X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania tak staram sie o adopcje i obecnie jestem w trakcie szkolen.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Yos - patrze i kurde glowie sie czy Ty jakas kreske wysikalas czy mi umknelo!! Pieknie! Kciuki zaciskam za piekny przyrost!

    nie robilam testu, poszlam na bete bo mialam niepokojace bole podbrzusza i skurcze. A ostatnio takie mialam jak bylam w ciazy.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn Ty jesteś nieoceniona, bo wcale nie tak łatwo podjąć decyzję że chce się wychowywać dziecko z domu dziecka. Dużo osób o tym tylko mówi a Ty działasz, oby zostało Ci to wynagrodzone :)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos :-o!!!!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ,potrzebuję waszej pomocy byłam wczoraj u mojego gin z moimi i D wynikami uznał ze ze mną wszystko ok a problem jest po męża stronie stwierdził ze.nie jest nam w stanie pomóc i zaproponował inseminacje doznałam szoku myslalm ze możemy je jakoś unormować lekami , zakupiłam mężowi androvit plus,witaminę c ,kwas foliowy ,witaminę d,witaminę e,cynk bierze je systematycznie wrzucam zdjęcie jego wyników powiedzcie mi proszę czy aby na pewno jest aż tak,zle jak mówi lekarz ...

    <a href=https://zapodaj.net/81f5936a017b4.jpg.html>WP_20180305_12_34_27_Rich.jpg</a>

    agusia18_11
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u gin w medicover (Świrski, moze ktoras z Was kojarzy). Powiedzial, ze on by w ciazy włączył clexane. Jestem spokojniejsza juz..bo u niego na pewno bede prowadzić ewentualna ciążę... dosatkowo kazal zwiekszyc metke do 750.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia wg mnie nie jest tak źle, ja bym jeszcze zrobiła na Waszym miejscu posiew na bakterie tlenowe i beztlenowe. I trochę podrasować męża dietą i suplementami.

    A z ciekawości wrzuć swoje wyniki.

    agusia18_11 lubi tę wiadomość

  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka dziekuje za odp chciałm wczoraj z nim o tym porozmawiać odnośnie co jeszcze moge mu dokupić jeśli chodzi o witaminy itp ale skończył temat na tym ze witaminy w niczym nam nie pomogą a szczególnie jemu ,ja również miałam problem z bakteriami lecz bierzemy teraz oboje antybiotyki jeszcze przez kilka dni ,nie wiem czy,stan w jakim sie teraz mój maz znajduje a mianowicie leży juz 3 miesiąc w gipsie przyjmował zastrzyki itp mogą mieć wpływ na jako wyniki oczywiście usłyszałam ze nie nawet stwierdził ze nie ma sensu powtarzać badania bo zrobimy je juz w instytucie bezpłodności.

    agusia18_11
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalka :D

    reset, Siwulec, lamka, blue00, Jeżowa lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia, niech M. skonsultuje się z andrologiem. Do iui są wytyczne takie:
    "Aby inseminacja miała szanse powodzenia, w nasieniu partnera musimy stwierdzić minimum milion prawidłowych plemników w mililitrze. Każdy wynik poniżej miliona kwalifikuje do in vitro, a szanse na uzyskanie ciąży drogą inseminacji z takim wynikiem są bliskie zeru."

    Gdyby przyjąć sposób liczenia naszego androloga u Was w ml wyszłoby ich za mało, by inseminacja miała większy sens (będzie miała wtedy porównywalne szanse powodzenia jak starania naturalne).
    Ale akurat żywotność, ilość i ruch da się stosunkowo łatwo poprawić, więc nie jest wcale tragicznie. Tylko chyba nie warto od razu pakować kasy w iui, lepiej poczekać ze 2-3 miesiące suplementacji.

    Doczytałam to, co napisałaś w międzyczasie: jeśli badanie było robione w czasie antybiotykoterapii może być zafałszowane, długi czas unieruchomienia w jakimś zakresie też może wpływać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2018, 19:48

    agusia18_11 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to wygląda tak ze był problem z prolaktyna teraz wynik wynosi 7.58po braniu bromergonu wczoraj został przez lekarza odstawiony ,wyniki tarczycowe w normie , Amh 2,14 stwierdził ze wynik doskonały , do pęknięcia pęcherzyka dochodzi , jako ze to jest następny lekarz w mojej kadencji nie robił mi jeszcze usg przed owu tylko tuz po bo ostatnio owulacja troszkę wcześniej nas zaskoczyła .

    agusia18_11
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka przepraszam za pomyłkę mój słownik w telefonie czasem mnie zaskakuje

    lamka lubi tę wiadomość

    agusia18_11
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose, o matko, ale wiadomość. Trzymam kciuki z całych sił <3

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ja bym pokarmiła męża lekami i powtórzyła badania za 2 miesiące. A ten lekarz widać że by wolał zrobić iui i mieć łatwą kasę, ale Wam by to nijak nie pomogło.

    Btw. Lamka :-D ale lalka też fajnie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2018, 19:53

    agusia18_11 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia moim zdaniem nie ma dramatu, inseminacja przy takiej morfologii moim zdaniem nie daje dużo większych szans jak naturalnie. Niech mąż pobierze leki i skontroluje za 3 mce, wtedy jak nic nie ruszy to może bym się zastanowiła, gdybyśmy mieli takie wyniki byłabym cała happy.

    agusia18_11 lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 15 marca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam od fryzjera ! Jak cudownie jest się „odświeżyć” :) gdyby nie wiadoma sytuacja to kupiłabym winko i poszlała dzisiaj z M <3

    A z tą zielona falą to ja proszę nie poprzestawać na kwietniu ;)

    Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 15 marca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam ,jesteście wspaniale w ciągu kilku minut dowiedziałam sie od was wiwcej niż wczoraj od doktorka , a co do witamin to czy te co podaje mojemu D wystarczą???

    agusia18_11
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 15 marca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia18_11 wrote:
    Lamka przepraszam za pomyłkę mój słownik w telefonie czasem mnie zaskakuje

    Kochana ja jakby co niezłośliwie :) mam dobry humor po wizycie u gin i troche glupawkę :D

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • agusia18_11 Koleżanka
    Postów: 53 13

    Wysłany: 15 marca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy spokojnie wcale nie pomyslalm ze to miało byc złośliwie ..Mówią szczerz dzięki wam tez poprawił mi sie humorek...

    Phnappy lubi tę wiadomość

    agusia18_11
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 15 marca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Yoselyn ale wieści ! :* trzymam mocno kciuki za przyrost. Mimo, że jutro zwariowany dzień będę czekać na wiadomość od Ciebie jak na szpilkach :)
    To chyba najbardziej płodny miesiąc odkąd jestem na of :D i u mnie jakaś ovulka chyba za rogiem bo śluz płodny zaczyna się wydobywać. Baaardzo wcześnie jak na mnie :P może posekszę dzisiaj jak nie zasnę znów o 20 :P

    Po prostu nasz Bociuś ma chody u innych bocianów i załatwiła z nimi, że gdy zaczną przybywać do Polski (a właśnie przybywają) to przywiozą ze sobą duuuużo szczęścia. Ta pierwsza strona wątku to sama radość <3 Mam nadzieję ujrzeć tam jeszcze duzo kolejnych serduszek!

    lamka, nenusia, Karma88, Malgonia, ANkaG, Morusek, Bocianiątko lubią tę wiadomość

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ