaaa90 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Nika, widzisz, dobrze się maluch czuje i Ty też się przez to dobrze czujesz:)
    Choć rozumiem zdenerwowanie.
    Sama mam wizytę za tydzień, czuję się ok i pojawiają się czarne myśli że na USG coś będzie nie tak ale odpycham je ile mogę :)
    Wrzuć później zdjęcie :))
    Widać po mnie że można czuć się zupełnie normalnie i być w dobrze rozwijającej się ciąży. Ja teraz tylko łatwiej się męczę. Nie mam mdłosci ani bolesnych cycków. Apetyt aż za dobry!

    Achia, Rucola lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Pomijam fakt że robi mi niedobrze jak za długo jadę... ..muszę kupić mentosy bo wymyśliliśmy dla młodego wycieczkę do Szymbarka na czwartek :p
    A byliście w centrjm hewelianum albo parku naukowo technologicznym? Tam dzieciaki w tym wieku świetnie się bawią :)

    A jak ostatnio byliśmy w Szymbarku, to przechodziło obok nas stado farbowanych blondynek na szpilkach - sztuk 4. Zobaczyły tę lokomotywę, co woziła ludzi do obozów koncentracyjnych i piszczą "zróbmy sobie zdjęcie w ciuchci!" :| A potem zrobiły tam taką sesję, że nam gały z orbit wychodziły

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Patrycja20 Autorytet
    Postów: 2236 3755

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika !!! Dzięki za pomysł już drukuje :) jestes niezastąpiona !!! :*

    Olivierek 27.01.2015🥰❤
    201901205364.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    frezyjciada dzięku! A chusty uwielbiam, mam cztery - a te ze zdjęcia poniżej to moja ulubiona :D naprawdę, wszystkim polecam noszenie :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3868ea3c116.jpg
    Melevis śliczne z Was dziewczyny! <3 a powiedz z jakich firm masz te chusty? Myślę nad nimi i zastanawiam się co wybrać.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, sory, Wrocław mnie wciągnął i te p..... korki.
    A wizyta to była strata czasu i pieniędzy. Podsumowując dr "taka moja uroda"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A byliście w centrjm hewelianum albo parku naukowo technologicznym? Tam dzieciaki w tym wieku świetnie się bawią :)

    A jak ostatnio byliśmy w Szymbarku, to przechodziło obok nas stado farbowanych blondynek na szpilkach - sztuk 4. Zobaczyły tę lokomotywę, co woziła ludzi do obozów koncentracyjnych i piszczą "zróbmy sobie zdjęcie w ciuchci!" :| A potem zrobiły tam taką sesję, że nam gały z orbit wychodziły
    Jutro jedziemy właśnie do eksperymentu :) Michał już się nie może doczekać.
    Matko, i jak tu nie żartować z blondynek?- bez obrazy dziewczyny!

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis, jak Ty nie masz mieć takich pięknych dzieci jak sama jesteś taka laska?:)
    Nika, wspaniałe wiadomości! A dzidziulek cudowny! Pytałaś mnie wczoraj czy suplementuję magnez, nie suplementuję, a dlaczego pytasz?
    Minie, witaj w klubie: jak byłam kiedyś u hematolog z mutacjami to dokładnie to samo: strata czasu i pieniędzy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 20:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A szlafroczek ze zdjęcia jest mój- kupiony specjalnie na wycieczki na HSG :p

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia,a ja się zastanawiałam co to jest? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia, ja u jednej już byłam i fajna babka, ale nie mogłam teraz terminu do niej upolować....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie, aż przykro mi słuchać ile jest tych lekarzy niekompetentnych, mnie strarczyły 3 dni w szpitalu, a teraz to się boję do ginekologa nawet iść..

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia ja jestem samoukiem, uczyłam się z YouTube. Ogólnie zawsze trochę krzywo patrzyłam na te chusty, dla mnie to było dziwactwo. Ale jak przez pierwsze 2 miesiące życia Leny nie wiedziałam jak się nazywam to znajoma zaproponowała mi użyczenie swojej „szmaty” na próbę. Pokazała mniej więcej co i jak i ją pokochałam :) nie nosimy się często, bywa, że przez cały dzień w ogóle nie motam, ale naprawdę jest niezastąpiona :)

    Kate Jedna (moja pierwsza, właśnie wystawiłam na sprzedaż) to Little Frog, a reszta to Lenny Lamb. Jeśli chciałabyś na początek, to proponuję kupić już używaną - te chusty są złamane i mięciutkie, przy nowych można się łatwo zniechęcić bo są sztywne. Do tego gramatura, sploty, długość. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz śmiało, uwielbiam ten temat :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 21:00

    KateHawke lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Achia ja jestem samoukiem, uczyłam się z YouTube. Ogólnie zawsze trochę krzywo patrzyłam na te chusty, dla mnie to było dziwactwo. Ale jak przez pierwsze 2 miesiące życia Leny nie wiedziałam jak się nazywam to znajoma zaproponowała mi użyczenie swojej „szmaty” na próbę. Pokazała mniej więcej co i jak i ją pokochałam :) nie nosimy się często, bywa, że przez cały dzień w ogóle nie motam, ale naprawdę jest niezastąpiona :)

    Kate Jedna (moja pierwsza, właśnie wystawiłam na sprzedaż) to Little Frog, a reszta to Lenny Lamb. Jeśli chciałabyś na początek, to proponuję kupić już używaną - te chusty są złamane i mięciutkie, przy nowych można się łatwo zniechęcić bo są sztywne. Do tego gramatura, sploty, długość. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz śmiało, uwielbiam ten temat :)
    I chyba na początek dobrze mieć kółkową czy to nieprawda?

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Melevis, jak Ty nie masz mieć takich pięknych dzieci jak sama jesteś taka laska?:)
    Nika, wspaniałe wiadomości! A dzidziulek cudowny! Pytałaś mnie wczoraj czy suplementuję magnez, nie suplementuję, a dlaczego pytasz?
    Minie, witaj w klubie: jak byłam kiedyś u hematolog z mutacjami to dokładnie to samo: strata czasu i pieniędzy!
    Bo niektóre magnezy też obniżają ciśnienie. Chyba te z głogu, ale ręki sobie nie dam uciąć. Ale jak żadnego nie bierzesz to spoko.
    Za to słyszałam że przy niskim ciśnieniu trzeba więcej solić, najlepiej używać soli himalajskiej.
    Mam nadzieję że nic nie pomieszałam ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    (...)
    Kate Jedna (moja pierwsza, właśnie wystawiłam na sprzedaż) to Little Frog, a reszta to Lenny Lamb. Jeśli chciałabyś na początek, to proponuję kupić już używaną - te chusty są złamane i mięciutkie, przy nowych można się łatwo zniechęcić bo są sztywne. Do tego gramatura, sploty, długość. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz śmiało, uwielbiam ten temat :)
    A Little frog miałaś żakardowe czy skośno-krzyżowe?

    Melevis lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Nadrobiłam!
    Niestety nie napiszę nic mądrego ;) polajkowałam zdjęcie Melevis, gratuluję Koteczkowa trzymam kciuki za Maluszki Nika i Minnie!

    Lecę pojeździć na "orbitku" a potem czeka mnie upojny wieczór z umowami powierzenia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 00:14

    KateHawke lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    I chyba na początek dobrze mieć kółkową czy to nieprawda?

    Niekoniecznie. Ja kółkową kupiłam dopiero jakiś miesiąc temu, a i tak użyłam może ze 3 razy. Jeździ w torbie pod gondolą i jak młodą wózek zaczyna parzyć w dupę to wtedy ją wrzucam. Ale ona nadaje się tak naprawdę na przeniesienie dziecka z punktu A do punktu B. Przez to, że obciążanie jest na jedno ramię to po prostu po chwili robi sie niewygodnie i zaczynają boleć mięśnie. Przy długiej nie ma tego problemu, bo rozłożenie ciężaru jest równomierne i nawet po godzinie noszenia nie czuć dziecka. A przy wrzuceniu na plecy to już w ogóle lajcik :)

    Achia lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    A Little frog miałaś żakardowe czy skośno-krzyżowe?

    Skośno-krzyżowe. Tak polecają na początek i taką kupiłam, ale w sumie okazało się, że dla mnie nie robi to większej różnicy (reszta moich chust ma splot żakardowy). Skośno-krzyżowy jest po prostu tańszy i w razie co, nie jest aż tak szkoda, jeśli nam to nie podpasuje :)

    KateHawke, Achia lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Skośno-krzyżowe. Tak polecają na początek i taką kupiłam, ale w sumie okazało się, że dla mnie nie robi to większej różnicy (reszta moich chust ma splot żakardowy). Skośno-krzyżowy jest po prostu tańszy i w razie co, nie jest aż tak szkoda, jeśli nam to nie podpasuje :)
    Dzięki :) nie będę tu spamować dziewczynom więc wysłałam ci zaproszenie. Jakbyś mogła mi wysłać linka do oferty to będę dźwięczna ;)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ