X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue nogi masz zajebiste!!!
    Chłopowi to trzeba ultimatum postawić i koniec. Albo leczenie i zero alkoholu albo żegnaj. Nie czekaj aż.potraci jakieś dziecko na chodniku albo spowoduje wypadek z Tobą w ciąży w aucie. Serio. Ty również powinnaś iść do specjalisty pogadać żeby wiedzieć jak postepowac. Wiem że łatwo się mówi ale potem będziesz czuła się współwinna że nic nie zrobiłaś. Niestety, tu albo stanowczo i pomoże albo się zegnamy bo niea co siebie i dziecka skazywać na alkoholika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 09:06

    Nenusia2, Rucola lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue zrób to dla dzieci, bo mając takiego ojca w domu to nikomu nie życzę..

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia dobrego wyniku życzę! ja w środę idę :/ u mnie pozawalają dodać pół cytryny i jakoś wtedy przechodzi przez gardło :P

    Nenusia2 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum odpisałam Ci na prywatną, jakbyś zapomniała zajrzeć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam mu ostrego smsa z ultimatum,kocham go ale jak on się nie ogarnie to lepiej żyć samemu niż z nim.Jest mi ciężko.

    Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue jako przyszły psychiatra bardzo mocno Cię ostrzegam. Alkohol to ogromne zło, szczególnie dla waszych dzieci. Mąż alkoholik (tak, trzeba to brutalnie nazwać po imieniu) niesie spustoszenie w rodzinie, niszczy psychikę dzieci, przez to wasze dzieci mogą mieć później problemy w starcie w życie, problemy z samooceną, założeniem rodziny, mogą powielać nieprawidłowe schematy. Poczytaj sobie o DDA (doroslych dzieciach alkoholikow). Niestety alkoholik nie widzi problemu najczęściej dopóki nie spadnie na samo dno, a i wtedy nie zawsze. Nie zostawiaj tak tego, walcz o przyszłość swoich dzieci!

    Bocianiątko, Rucola, MaryAnn, Czrna 81, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue :* pamiętaj że siła jest kobietą :*

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue tule :* wiem, że masz ciężko

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim :)
    Miłego dnia :)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue życzę Dużo siły :* obawiam się że tutaj tylko drastyczne środki pomogą. Jeśli w gole. MasZ u kogo przenocować kilka dni?może warto tak zrobić,może przyjdzie,porozmawia... Albo jemu wystawić walizki i tyle. Niestety alkoholik sam musi chcieć coś z tym zrobić. Zresztą jak każdy nałogowiec. Mam nadzieję że Twój chłop się ogarnie i pójdzie do spacjalisty!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o kciuki dla męża-ma dziś ważne badania kontrolne. Miłego dnia dla Was :)

    moyeu, Lunaris, lamka, Nenusia2, Anaaa90, KateHawke, Luna1993, Rucola, Czrna 81, Morusek lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue ja jestem córką alkoholika. Nie wyobrażam sobie po wszystkich przejściach dać dziecku taki dom. Nie powinnaś teraz patrzeć na to, że go kochasz, bo powinno się liczyć dla Ciebie tylko dobro dzieci. O ile ja pamiętam jeszcze dobre chwile, tak moja młodsza siostra tylko alkohol i jest młoda (ma 21 lat) a okropnie nerwowa.

    I uwierz ostre SMS i stawianie ultimatum nic nie da. Przerabiałam to wiele razy z ojcem. Obecnie ojciec ma chorobę Korsakowa i o ile teraz jest lepiej, to rok temu potrafił zapytać czy już jestem po ślubie, a brałam go 3 lata temu. Chcesz zgotować dzieciom takie życie?

    Rozumiem, że on pije już od dawna? Dlaczego właściwie zdecydowałaś się na dziecko z takim człowiekiem? bo jakoś nie mogę tego ogarnąć...

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Blue ja jestem córką alkoholika. Nie wyobrażam sobie po wszystkich przejściach dać dziecku taki dom. Nie powinnaś teraz patrzeć na to, że go kochasz, bo powinno się liczyć dla Ciebie tylko dobro dzieci. O ile ja pamiętam jeszcze dobre chwile, tak moja młodsza siostra tylko alkohol i jest młoda (ma 21 lat) a okropnie nerwowa.

    I uwierz ostre SMS i stawianie ultimatum nic nie da. Przerabiałam to wiele razy z ojcem. Obecnie ojciec ma chorobę Korsakowa i o ile teraz jest lepiej, to rok temu potrafił zapytać czy już jestem po ślubie, a brałam go 3 lata temu. Chcesz zgotować dzieciom takie życie?

    Rozumiem, że on pije już od dawna? Dlaczego właściwie zdecydowałaś się na dziecko z takim człowiekiem? bo jakoś nie mogę tego ogarnąć...
    Niestety osoby żyjące z alkoholikami są współuzależnione i tu niestety nie ma co rozumieć. :-(

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    Oczywiście nie udało mi się wszystkiego nadrobić :/
    Widziałam ze Nenusia zniknęła, ale pojawiła się już jako Nenusia 2 :) baaaardzo się ciesze ze wróciłaś :*
    Blue siły Ci życzę :) i myśle ze ciąża mimo wszystko dodaje skrzydeł i siły do walki o lepsze jutro :*

    Ja się witam w pierwszym dniu ciąży :D ( nareszcie ) @ przyszła 3 dni wcześniej, ale tym razem bardzo mnie to ucieszyło :)

    Berlin ładny, udało się trochę pozwiedzać, pogoda dopisała wiec jestem bardzo zadowolona z wyjazdu :) oczywiście nie obyło się bez przygód... jakiś bieg był wczoraj w centrum miasta i nie zauważyliśmy znaku jak wieczorem parkowalismy auto, rano auta nie było :D do 11:00 szukaliśmy go bo musieliśmy iść na policję, zapłacić mandat i karę za odholowanie i podali nam ZŁY adres pod którym samochód niby stał, na szczęście po wielu próbach udalo się ustalić poprawny adres i jak już auto było w naszych rękach to musieliśmy czekać aż WSZYSCY biegacze przebiegną bo ulice były zablokowane ;)
    Ciesze się ze wzięłam dziś wolne, pospalam a teraz pranie, sprzątanie, gotowanie... (korzystam póki jeszcze nie mam mdłości ;) )

    Miłego dnia kobitki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 09:31

    Lunaris, Czrna 81, Czrna 81, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Niestety osoby żyjące z alkoholikami są współuzależnione i tu niestety nie ma co rozumieć. :-(

    Wiem, ale dla współuzależnionych są również terapie. Moja mama z takich korzystała i chyba to pomogło jej to przetrwać plus nasze wsparcie. Wszystko jest do ogarnięcia :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina,on zaczął pić jak poprzednia kobieta go zostawiła,a była to jego pierwsza.Miałam nadzieję,że związek ze mną naprawi ten błąd,ale się myliłam.Starałam się,ale przegrałam.W tej chwili nie daje mi wyboru,wóz albo przewóz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Blue jako przyszły psychiatra bardzo mocno Cię ostrzegam. Alkohol to ogromne zło, szczególnie dla waszych dzieci. Mąż alkoholik (tak, trzeba to brutalnie nazwać po imieniu) niesie spustoszenie w rodzinie, niszczy psychikę dzieci, przez to wasze dzieci mogą mieć później problemy w starcie w życie, problemy z samooceną, założeniem rodziny, mogą powielać nieprawidłowe schematy. Poczytaj sobie o DDA (doroslych dzieciach alkoholikow). Niestety alkoholik nie widzi problemu najczęściej dopóki nie spadnie na samo dno, a i wtedy nie zawsze. Nie zostawiaj tak tego, walcz o przyszłość swoich dzieci!
    Podpisuje się wszystkimi łapakami!!! Jako dziecko alkoholika, zrób to dla dzieci bo wątpię, że przestanie pić. Może przestanie ale może też znowu wrócić z zdwojoną siła.. Uwierz dzieci nie chcą na to patrzeć. Ja nie pije, ale za to siostra pije i to dużo za dużo..

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Karolina,on zaczął pić jak poprzednia kobieta go zostawiła,a była to jego pierwsza.Miałam nadzieję,że związek ze mną naprawi ten błąd,ale się myliłam.Starałam się,ale przegrałam.W tej chwili nie daje mi wyboru,wóz albo przewóz.

    Musisz mieć teraz dużo odwagi i siły, żeby sobie i dzieciom zapewnić spokój. Wiem, że to okropnie trudne, bo zawsze ma się nadzieje, że a nuż się poprawi..

    Mój ojciec przestał pić jak się stoczył totalnie na dno (dodatkowo nabrał kredytów na ok 50 tys. i do tej pory nie wiemy co z tym się stało), ostatnie dwa dni nie pił i nie jadł, wymiotował krwią. Mój mąż (wtedy narzeczony) zawiózł go na odwyk, ojciec był tak wychudzony, że ważył 40 pare kilo. Tam 7-10 dniowy detox i niestety ale na 2 miesiące szpital psychiatryczny. Uwierz ja jako córka wspominam to tragicznie. Obecnie jest super, nie ma pełnej sprawności, ale nie pije i nie krzywdzi mamy i to dla mnie najważniejsze :)

    Trzymam kciuki!

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Wiem, ale dla współuzależnionych są również terapie. Moja mama z takich korzystała i chyba to pomogło jej to przetrwać plus nasze wsparcie. Wszystko jest do ogarnięcia :)
    Ale terapia nie zawsze pomaga, teściowa z teściem chodziła i się skończyło tak, że teść popełnił samobójstwo

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia2 wrote:
    Ale terapia nie zawsze pomaga, teściowa z teściem chodziła i się skończyło tak, że teść popełnił samobójstwo

    To lepiej nic nie robić? Chyba przyczyną samobójstwa nie była terapia..

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ