X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • molisia Autorytet
    Postów: 935 478

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Molisia a jaką masz homocysteinę? Bo widzę, że bierzesz TMG a dziewczyny tu wspominały, żeby w ciąży raczej odstawić.
    już tego nie biore, homocysteiny teraz nie badałam bo u mnie w labo tego nie robią ;/

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia ladna beta. Prog tez ok :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Coraz bardziej ciążowo hihi :D Śpię w prawie każde popołudnie, mdli mnie bardziej niż w zeszłym tygodniu, a biust za chwilę wyskoczy mi z największego stanika jaki miałam :P Coś mnie do tego od soboty w kręgosłupie kłuje ale na razie tylko obserwuję ból i mam go na uwadze. Ale jestem o wiele bardziej spokojna i szczęśliwa od kiedy zobaczyłam fikającego Okruszka <3 To takie niesamowite, że dopiero zaczynam się przyzwyczajać do myśli, że ja też mogę być mamą.

    Bosko! Teraz na spokojnie, niech okruszek rośnie i chwila moment będziesz z nim nieszczęsna, na jesieni, przez te wichry z wózkiem spacerowała ;).

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate a brzuszek już rośnie?:)

    Halszka112 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Mam prośbę - podnieś rękę na wysokość czoła i pacnij się nią mocno w łeb. Oraz zrób mi proszę tą uprzejmość i daruj sobie na tym wątku dzielenie się swoją radością, bo mnie szlag trafia - połowa z nas oddałaby tu własną nerkę za możliwość urodzenia dziecka w jakimkolwiek terminie, niezależnie od warunków atmosferycznych czy innych pandemii.

    Sorry, nawet jak Ci się radość na mózg rzuciła, to trzeba być bezmyślnym, by pisać tutaj takie rzeczy! Są tu dziewczyny, które np. też miały termin na listopad ubiegłego roku, ale np. wcześniej poroniły.
    Jesteś cudowna ❤❤❤

    reset lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia, super wynik :) Teraz spokoju, spokoju i jeszcze raz spokoju :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam troszkę ☺
    Agulineczka Molisia gratuluję Wam ❤❤❤ Rośnijcie zdrowo ❤❤❤

    agulineczka lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Bosko! Teraz na spokojnie, niech okruszek rośnie i chwila moment będziesz z nim nieszczęsna, na jesieni, przez te wichry z wózkiem spacerowała ;).

    Hahahaahaha :D Ciemno wszędzie, głucho wszędzie ; Co to będzie, co to będzie :P
    molisia wrote:
    już tego nie biore, homocysteiny teraz nie badałam bo u mnie w labo tego nie robią ;/

    Nie martw się :) Grunt to odstawić TMG :) Bierz kwas foliowy metylowany np. Swansona zamiast innych witamin jeśli chcesz jeszcze obniżać.
    Frelcia wrote:
    Kate a brzuszek już rośnie?:)

    Taaak, spożywczy :P Hihi na razie to mam tylko swój spożywczy brzuchol ale zauważyłam, że zrobił się taki bardziej okrągły i mniej sflaczały :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, ja tylko na szybko nadrobiłam, bo mam migrene :( wieczorem do Was przysiąde.

    Agulineczka serdecznie gratuluję, bardzo się cieszę <3 tym razem musi być wszystko dobrze!

    Izape rozmawiałaś z emkiem o jego podejściu do starań? Mam nadzieję, że się ogarnie i zacznie Cię wspierać...

    Frelcia trzymam kciuki za dzisiejsze wizytę :) odliczam dni do Twojej ciąży :*

    Yos powodzenia na spotkaniu, ale czas szybko leci :)

    Ja właśnie wróciłam z praktyk- było świetnie! Jestem zachwycona tym, że mam w domu tonę akt i muszę je czytać ;) cudownie wreszcie zacząć choć odrobinę praktykować, dostałam tak pozytywnego kopa, że nawet mdłości w sądzie nie miałam :D

    KateHawke, Bocianiątko, Morusek, Jeżowa, Yoselyn82, agulineczka, Emiilka, Lunaris, Bajkaaa, Czrna 81, Anna Stesia, lamka, MOJE, ANkaG, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mówiłam "siema, mam 2 kreski, nara"... Coś dziwnego ostatnio sie dzieje, jakoś wyjątkowo dużo takich postów, a my ,sie potem wkurzamy, prolaktyna skacze i klepiemy w klawiaturę.

    reset - kocham <3

    Molisia - rośnijcie dalej!!!

    KateHawke już 9 tydzień - przecież niedawno była pierwsza beta!!

    Luna "idź do sądu - pozbądź się ciążowych mdłości" - z tego idzie jakąś kampanię zrobić :D Najważniejsze, że dzięki temu masz lepsze samopoczucie i więcej pozytywnej energii <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2018, 14:39

    KateHawke, Luna1993 lubią tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2x termin na listopad. Dziecka brak. Pozdro.

    Agulineczko gratuluję i życzę szczęśliwej ciąży!

    agulineczka lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak slow na takie glupie gadanie!! normalnie jak tak mozna sie zachowac!! moj mozg tego nie ogarnia!!


    A my sie zbieramy do Ośrodka :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Hej kochane, ja tylko na szybko nadrobiłam, bo mam migrene :( wieczorem do Was przysiąde.

    Agulineczka serdecznie gratuluję, bardzo się cieszę <3 tym razem musi być wszystko dobrze!

    Izape rozmawiałaś z emkiem o jego podejściu do starań? Mam nadzieję, że się ogarnie i zacznie Cię wspierać...

    Frelcia trzymam kciuki za dzisiejsze wizytę :) odliczam dni do Twojej ciąży :*

    Yos powodzenia na spotkaniu, ale czas szybko leci :)

    Ja właśnie wróciłam z praktyk- było świetnie! Jestem zachwycona tym, że mam w domu tonę akt i muszę je czytać ;) cudownie wreszcie zacząć choć odrobinę praktykować, dostałam tak pozytywnego kopa, że nawet mdłości w sądzie nie miałam :D

    super ze praktyki sie podobaja :) i ze jest to co chcialas robic :) oby tak dalej :) moze praktyki sprawia ze mdlosci i rzyganko przejdzie szybciutko :)
    Bedziesz chodzic co dziennie? ile czasu ?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Erawen usunęła konto.
    Toż to zwykłe pajacowanie, nawet nie trolling.

    Karma88 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 marca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie do mnie zadzwonili z genetyki. Mam translolacje. Zaraz mi serce peknie ;(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 12 marca 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka, wspaniale :) Teraz już dużo więcej wiesz i musi być dobrze!

    Hope, jesteś! <3

    Od jakiegoś czasu mnożą się takie wnerwiające sytuacje... aż chciałoby się mieć kilka dodatkowych środkowych palców

    agulineczka lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 12 marca 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Właśnie do mnie zadzwonili z genetyki. Mam translolacje. Zaraz mi serce peknie ;(

    Malgonia, tule :(
    Ale zostawiam Ci artykuł medyczny na później do spokojnego przeczytania: http://www.ptmp.com.pl/png/png3z3_2010/PNG33-05-Kwinecka.pdf

    Zobacz na wnioski na str. 7.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 12 marca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Właśnie do mnie zadzwonili z genetyki. Mam translolacje. Zaraz mi serce peknie ;(

    Przytulam mocno, choć nie wiem jakie konsekwencje niesie ta wiadomość...
    Wyjaśnisz w czym problem?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 marca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj brat ma dokladnie to samo. Doczekali sie nawet 2 dzieci.. po 7 stratach.
    Boje sie bardzo :(


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 12 marca 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja proponuję, abyśmy wszystkie ignorowały te bananowe posty!
    Może nam dadzą spokój, jak nie będzie odzewu...

    Malgonia lubi tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ