X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 marca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje okna lsnia :) czyli, ze za dwa tygodnie moge sikac?
    Mam nadzieje ze jakos z serduszkami trafilismy. Poczekam jeszcze ze dwa dni i dam Wam wykres fo analizy, ale musze miec pewnosc ze skok nie byl jednodniowy.
    Maz mnie dzis przegonil na spacerze z 8-9 km. Ledwo zyje. A jeszcze nie tak dawno robilam dwa razy dluzsze wybiegania :/ jak nie zajde do maja to sprobuje wrocic do biegow. Smutno mi bylo, ze polmaraton dzis biegl a ja okna mylam...

    Mala90 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 25 marca 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape chyba mamy podobnie, staram się nie myśleć o staraniach. Skupiam się na siłowni i diecie i to mi daje duża radość, bo powoli widzę,ze robie postępy. Owszem myśl o dziecku jest z tyłu głowy, ale na szczęście już tylko tam. Dlatego rzadko jestem na forum, podczytuje, ale się nie udzielam. Może więcej będzie mnie w kwietniu, bo to w sumie mój wątek, więc z czystej przyzwoitości będę tam codziennie :)
    Ale to nie zmienia faktu, że bardzo każdej kibicuje. Cieszę się z kolejnych ciąż ale i zazdroszczę, dlatego trzymam dystans.
    Miłej niedzieli! :)

    Izape_91, Emiilka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie Mąż dzisiaj rozczulił, bo marudzilam mu że muszę mieć coś na transfer z królikiem i o eb16e71099c58718med.jpg

    ❤❤❤

    StaraczkaNika, MOJE, Izape_91, frezyjciada, KateHawke, Flowwer, Emiilka, nowa na dzielni, lamka, gilmoregirl, Bajkaaa, MamaFabianka, Minie Black, Lunaris, Bocianiątko, Morusek, Lena21, MaryAnn, Phnappy, Kaczorka, Kargo31, Czrna 81, Jeżowa, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa. Ale super. Kochany mąż

    Frelcia lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też dzisiaj obowiązkowo zaliczyliśmy spacerek. Teraz wgramolilam się do łóżka zrobiłam sobie kawę inke- o mamo jak mi smakuje ostatnio! I będę czytać ksiazke. Uwielbiam takie niedziele!

    Frelcia super kapcioszki, napewno przyniosą szczęście:)
    Jak Was czytam i się przyglądam, to czasem się łapie na tym, że chyba ja jeszcze nie jestem gotowa na dziecko, bo aż tak się nie poświęcam.

    Karolina90 oo tak jak człowiek zaczyna coś robić i się wkręca w to i widzi efekty to łatwiej wszystko przychodzi, bo głowa jest wolna i człowiek bardziej szczęśliwy:)
    Kciuki za Was!


    Reset, mój umysł już dawno wyparł temat egzaminu jak przeczytałam rozwiązania z ministerstwa. Ja twierdzę że nie zdam nigdy w życiu. Za dużo zrobiłam błędów więc wiem jak się czujesz, ale liczę na choćby mała odrobinę szczęścia w takiej postaci że komuś zrobi się mnie żal i to dwóm sprawdzającym naraz :D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia - teraz się na pewno uda! :*

    Karolina - ja siłą rzeczy miałam przerwę od starań poprzez naukę i nawet jak tu bywałam to czysto towarzysko. Dobrze mi ta przerwa zrobiła... Czasem faktycznie warto sobie przypomnieć, że jest życie poza staraniami.

    Iza - ja też dziś cały dzień z książką. Jedyne co zrobiłam przez cały dzień to kawa, herbata i prysznic. Obiad zamówiliśmy, reszta leży odłogiem ;)

    Kochane Dziewczyny <3 - dziękuję Wam za wsparcie i wiarę, też bym chciała ją mieć. I choć wiem, że ja naprawdę jestem dobra, w tym co robię, wiem, że klienci mnie doceniają itp. to jednak mam też bolesną świadomość, co napisałam w czwartek. Jedyne, co mnie jeszcze pociesza to jest to, że chyba wyjdzie jakaś chryja z tym egzaminem czwartkowym - mam powoli wrażenie, że tam musiało być coś nie tak sformułowane, jakiś błąd musiał być - nie ma innej możliwości by było tyle różnych wersji. My wszyscy idziemy na ten egzamin przygotowani, owszem wychodzimy i często się różnimy w jakichś drobnych kwestiach, ale nie tak, że każdy ma co innego, każdy pozywa kogo innego albo wręcz jeden uważa, że powinien być pozew, a drugi w ogóle pisze opinie o jego bezzasadności. Ktoś to zadanie napisał na kolanie i chyba stąd były nasze późniejsze rozkminy...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, masz 2 zające - może jednak będą bliźniaki? Wiesz, w końcu każda komórka moze się podzielić ;)
    Ja dziś zgrabiłam i spaliłam liście z 400 m pełnych dołków i zakamarków. Przy okazji zgrabiłam też jeża, ale go nie spaliłam - poszedł sobie w ostatnią stertę liści i pewnie znowu poszedł spać.
    Od rana mi jakoś smutno, bo wtedy jak zaszłam w ciążę, już 2 dni po owu zaczęły mnie strasznie boleć piersi i ogólnie działy się dziwne rzeczy... a teraz nic. Mam takie przekonanie, że znowu nic z tego.
    Też się mierzę się z brzydkim zachowaniem, typu:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/58a1aaf870db.png
    Zwłaszcza, że w czwartek dobry kolega "ucieszył" mnie nowiną, że spodziewa się piątego (!). A facet ma dopiero 30 lat.
    Btw. polecam infertility_illustrated na instagramie. Dziewczyna trafia w punkt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 18:42

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czuje w sumie poswiecenia. Teraz tylko mnie ten zastrzyk z heparyny boli jak jasna cholera. No ale jeśli ma pomóc to mogę bić codziennie. Tylko jakaś maść przeciwbolowa poszukam. Wszyscy mi mówią też że schudłam a ja się na brzuchu czuje jak z kołem dmuchanym:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia z takimi papuciami to już nie ma odwrotu! Mamcia będziesz tak ta lala! :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, dwa zajace to cztery uszy :) moze czworaczki :))))


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż tak mi nie wróżcie:D

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - ktoś kto będzie to sprawdzał widząc w jaki sposób myślisz nie będzie miał serca uwalić Ci tego, nawet jeżeli się pomyliłaś :). Widać kiedy ktoś nie ma pojęcia, a kiedy ma głowę na karku ale zwyczajnie trochę zbłądzi z rozwiązaniem ;)

    U mnie cicho i głucho, bezpieczny, przedrentowy 7 dpo :) (tak bardzo mniej więcej)

    Nika - mój kuzyn spodziewa się dziecka nr 4, a ma uwaga: 24 lata! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 19:28

    reset lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia: https://onesieworld.pl/pl/p/Onesie-Krolik-z-ogonem/64 ;)

    Frelcia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też wracam do biegów, czekam tylko aż będzie chociaż 10 stopni, bo niestety szybko mnie łapie choróbsko jak biegam w zimnie.
    Frelcia w czwartek całe forum będzie trzymać kciuki, a króliki na pewno pomogą :-)

    Reset jeśli jest tak jak mówisz to tym bardziej bądź dobrej myśli.

    Ja się dzisiaj czuje tragicznie, jakbym miała gorączkę i taka słaba i głowa mnie boli, jakieś pobolewania w brzuchu. Czyli ciąży urojonej ciąg dalszy. Mąż mnie poi herbatą z cytryną i miodem.

    MOJE, Malgonia lubią tę wiadomość

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh z tą ciąża urojoną... Ja w tym miesiącu mam meeega ... Pierwsza owulka mnie tak podjarala że narobiła wielkich nadziei. Jeszcze te wyniki proga i cienie cienia na testach. Ehhh ... Jutro dla mnie dzień sądu. Beta z rana.
    Błagam wszystkie was jutro o kciuki. Były niezastąpione przy monitoringach, badaniach krwi i testach. Jutrzejszy wynik już nie pozostawi złudzeń.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 19:30

    MamaFabianka, Malgonia, Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Ta heparyna to po zabiegu standard ;) Antybiotyk tez dostalas?

    Nie marudz Frelcia ;) Pobrali Ci 8 komorek. U mnie wyciagneli 21 ;) Przy wadze 46kg mialam piekny brzuszek :P

    Tak. W wenflonie. No marudzę trochę ale tylko trochę.:)

    Nowa ❤

    Lamcios lipka i malinka :*

    Ja to jutro poproszę kciuki między 13 a 14 bo dzwonię do labu jak nasze dzieci się rozwijają:) to będzie stresik

    MOJE, Rucola, Bajkaaa, Emiilka, Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Frelcia, mega mocne kciuki! Z takimi zajączkami musi się udać ;) A Ty Kochana, już się wpraw w nastrój i odpoczywaj! :)

    Moje, Kochana, zaciskam mocno kciuki za jutrzejszą betę :) Cuda poczyniłaś na tej maszynie :) Mnie się najbardziej podobały kocyki minki z metkami - śliczności!

    Lameczko, mocne kciuki za ciemniejące kreseczki :) Niech to będzie dzidziutek, a nie Ovi!

    Agulineczko, gratuluję pięknego przyrostu! Rośnijcie zdrowo!

    Blue, Kochana! Bardzo mnie cieszą Twoje dwie kreseczki :) Trzymam kciuki za nudną ciążę!


    Przepraszam, że się tyle nie odzywałam, ale ostatnie dni egzaminu, to była dla mnie gehenna. Przede wszystkim, od środy, zaczęły mi się znowu silne wymioty, które się cały czas utrzymują. W czwartek ledwo przeżyłam gospodarcze i niestety, jak w domu zrozumiałam, co napisałam, to wpadłam w czarną rozpacz, a raczej do jamy. W piątek wymiotowałam na egzaminie, ale machnęłam skargę i opinię.
    Kochane Dziewczyny, bardzo mocno dziękuję Wam za kciuki!. Przykro mi, że Was zawiodę, ale gospodarczego nam bank nie zdam. Wszystko inne poszło mi ok, nawet spodziewam się niezłych wyników. Niestety jedna ocena negatywna przekreśla cały egzamin. Swoje już przepłakałam i przeszłam na tym do porządku dziennego. Jestem z siebie dumna, że w takim stanie poszłam i napisałam. Wiele mi dawało, kiedy po każdym dniu czytałam Wasze słowa wsparcia :)

    Jeżeli, kogoś pominęłam, to bardzo przepraszam. Miłego dnia Dziewczynki. U nas było dzisiaj pięknie :)

    blue00, MOJE, reset, Siwulec, Czrna 81, KateHawke, agulineczka lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Aż tak mi nie wróżcie:D
    Frelcia mój stary kupił małemu w zeszłym tyg króliczka, jakby co to mów, jedno słowo i przywiozę Ci go a wtedy już odwrotu nie będzie i uda się na pewno :D

    Frelcia lubi tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka dobrze że już z głowy ;) jesteś niezniszczalna. W takim stanie. Brawo. Teraz czas na relax ;)

    Frelcia dobrze że ten wielki dzień jest w okolicy świat, gdzie kroliczki czaja się na każdym kroku ;)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b61806e0adf.jpg
    Frelcia proszę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 19:49

    Frelcia, Emiilka, Phnappy, Yoselyn82, Flowwer, StaraczkaNika, Czrna 81, lamka, blue00, Koteczka82, Morusek, KateHawke lubią tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ