X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE
Odpowiedz

Mały gadzie, zrobię Ciebie w LISTOPADZIE

Oceń ten wątek:
  • Pyratka4 Autorytet
    Postów: 428 397

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    U mnie zawsze było bez wątpliwości - jak negatyw to negatyw. Raz coś podobnego do kreski było właśnie na Facelle, ale nie było to tak widoczne jak u Ciebie. Wkurzają mnie te testy, serio.
    U mnie właśnie też tak zawsze było! Że jak negatyw to biel i juz. Ale ten pink rozwiał wątpliwości i nadzieję...! :/
    Dziś chyba wszyscy mało pozytywnie. Dziewczyny w ciąży, nie czytajcie naszych narzekań! :)

    2016- cykle w większości bezowulacyjne. 6cs, 3 cykl z CLO - szczęśliwy! 9.01.2017 - II KRESECZKI

    9.2017 - Synuś
    5.2018 - start! starania o drugiego Szkodnika :)
    3.11.2018 - poronienie samoistne
    2.2019 - powtórka "z rozrywki" :(
    Owulacja jest, ciąży dalej brak :(
    17.12 (10dpo) - Beta Hcg - 20mIU 😬
    19.12 - 48mIU 💙
    21.12 - 109mIU/mI
    23.12 - 196mIU/ml
    27.12 - 1229 mIU/ml ♥️
    f2w3flw12t1gpt6d.png
  • Pyratka4 Autorytet
    Postów: 428 397

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Witam Wam kochane :*

    Robiłam dzisiaj test i biel nad biele... @teoretycznie w poniedziałek... no poryczałam się jak głupia, dawno mnie tak nie wzieło ale to przez mojego brata ktory mi ostatnio powiedzial ze jeztem nedzną zona ktora nie potrafi dac mezowi radosci w ppstaci dziecka..powiedzial to podczas ostrej wymiany zdan kiedy zbraklo mu argumentow i wtedy te slowa nie zrobily na mnie wrazenia ale dzisiaj jak znowu tylko jedna kreska..to on chyba ma racje :(

    Wybaczcie ze nie odnioslam sie do nikogo ale dzisiaj nie mam sil :(

    Mega słabe ze strony brata. :( Już to było pisane, ale ktoś kto nie starał się o dzieciaczka, nie ma pojęcia co to znaczy. Popłacz sobie, poużalaj się na swoim losem, a jutro/pojutrze wstań z nową siłą! Ja zawsze tak robię. Mam gorsze dni (oczywiście w trakcie nadchodzenia @), a potem mówię sobie, że nie odpuszczę ! No i oczywiście tak jak chyba już mówiłam..zawsze powtarzam sobie, że nic nie dzieje się bez przyczyny i że pewnie Ktoś ma dla mnie plan i wie (ja może jeszcze nie), że to będzie dla mnie lepsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2019, 11:07

    2016- cykle w większości bezowulacyjne. 6cs, 3 cykl z CLO - szczęśliwy! 9.01.2017 - II KRESECZKI

    9.2017 - Synuś
    5.2018 - start! starania o drugiego Szkodnika :)
    3.11.2018 - poronienie samoistne
    2.2019 - powtórka "z rozrywki" :(
    Owulacja jest, ciąży dalej brak :(
    17.12 (10dpo) - Beta Hcg - 20mIU 😬
    19.12 - 48mIU 💙
    21.12 - 109mIU/mI
    23.12 - 196mIU/ml
    27.12 - 1229 mIU/ml ♥️
    f2w3flw12t1gpt6d.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja jak slysze takie teksty to mnie trafia, nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takiej skrajnej głupoty w wypowiadaniu się. Nie ważne czy ktoś miał takie doświadczenia, czy nie ma o tym pojęcia. Wystarczy mieć odrobine wyobraźni i jeżeli ktoś atakuje druga osobę takimi tekstami świadczy to o jakimś naprawdę głębokim upośledzeniu emocjonalnym i bardzo wąziutkim umyśle :/ Brrrr, nie przejmuj się Misia

    szona, agge, Kittinka83, Madziandzia lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu, przytulam mocno ❤

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Dziękuję Szona ♥️ już czekam pod gabinetem ale jest trochę opóźnienie. Mam stresika lekkiego!

    Pyratka kurcze te testy są beznadziejne. Zrób Bobo test albo norda, to są jedyne testy, którym ufam.

    Pati kiedy masz wizytę u lekarza? Może masz jakiegoś krwiaczka i z tad te nitki?? Odpoczywaj dużo i lez. Odpedz zle myśli :*

    Malina trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :*

    Ja wczoraj zrobiłam swoje pierwsze pieluszki wielorazowe, dzisiaj będę szyla jeszcze, bo mi się to bardzo spodobało :)
    07519c6d6a14.jpg 5de888785cd7.jpg url=https://naforum.zapodaj.net/f0298397f8e1.jpg.html]f0298397f8e1.jpg[/url]
    Piękne!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Witam Wam kochane :*

    Robiłam dzisiaj test i biel nad biele... @teoretycznie w poniedziałek... no poryczałam się jak głupia, dawno mnie tak nie wzieło ale to przez mojego brata ktory mi ostatnio powiedzial ze jeztem nedzną zona ktora nie potrafi dac mezowi radosci w ppstaci dziecka..powiedzial to podczas ostrej wymiany zdan kiedy zbraklo mu argumentow i wtedy te slowa nie zrobily na mnie wrazenia ale dzisiaj jak znowu tylko jedna kreska..to on chyba ma racje :(

    Wybaczcie ze nie odnioslam sie do nikogo ale dzisiaj nie mam sil :(

    Tekst poniżej pasa. Nawet w ostrej wymianie zdan. Jestem honorowa - nie pomogłabym mu i jego żonie teraz, po porodzie. Skoro to takie wszystko proste i miłe, to niech sobie radzą sami. A Ty nie słuchaj takiego za przeproszeniem pierdolenia. Ostatnio kolega mojego męża, trzymając swoje dziecko z wpadki powiedział „może powiedzieć twojemu jak to się robi?” Odpowiedziałam „może powiedz mi jak nie poronic kolejnej ciazy geniuszu?” Zrobił się purpurowy na gębie. Misiaa, proszę Cię. Pomimo niepowodzeń i ogromnych tragedii WALCZYSZ. Nie schowalas się w kacie tylko każdego dnia pniesz do przodu. Twoja miłość i gotowość do bycia wspaniała Matka jest tak niesamowita, ze większość może się od Ciebie uczyć!!!

    Ania_85_, aeiouy, Kittinka83, Madziandzia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, przytulam Cię. Te słowa zatruwają jego serce, nie Twoje.

    szona, Ania_85_, Kittinka83 lubią tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina- nie puszczam kciuków ✊✊ I czekam na dobre wiadomości 🙂 Ściskam Was mocno 😘

    Iza- jakie śliczności 😍 ale Twoje maleństwo będzie miało piękną i niepowtarzalną wyprawkę 😀 zazdroszczę talentu 😉

    Pati- podobno te brązowe plamienia są niegroźne. Ale bardzo mocno trzymam kciuki, żeby to były już ostatnie ✊✊ Ile można stresować kobietę w ciąży 😒

    Pyrka- ja bym się jeszcze nie poddawała- na tych testach wyraźnie widać kreski. A moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie, żeby były one ciemniejsze.

    Szona- kciuki za wizytę- mam nadzieję, że usłyszysz same dobre wiadomości, które nastroją Was pozytywnie na cały "romantyczny" weekend 😀 Do dzieła- wszystkie tu czekamy na tego Twojego małego, słodkiego listopadowego gada 😘

    Elfia- poza mensą i Mozartem spróbuj go jeszcze przytulaniem, zabawą i fajnymi wakacjami przekonać, żeby się dziecko nie przestraszyło 😜 trzymam za Was bardzo mocno kciuki- do 25 za wyniki, a później za nudną ciążę i małe śliczne elfiątko 😉😘

    Misia- myślę, że Twój brat pożałował tych słów zanim jeszcze do końca je wypowiedział. Jesteś niesamowicie mocną kobietą i wierzę, że doczekacie się tego upragnionego różowego i słodkiego bobaska 😘

    szona, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, przykro mi, że usłyszałaś coś takiego 😪

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkąd staram się o dziecko, wizyty w Kriobanku to nowe doświadczenie. Wcześniej chodziłam na wizyty cytologiczne i tyle. A teraz widzę co tu się naprawdę dzieje. Ile zestresowanych par, ile informacji w tle - tu komuś robią zastrzyk z ovitrelle, tam ktoś idzie na transfer, tu ktoś się cieszy, dalej ktoś płacze. Teraz np. moja wizyta się opóźnia, dr pobiegła na transfer. No i co? I w ogóle mnie to opóźnienie nie rusza. Bo wiem, że ktoś przed chwila dostał zastrzyk nadziei. Aż mnie głowa rozbolała od emocji. Problem niepłodności jest OGROMNY. :(

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 16 listopada 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona to akurat nie powiedzial brat ktoremu ma sie urodzic teraz maluch tylko inny...juz nie wspomne o tym ze tez stracil corke w 6 miesiacu a druga na szczescie zyje... ale to jest cham dlatego nie mam z nim prawie kontaktu..ale wiecie same ze jak ta cholerna biel kolejny miesiac to i durne slowa czlowiek bardziej emocjonalnie odbiera..

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Szona to akurat nie powiedzial brat ktoremu ma sie urodzic teraz maluch tylko inny...juz nie wspomne o tym ze tez stracil corke w 6 miesiacu a druga na szczescie zyje... ale to jest cham dlatego nie mam z nim prawie kontaktu..ale wiecie same ze jak ta cholerna biel kolejny miesiac to i durne slowa czlowiek bardziej emocjonalnie odbiera..

    Domyślam się jak Cię to zabolało. Ale Misia, on naprawdę jest stuknięty. Nie słuchaj takich slow, błagam Cię. Nie pozwól żeby głupi ludzie ciągnęli Cię na dół! Brat powinien dostać w gębę za te słowa. Serio.

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia robiłam badania u siebie w mieście, niestety lekarz nam nie powiedział co będzie, ale to nic, może niedługo się dowiemy:) ważne że dzieciątko zdrowe. Orzeszek ma już 5,5 cm i nadrobil o dwa dni do przodu :) serduszko bije 163 uderzenia/ minute. Mogłabym słuchać caly czas tego dzwieku♥️ ryzyka wyszły niskie, więc uznał że dziecko jest zdrowe.

    Czuję ogromną ulgę i szczęście, mogłam tak długo oglądać maluszka na ekranie usg. Jest taki śmieszny, podskakiwal, nie chciał za bardzo współpracować.

    majka91, szona, Pati96, Ania_85_, ElfiaKsiężniczka, agge, Malgonia, Misiaa, syllwia91, MonikA_89!, i'm_back, aeiouy, Agape91, Kittinka83, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Odkąd staram się o dziecko, wizyty w Kriobanku to nowe doświadczenie. Wcześniej chodziłam na wizyty cytologiczne i tyle. A teraz widzę co tu się naprawdę dzieje. Ile zestresowanych par, ile informacji w tle - tu komuś robią zastrzyk z ovitrelle, tam ktoś idzie na transfer, tu ktoś się cieszy, dalej ktoś płacze. Teraz np. moja wizyta się opóźnia, dr pobiegła na transfer. No i co? I w ogóle mnie to opóźnienie nie rusza. Bo wiem, że ktoś przed chwila dostał zastrzyk nadziei. Aż mnie głowa rozbolała od emocji. Problem niepłodności jest OGROMNY. :(
    Amen siostro! Przede mną były dwie punkcje, dziewczyny blade, faceci przejeci. Jedni wchodzą inni wychodzą, jedni dostali nadzieję, innym została odebrana... Czuję ogromny szacunek dla całego personelu medycznego w klinice ❤

    szona lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:
    Szona to akurat nie powiedzial brat ktoremu ma sie urodzic teraz maluch tylko inny...juz nie wspomne o tym ze tez stracil corke w 6 miesiacu a druga na szczescie zyje... ale to jest cham dlatego nie mam z nim prawie kontaktu..ale wiecie same ze jak ta cholerna biel kolejny miesiac to i durne slowa czlowiek bardziej emocjonalnie odbiera..
    Co nie zmienia faktu, ze zachował się paskudnie... nie wiem czy bym potrafiła odezwać się do takiego brata.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Sylwia robiłam badania u siebie w mieście, niestety lekarz nam nie powiedział co będzie, ale to nic, może niedługo się dowiemy:) ważne że dzieciątko zdrowe. Orzeszek ma już 5,5 cm i nadrobil o dwa dni do przodu :) serduszko bije 163 uderzenia/ minute. Mogłabym słuchać caly czas tego dzwieku♥️ ryzyka wyszły niskie, więc uznał że dziecko jest zdrowe.

    Czuję ogromną ulgę i szczęście, mogłam tak długo oglądać maluszka na ekranie usg. Jest taki śmieszny, podskakiwal, nie chciał za bardzo współpracować.

    Coś ze mna kiepsko, bo się serio wzruszyłam. Tak konkretnie. Izka! Jakby to moja siostra na dziecko czekała 😅 Tak bardzo się cieszę! Tak mocno dalej kibicuję! Wspaniale :)

    Izape_91, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Coś ze mna kiepsko, bo się serio wzruszyłam. Tak konkretnie. Izka! Jakby to moja siostra na dziecko czekała 😅 Tak bardzo się cieszę! Tak mocno dalej kibicuję! Wspaniale :)
    Co się dziwić, w końcu jesteś jedną z e-cioc Orzeszka!🥜 😁

    Dziewczyny, wiem że te starania to jest ciężka droga... Ale jak już się uda, to będziecie miały to wynagrodzone po stokroć :* trzymam za Was nieustannie kciuki z ukrycia. Walczcie!!

    szona, MonikA_89!, aeiouy, Agape91, Madziandzia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:37

    ElfiaKsiężniczka, Ania_85_, agge, szona, Malgonia, syllwia91, MonikA_89!, i'm_back, aeiouy, Agape91, Kittinka83, Madziandzia, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia jak tak można?! Ten człowiek powinien dostać mocnego plaskacza! Krzesłem! Aż się zagotowałam!

    Co do klinik i ogolnego problemu niepłodności to za każdym razem jak tam byłam to odchorowywałam. Na jednym piętrze płacz dzieci, kawałek dalej słychać serduszko bo aparat jest tak ustawiony głośno że przez drzwi słychać i ta cisza na piętrze gdzie jest poradnia leczenia niepłodności. Okropny dysonans.

    Ja dzisiaj byłam na USG doppler żył kończyn dolnych (drętwienie stóp) i okazało się że w dobrym momencie przyszłam bo jestem na prostej drodze do żylaków... muszę sobie kupić podkolanówki i rajstopy uciskowe... zrobiłam też dzisiaj sobie znowu panel krzepliwosci, ddimery, fibrynogen, kinazę kreatyninową i morfologię, wyniki mają być dzisiaj. Ciekawa jestem czym mnie zaskoczą tym razem?
    Do tego wszystkiego endo zmieniła mi dawkowanie mety, i biorę 750 z kolacją i 750 ze śniadaniem. Mam taki jadlowstręt i biegunkę od trzech dni że ledwo żyję. 😭

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 16 listopada 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Dziewczyny zaraz będę Was nadrabiać. Cesarka w ciągu kilku dni. Zdjęć malucha Wam nie wrzucę bo mamy takie postanowienie z M że jego zdjęć nie publikujemy nigdzie no chyba że nam się łapkę lub stopę uda zrobic ;)
    Malinka kciuki za ciebie i Stasia. Już niedługo będziesz tulic synka 😍😍😍😍

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ