X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za dobre słowa, nie mam w domu za wielu sukienek bo ja lepiej w spodniach się czuję. Te co mam to na tego mojego bąbla już się nie wcisną. Spróbuję jeszcze jakieś kryjące rajstopy może wtedy bez geterków polecę ;)

    Idę się ogarnąć do łazienki i spać, jutro dzień na załatwianiu spraw także od rana na nogach.

    Dobrej nocy!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 maja 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł mój detektor tętna! Mąż mi zamówił taki co pokazuje tętno od 12 tyg, a ja jestem 10w4d. Apka w telefonie nic nie pokazała, ale jak przesunęłam w takie jedno miejsce to było słychać takie szybkie bicie <3 i wydaje mi się że nie moje, bo jak słuchałam swojego to było inne. Oczywiście w szale sprawdzania tętna pomierzyłam i swoje i mężowe i nawet kocie :D
    Wydaje mi się że to obiecujący początek :)
    Pójdę spać uspokojona

    reset, Aga9090, blue00, lamka, Marudaruda, Tosia2323, Iseko, Patrycja20, bazylkove, Siwulec, Malgonia, Morusek, frezyjciada, Lunaris, Kargo31, MaryAnn, Cabrera, Meśka, KateKum, Emiilka, moyeu, Jeżowa, Koteczka82, Nadzieja22, Karma88, sAnsa_28, Bocianiątko, Nat90, Kotowa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 23 maja 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada chyba sobie napisze to na kartce albo wykuje na pamiec :)
    Byla jeszcze raz u nas ale nie umialam sie zdobyc na odwage i zwrocic jej uwage. Moze nastepnym razen :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia o której masz jutro wizytę ? Dobrze pamietam ze to wizyta u gina ?

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Frezyjciada chyba sobie napisze to na kartce albo wykuje na pamiec :)
    Byla jeszcze raz u nas ale nie umialam sie zdobyc na odwage i zwrocic jej uwage. Moze nastepnym razen :)
    Ja jestem zdania, że przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej :D dlatego zawsze szukam rozwiązania, które pozwoli mi być w dobrej relacji i jeszcze 'wybielić' moją postać. Wyjdzie na to, że Ty się martwisz żeby jej nie popsuć opinii i liczysz, że ona będzie Twoją pomocą i sljej zachowanie sprawi, że poczujesz się lepiej ;) jak to mawiają- wilk syty i owca cała :D

    Meśka lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tu wiecie wszystko więc proszę o radę: potrzebny dla mojego taty najlepszy endokrynolog w Wawie. do kogo się udać?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Nenusia o której masz jutro wizytę ? Dobrze pamietam ze to wizyta u gina ?
    Onko-ginka wizyta o 12:20 a ja żeby nie myśleć piekę ciasto..

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Wy tu wiecie wszystko więc proszę o radę: potrzebny dla mojego taty najlepszy endokrynolog w Wawie. do kogo się udać?
    A w czym jest problem? Bo tak mi się przypomniało jeśli któryś z waszych eMków miałby endokrynologiczny problem to ja polecam dr Rabijewskiego

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    A w czym jest problem? Bo tak mi się przypomniało jeśli któryś z waszych eMków miałby endokrynologiczny problem to ja polecam dr Rabijewskiego
    guzy liczne z czego jeden średnica 2 cm i tata był u dwóch konowałów dosłownie i nic z tego w sumie nie wyszło. sam podjął decyzę ze usuwa tarczyce i już a ja bym chciała żeby jeszcze go ktoś obejrzał

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    guzy liczne z czego jeden średnica 2 cm i tata był u dwóch konowałów dosłownie i nic z tego w sumie nie wyszło. sam podjął decyzę ze usuwa tarczyce i już a ja bym chciała żeby jeszcze go ktoś obejrzał
    Dr Urszula Ambroziak, dr Małgorzata Gietka-Czernel

    justyna14 lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biszkopt już mam :P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5f46b1d77349.jpg

    Będzie z kremem budyniowym, truskawkami i galaretką :) może do północy skończę

    Siwulec, Iseko, Meśka, KateKum, Lucia88, Emiilka, Cabrera, Jeżowa, Koteczka82, Nadzieja22, Bajkaaa, Morusek, Lunaris, KateHawke lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Wy tu wiecie wszystko więc proszę o radę: potrzebny dla mojego taty najlepszy endokrynolog w Wawie. do kogo się udać?

    Napisałam na priv.

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 23 maja 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ale brzusio! <3 Bardzo ładnie tak wyglądasz, chociaż ja bym chyba tez spróbowała jeszcze z rajstopami, nawet właśnie czarnymi kryjącymi :). Tez chce takiego brzucha!!

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 maja 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Przyszedł mój detektor tętna! Mąż mi zamówił taki co pokazuje tętno od 12 tyg, a ja jestem 10w4d. Apka w telefonie nic nie pokazała, ale jak przesunęłam w takie jedno miejsce to było słychać takie szybkie bicie <3 i wydaje mi się że nie moje, bo jak słuchałam swojego to było inne. Oczywiście w szale sprawdzania tętna pomierzyłam i swoje i mężowe i nawet kocie :D
    Wydaje mi się że to obiecujący początek :)
    Pójdę spać uspokojona
    Plisss nie używaj go jeszcze. To napisała kiedyś moja koleżanka lekarka:
    "nie Twoje, to tętno dziecka
    czytaj teraz - detektor tętna płodu wykorzystuje do badania zjawisko dopplera; żeby je uzyskać, trzeba użyć fal o większej energii niż zwykłe fale ultradźwiękowe usg - to jest dla takiego malucha bardzo duży wzrost temperatury, a co za tym idzie uszkodzenie termiczne genomu i w efekcie zaburzenia organogenezy i zwiększone ryzyko wad
    z tego powodu, już od wielu lat mówi się o tym, żeby nie wzbudzać tych fal przy badaniu czynności serca na zwykłym usg do skończonego 12 tygodnia ciąży, dlatego proszę schowaj ten detektor, wyjmiesz go za kilka tygodni"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 23:04

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 23 maja 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiatko, co u Ciebie, odezwij się:)

  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 24 maja 2018, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, Nika, Ty serio wiesz wszystko :D Ukłony!

    Nenusia, trzymam kciuki za wizytę.

    U mnie @ dalej brak, wciąż co jakiś czas trochę brązowego na papierze :/ Ja już nie wiem o co chodzi. Gin odpisał, żeby wziąć dupka, ale ile i do kiedy, to już nie... Może jutro odpisze.

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek czekamy :-*

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 24 maja 2018, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Plisss nie używaj go jeszcze. To napisała kiedyś moja koleżanka lekarka:
    "nie Twoje, to tętno dziecka
    czytaj teraz - detektor tętna płodu wykorzystuje do badania zjawisko dopplera; żeby je uzyskać, trzeba użyć fal o większej energii niż zwykłe fale ultradźwiękowe usg - to jest dla takiego malucha bardzo duży wzrost temperatury, a co za tym idzie uszkodzenie termiczne genomu i w efekcie zaburzenia organogenezy i zwiększone ryzyko wad
    z tego powodu, już od wielu lat mówi się o tym, żeby nie wzbudzać tych fal przy badaniu czynności serca na zwykłym usg do skończonego 12 tygodnia ciąży, dlatego proszę schowaj ten detektor, wyjmiesz go za kilka tygodni"
    No właśnie dlatego tylko kilka sekund używałam na brzuchu i raczej widzę to tak że naprawdę się przyda jak już bedą ruchy i zacznę wariować jak przez dluższy czas nie dostanę kopniaka. Dlatego chciałam albo taki z wyświetlaczem albo apką, żeby dokładne tętno pokazywał. Narazie poczekam do poniedziałkowej wizyty i to też mnie na parę dni uspokoi, więc następne schizy najwcześniej koło Bożego Ciała (tak, jak mam więcej wolnego czasu to i więcej głupich pomysłów), ale wtedy też się postaram przetrzymać. Dla mnie ten 11 tydzień jest jakiś trudniejszy, może niedługo przestanie mi aż tak odpierdzielać.

    A powiem Wam, że najciekawsze tętno to ma kot! Apka je odczytała i określiła jako alarmowe! Muszę to teraz porównać z jakimiś kocimi normami, bo może faktycznie jest chora albo będzie mieć zawał ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 maja 2018, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoem dobry.
    Witam sie po spadku temperatury i z biela na bobo. Koniec nadziei.

    No ale okazuje sie, ze malz ma ostro zawalone zatoki. Ja juz tego bez amtybiotyku nie wiem jak sie pozbyc. No i teraz pytanie, czy sa jakies antybiotyki powodujace mniejsze lub wieksze spustpszenie? Czego szczegolnir unikac?
    Poki co kazalam mu oklady robic coby sie towarzystwo nie zagotowalo, ale slabo to widze :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Nadzieja22 Autorytet
    Postów: 2410 3875

    Wysłany: 24 maja 2018, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Witam się w pierwszym dniu ciąży :)

    Wymeczyla mnie ta końcówka cyklu i jest rekord u mnie, jeśli chodzi o długość.

    Miłego dnia.

    HrQwp1.png
    21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
    ♡♡♡
    MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
    W drodze do macierzyństwa od 05.2017
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ