X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majówka za pasem, w lutym wózek z bobasem. 🌱
Odpowiedz

Majówka za pasem, w lutym wózek z bobasem. 🌱

Oceń ten wątek:
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 8 maja 2021, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna jak mogłaś nie zapytać o szczegóły?! 😅

    Red555 lubi tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 8 maja 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna, możesz mnie też uznać za wariatke, ale jak moja ciocia wrozyla mi z tej obrączki i wyszło, że będę miała 2 dzieci, w tym jednego chłopca i urodze dziecko w wieku 29 lat to tez mialam te iskierke nadziei.

    Druga sprawa, że jak wyszły te jakieś dziwne mutacje itd. to mój mąż i moja mama powiedzieli "czym się martwisz? Przecież wróżba Ci wywróżyła to się uda".

    Także ten.. 😃 Nie zaszkodzi mieć nadzieję, że to prawda, choć z dozą dystansu.
    Życzę Ci, żeby mieli rację! 😍

    Noelle, szona lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Noelle, melduje 🐒.

  • Paulinka95 Przyjaciółka
    Postów: 96 53

    Wysłany: 8 maja 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy dokładnie zrobić progesteron? W 21 dc miałam pozytywny test owulacyjny, to zrobić w 28 dc czyli w środę czy np w 29 albo 30 dc? Czy tylko sam progesteron czy coś jeszcze?

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 8 maja 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka95 wrote:
    Dziewczyny kiedy dokładnie zrobić progesteron? W 21 dc miałam pozytywny test owulacyjny, to zrobić w 28 dc czyli w środę czy np w 29 albo 30 dc? Czy tylko sam progesteron czy coś jeszcze?

    Zdecydowanie w 29 dniu. Owulacja była domniemam, że w 22dc + 7 dni = 29

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 8 maja 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Miśka, świetna wiadomość, ze jedziesz do domku❤️

    Opowiem wam coś śmiesznego.
    Siostra mojego męża wraz ze swoim mężem zajmują się numerologią i różnymi innymi rzeczami które nazywam czarną magią. Widzą np dziecięce dusze wokół ludzi (polecam dla kobiet po przejściach książkę Dzieciece dusze). Mam do tego mega dystans, ale niektóre rzeczy przewidziała np błagała mamę żeby poszła do lekarza bo jest chora (mama zmarła na raka rok później), zawsze wiedziała jakiej płci dziecko nosi, a imiona dzieci (3) się jej przyśniły. I dużo innych rzeczy które serio się sprawdzają. Generalnie jej biznes kwitnie, bo dużo osób korzysta z jej pomocy. Ale tak jak mówię, ja się tym nie sugeruje za bardzo.
    Jakies 3 lata temu jak się jeszcze nie staraliśmy mówili ze jest nad nami dusza chłopca, ale wtedy nie byliśmy jeszcze gotowi.
    Dziś przywieźli mi łóżeczka po swoich dzieciach i siostra mówi „mieliśmy jeszcze różowe ciuszki, ale maz mówił żeby nie brać”, a ja pytam cZemu, na co odpowiedz „bo będziecie mieli chłopca”. Wow 😂 pozostało zajść w ciąże xD

    Głupie to, ale zaświecił się we mnie taki promyk nadziei, ze gdzieś jakieś dziecko czeka na to, abyśmy byli jego rodzicami ❤️

    P.s. Totalnie zrozumiem jeśli uznacie to za bzdurę.

    P.s2 tak, na trzeźwo to pisałam 😂


    Ja trochę z dystansem ale dużo rzeczy się sprawdziło co wróżbita powiedział mojej siostrze miedzy innymi ze się rozejdą i zmieni prace a kiedy zobaczył moje zdjęcie to powiedział ona cały czas płacze a byłam wtedy po cp, stracie i rzeczywiście wtedy cały czas ryczalam i że mam problemy kobiece wtedy siostra powiedziała że byłam w ciąży to powiedział że miała być dziewczynka i że będę w ciąży ale nie w tym roku a to był wtedy 2020 i w sumie to się sprawdziło ale moze to zbieg okoliczności 🤷🏼‍♀️

    Co do książki dziecięce dusze to poleciła mi tu Annie bardzo fajna 😀

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2007

    Wysłany: 8 maja 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna aż mnie ciarki przeszły jak czytałam co napisałaś 😱😱
    Akurat mi się przypomniało bo byłam na jakiejś grupie na fb życie po życiu czy coś takiego, z ciekawości 🤷🏻‍♀️ Z jednej strony z zaciekawieniem czytałam, a potem schizy łapałam i po nocach spać nie mogłam, a o pójściu samej do łazienki mogłam zapomnieć 🙈 Jedyne co to większości osób wszystko się sprawdzało, ale tam były osoby „widzące” które pomagały 😳 Po kilku dniach uciekłam z tej grupy, takie rzeczy to nie dla mnie 😅

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 8 maja 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierze w takie czary mary. 🤷🏻‍♀️
    Chociaż nigdy sama nie byłam u wróżki to wszystkie przepowiednie dotyczące mnie zawsze się sprawdziły - nawet te najbardziej nieprawdopodobne. 😅
    Nigdy nie zapomnę jak była narzeczona mojego taty poszła kiedyś do takiej babeczki, która powiedziała że za ileś tam lat (już nie pamiętam dokładnie ile) stracimy kontakt i będę jej nienawidziła. Ooo ile było śmiechu bo miałyśmy ze sobą kontakt jak matka i córka. Jak można się domyślić dzisiaj na pipe nie mogę nawet patrzeć a jakbym ją spotkała to bym zagryzła. 😉

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Jusia88 Autorytet
    Postów: 3053 3561

    Wysłany: 8 maja 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia88 wrote:
    Miska super że już wracasz do męża i że z haribusiem wszystko w porządku 🥰😍

    Księgowa mam nadzieje że szybko ogarną i wdrożą leczenie ✊🏻 I mocno zaciskam kciuki za wyniki ✊🏻

    Wiem że za wcześnie na testowanie ale niecierpliwa jestem 🙈 Wiola dzięki za wiarę 😘 również wierze że będę niedługo, 11 maja mam wizytę dotycząca ivf 😅 jak nie idzie tak to innym sposobem 💪🏻

    Starania od 2019 🚼
    👱🏼‍♀️33👱🏻‍♂️34
    ▪️Luty 2020 CP 7 tc 💔
    ( operacja jajowód zachowany )
    ▪️Maj 2021 klinika w De
    Endometrioza
    Zrost lewego jajnika z macicą
    Lewy jajowód niedrożny
    ▪️Sierpień 2021 IVF
    Protokół długi
    19.08 punkcja 10:15 🧫🔬💉
    Pobrano 9 komórek, zapłodniło się 6
    24.08 Transfer 🐣 14:05 🍀
    Mamy jeszcze ❄️❄️ blastki
    Beta 6 dpt 31,6 Prog 11,6
    Beta 9 dpt 128,0 Prog 29,40
    Beta 14 dpt 800,0 Prog 51,5
    13.09 Pierwsze USG 😍🤞🏻
    20.09 Mamy ❤️
    12.10 Wizyta 👩🏼‍⚕️ CRL 3cm 😍
    03.11 Prenatalne 12+6 CRL 6,49 cm chłopczyka 💙
    04.01.22 połówkowe 21+5 457 g 💙
    17.02 badanie III trymestru 28+0 1260g i 37 cm milosci 💙

    Marcel 23.04.2022 16:51
    Nagłe cc z powodu gestozy 37tc+2d
    2930g szczęścia i 50cm miłości 🥰

    202204235378.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2226 1791

    Wysłany: 9 maja 2021, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa myślę, że z tą tarczyca i objawami to różnie bywa. U znajomej wyszła znaczna nadczynność tarczycy i miała kołatania serca ale cały czas była zmęczona, spała ciągle, nie miała siły wejść po schodach itp. U mnie Hashimoto a miałam wysokie ciśnienie i w ogóle nie byłam zmęczona. Podobno też przy hashimoto ciągle zimno jest a mi jest zawsze gorąco 🤷 grunt żebyś miała lekarza któremu ufasz a będzie dobrze 😘

    Cecylia, Noelle, Księgowa lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    3xcb 💔
    2xcp 💔

    ♀️ hashimoto, IO, pcos
    ♂️ nasienie bardzo OK ✅

    Kir Bx, 3/5 obecnych ✔️
    AlloMlr ✔️
    IMK ✔️
    Cross match 67 ➡️23 🎉
    Histeroskopia - stan zapalny (cd56 +)
    💊Tariavid + Metronidazol
    SonoHsg ✔️

    🔥2024🔥ivf start!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w niedzielę, póki córka jeszcze śpi. Po wczorajszym zastrzyku z acoffilu czułam się lekko przeziębiona, ale tylko tyle. A naczytałam się tyle o skutkach ubocznych, że bałam się go zrobić. Oby tak zostało z moim samopoczuciem.

    Zastanawiam się czy owulacja była czy dopiero będzie. Po pregnulu kuło mnie, teraz po Ovitrelle nic i się zastanawiam czy zadział... Przekonany się jutro.

    Cecylia, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka95 wrote:
    Dziewczyny kiedy dokładnie zrobić progesteron? W 21 dc miałam pozytywny test owulacyjny, to zrobić w 28 dc czyli w środę czy np w 29 albo 30 dc? Czy tylko sam progesteron czy coś jeszcze?
    7 dni po owulacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    Witam się w niedzielę, póki córka jeszcze śpi. Po wczorajszym zastrzyku z acoffilu czułam się lekko przeziębiona, ale tylko tyle. A naczytałam się tyle o skutkach ubocznych, że bałam się go zrobić. Oby tak zostało z moim samopoczuciem.

    Zastanawiam się czy owulacja była czy dopiero będzie. Po pregnulu kuło mnie, teraz po Ovitrelle nic i się zastanawiam czy zadział... Przekonany się jutro.
    Mnie też po Ovi nic nie było a zadziałał☺️

    Makino lubi tę wiadomość

  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 9 maja 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewuszki! Przepraszam, że na bieżąco nie śledzę, ale tutaj jak wypadnie się na chwilkę to jest kilkanaście/kilkadziesiąt stron do nadrobienia.

    Ja się czuję ostatnio jak zwłoki. Ciągle jestem zmęczona i niedobrze mi.... Wczoraj to caly dzień mnie mdliło i dzisiaj od rana to samo.

    Ani jedzenie, ani niejedzenie nie pomaga.

    Trzymam kciuki, aby każda z Testerek w tym miesiącu zobaczyła dwie kreseczki 💓💓💓

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 9 maja 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeju, ja miałam prababcie, która wszystko wiedziała. Zawsze. To była taka ludowa mądrość, może przeczucie, nie wiem. Ale zawsze miała rację.
    Najbardziej mi zapadło w pamięci, gdy babcia miała już dość zaawansowana demencję, zapominała się, najbliższych nie poznawała... W tym czasie odbyło się wesele mojej siostry, która "wpadła" mając 17 lat i uparła się jak osioł, że chce ślubu i wesela. Z mamą zaprowadzilysmy babcie do stolika, a ona pytała, czemu ta pani (wskazując na moją siostrę) ma taką strasznie ciemna, czarną suknię. Mówię babci, że przecież jasna jest, niemal biała. Popatrzyła na mnie i powiedziała "na zewnątrz biała, ale ta suknia jest czarna jak noc". Jak się możecie domyślić, małżeństwo mojej siostry nie jest zbyt udane.

    Ja po babci odziedziczyłam tylko jedna umiejętność. Widzę ciąże 🤣 Nie muszę znać, nie muszę wiedzieć. Widzę bardzo szybko, gdy dziewczyna jest w ciąży, nawet gdy nikt jeszcze nie wie. Nauczyłam się trzymać język za zębami ale miałam kiedyś sytuację, że się wygadałam. Poszłam do kościoła z mamą, już baaaardzo dawno temu. Może w latach liceum. Do kościoła razem z narzeczonym przyszła kilka lat ode mnie starsza dziewczyna (znalismy się wszyscy że szkoły i podwórka). Pytam się mamy dlaczego nie mówiła, że X jest w ciąży ? Mama na mnie oczy jak 5 zł i mówi, że nie wie. Za jakieś 2-3 miesiące rzuciła studia i wzięli ślub, ona oczywiście już z lekko widocznym brzuszkiem 😁

    Martyna33, malwaxxx28 lubią tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 9 maja 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow niezłe i widać ze mocno wierzą jak już łóżeczko przywieźli 🙈 ja akurat nie wierze w takie rzeczy ale kiedyś mi wywróżyli trójkę dzieci - dziewczynkę i dwóch chłopców - akurat bym się nie obraziła jakby się spełniło 🤪

    Od rana rozmyślam dziś czy mój spadek tempki to dół implantacyjny 🤦🏻‍♀️ W tym cyklu naprawdę nie daje sobie spokoju 🤷🏻‍♀️

    Martyna33 lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Skubii Autorytet
    Postów: 760 1200

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny ❤️
    Czytam Was cały czas ale ostatnio mam gorsze dni.
    Żona kolegi mojego męża pisze do mnie raz na jakiś czas co tam, jak tam. Mieszkamy od siebie prawie 400km, więc raz do roku się tylko widujemy. Szczególnie teraz w czasach pandemii. Rozmowa rozpoczęła się niewinnie, jak tam nasz remont. Minutę później pochwaliła mi się, że jest w ciąży, właśnie siedzi u lekarza, żeby w 100% potwierdzić. Planowali dzidzie ale dopiero pod koniec roku bo mają jeszcze kilka spraw do zamknięcia w tym roku. Ale no już w niej coś rośnie.
    Miałam wyjęte z życia dwa dni. Czemu tak to jest...że jak się jest gotowym to nie ma tej upragnionej ciąży ..

    W dodatku mój wykres też jest beznadziejny.
    Zerknijcie proszę jak możecie. Dzisiaj 7dpo a temperatura jest beznadziejna. Normalnie to miałam wyższe w tym okresie.

    Starania o 👶 od 12.2020r.

    👰 26l.
    AMH - 2,93 NG/mL 👍 Kir AA ❌ Mutacja MTHFR c.677C homo T/T ❌ PAI-1 hetero 4G/5G ❌ Wysokie komórki NK - 25,6% ❌ Crossmatch - 19,3 ❌ Test CBA ❌

    🤵28l.
    Niepłodność stwierdzona 08.2021🥺
    Hormony, kariotyp, przeciwciała, mutacje w normie 👍 HLA-C - C1/C2 ❌ MSOME kl. II - 3%; kl.III - 7%
    Krzywa cukrowa i insulinowa 👍
    Operacja Ż.P.N I stopnia - 01.09.2022

    Start IVF - 09.05.2023🍀 (Bemfola 150, Ganirelix)
    22.05 - punkcja (10 komórek, 6 dojrzałych i zapłodnionych IMSI - tylko jedna ❄️ 4BA)
    14.06 - FET 4BA (wlew z accofilu, EG, accofil, neoparin, encorton, acard, atosiban i inne cuda) 🍀
    5dpt - cień ⏸️ - 8,9 🍀 - 7dpt - 33,3 🍀 - 9dpt - 113,4 🍀 - 12dpt - 390,7 🍀 - 14dpt - 895,5 🍀 - 16dpt - 1757,1 🍀 - 20dpt - 5136,5 🍀 - 24dpt - 14123,1 🍀 - 28dpt - 26251,8 🍀 - 29dpt - CRL 8mm 🫐 z ❤️
    27.07 - CRL 2,4cm 🍇
    Będzie chłopiec 🥹💙
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2063 2348

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna.Optyk wrote:

    Ja po babci odziedziczyłam tylko jedna umiejętność. Widzę ciąże 🤣 Nie muszę znać, nie muszę wiedzieć. Widzę bardzo szybko, gdy dziewczyna jest w ciąży, nawet gdy nikt jeszcze nie wie. Nauczyłam się trzymać język za zębami ale miałam kiedyś sytuację, że się wygadałam. Poszłam do kościoła z mamą, już baaaardzo dawno temu. Może w latach liceum. Do kościoła razem z narzeczonym przyszła kilka lat ode mnie starsza dziewczyna (znalismy się wszyscy że szkoły i podwórka). Pytam się mamy dlaczego nie mówiła, że X jest w ciąży ? Mama na mnie oczy jak 5 zł i mówi, że nie wie. Za jakieś 2-3 miesiące rzuciła studia i wzięli ślub, ona oczywiście już z lekko widocznym brzuszkiem 😁


    Justyna proszę teraz u każdej z nas taką ciążę zobaczyć 😄😄

    Ja dziś znowu siknęłam sobie, na początku widziałam cień cienia, ale im dłużej się przyglądam to nic tam nie ma 🤨 mówię sobie że do dnia 🐒 nie sikne Ale coś czuje że zapowiada mi się maraton sikania🙈

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2063 2348

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skubii wrote:
    Hejka dziewczyny ❤️
    Czytam Was cały czas ale ostatnio mam gorsze dni.
    Żona kolegi mojego męża pisze do mnie raz na jakiś czas co tam, jak tam. Mieszkamy od siebie prawie 400km, więc raz do roku się tylko widujemy. Szczególnie teraz w czasach pandemii. Rozmowa rozpoczęła się niewinnie, jak tam nasz remont. Minutę później pochwaliła mi się, że jest w ciąży, właśnie siedzi u lekarza, żeby w 100% potwierdzić. Planowali dzidzie ale dopiero pod koniec roku bo mają jeszcze kilka spraw do zamknięcia w tym roku. Ale no już w niej coś rośnie.
    Miałam wyjęte z życia dwa dni. Czemu tak to jest...że jak się jest gotowym to nie ma tej upragnionej ciąży ..

    W dodatku mój wykres też jest beznadziejny.
    Zerknijcie proszę jak możecie. Dzisiaj 7dpo a temperatura jest beznadziejna. Normalnie to miałam wyższe w tym okresie.

    Każda z nas wie co czujesz, w tamtym tygodniu moja przyjaciółka powiedziala mi ze jest w ciazy, której w ogóle nie planowała i była zdziwiona że zaszła.... też poczułam wielkie rozczarowanie że ona po 4 miesiącach bycia z facetem jest A ja jeszcze nie....ciezko jest cieszyć się z ciąży u innych

    Ale powtarzam sobie, że i w końcu nam się uda, dłużej to będzie trwało niż u innych Ale się uda ✊✊

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 9 maja 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2309 wrote:
    Justyna proszę teraz u każdej z nas taką ciążę zobaczyć 😄😄

    Ja dziś znowu siknęłam sobie, na początku widziałam cień cienia, ale im dłużej się przyglądam to nic tam nie ma 🤨 mówię sobie że do dnia 🐒 nie sikne Ale coś czuje że zapowiada mi się maraton sikania🙈
    Kochana chciałabym, ale nie widzę Was na żywo. Kobieta w ciąży ma swój specyficzny błysk w oku. :) I kształt brzucha 😊

    Asia2309 lubi tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ