X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Frelcia mój stary kupił małemu w zeszłym tyg króliczka, jakby co to mów, jedno słowo i przywiozę Ci go a wtedy już odwrotu nie będzie i uda się na pewno :D

    ❤❤❤ rozumiem że żywy?:D moja Mama ma królika Olka. Najlepszy psi przyjaciel.

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 marca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia -kapcie masz, kciuki masz zostały Ci tylko okna do umycia ;) i radler do zapicia :D

    Uff po pracy wreszcie! Mam ochotę jutro siurać... niech mnie ktoś sprowadzi na ziemię...

    Lena21 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radlera sobie podaruje hahaha. Chyba że bezalkoholowy.

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny <3 Nie mam za bardzo kiedy podczytać... :( widziałam kreski Lamki - trzymam kciuki, żeby to był fasol a nie zastrzyk!! I widziałam, że MOJE jutro robi betę - również meeega trzymam kciuki!!

    Ja mam jakąś absolutnie masakryczną schizę. Cały dzień siedzę i ryczę, że to biochem.
    Mam wrażenie, że kreska powinna być już ciemna. Wczoraj wieczorem robiłam pinka i dzisiaj rano - jest trochę wyraźniejsza, ale nadal to nie dwie równe krechy.

    Teraz mój pojechał po zapas innych testów i znowu będę testować. Chociaż wiem, że nie powinnam bo tylko się stresuję... Chciałam dzisiaj pojechać do labu otwartego w niedzielę i dupa blada na drzwiach karteczka, że dzisiaj nieczynne :|

    Naprawdę jestem takim kłębkiem nerwów, że to jakiś koszmar... :( z jednej strony wiem, że kreska ma prawo być blada i że stężenie w moczu może być mniejsze i zależy od ilości picia itp... ale i tak mam jakieś wewnętrzne przeczucie, że coś jest źle :(

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i jakby co to oduczyłam się sikać na patyki. Trzy zepsułam - tzn chyba za mało nasikałam bo w ogóle nie nasiąkły. Teraz robię tylko płytkowe.

    Jutro biorę urlop na żądanie i idę około 11 do mojego gin. No i rano oczywiście na betę.

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia - doczytałam, że miałas pobierane jajka! Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było ok i żeby były ładne zarodki <3 Przepraszam, jeżeli coś z nazwami przekręcam :)
    Jaki jest teraz plan? W sensie kiedy masz mieć transfer? Bo rozumiem, że pobierają, zapładniają, czeka się kilka dni i robią transfer?

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy to widzę że mam jutro towarzystwo w jamie oczekując na wynik. Też mam mega stras. Nie wiem czy usnę dzisiaj.
    A bóle brzucha i te kilkudniowe meeeega wzdęcia dały mi już spokój. Teraz tylko od czasu do czasu coś zaćmi w brzuchu albo w biodrach. Pewnie gdybym nadal miała te wzdęcia to bardziej bym miała nadzieję na szczęśliwy finał. Ehh lamentuje w tym cyklu jak szalona. Akurat bladzioch ukazał mi się w piątek popołudniu kiedy wszystkie pkt pobrań były zamknięte. I jeszcze na moje nieszczęście nie miałam dziś nic do roboty.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Frelcia - doczytałam, że miałas pobierane jajka! Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było ok i żeby były ładne zarodki <3 Przepraszam, jeżeli coś z nazwami przekręcam :)
    Jaki jest teraz plan? W sensie kiedy masz mieć transfer? Bo rozumiem, że pobierają, zapładniają, czeka się kilka dni i robią transfer?

    Pamiętaj że testy różnie wyłapuja hcg. Dodatkowo mocz może być rozrzedzony. Test mniej czuły etc. Beta z krwi Cię uspokoi :)

    Tak. Miałam punkcje. Jutro dzwonię jak się rozwijają zarodki i poznam dzień i godzinę transferu :)

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik nie chcą mi się załadować na zapodaj :/

    w każdym razie to zupełnie nie są bladziochy tylko porządne kreski.

    dzisiaj mam termin @ dopiero... ale nie czuję się na małpę, cycki dalej bolą i sutki wyglądają jak kalafiorki...

    No nic... jutro wszystko się okaże.

    Wiecie może jak jest z badaniami na cito? W sensie czy zawsze jest taka opcja czy tylko w niektórych labach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 20:55

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy mi przy obu ciążach wychodziły jakieś blade te kreski, nawet jak już sikłam sobie po potwierdzającej wizycie u gin to nie były takie jak na filmach mega fioletowe! Także tym bym się wcale nie przejmowała! U mnie nie każdy lab ma opcję na cito, niestety :( lepiej najpierw zapytać

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze jutro szykuje się bardzo emocjonujący dzień :)
    Oczywiście będę ściskać kciuki i cieszyć się wraz z Wami dobrymi wiadomościami ;)

    Kurde czemu wcześniej nie mówilyście o tych oknach ? Poczekałabym a tak będę musiała znowu myć ;)

    Cycki mnie napieprzają wiec normalnie czułabym ciąże ale tym razem musiałabym być wiatropylna :D wiec może @ się zbliża...
    jutro idę do doktorka wiec jak już wpadniecie w wir ściskania kciuków to o 19:30 tez poproszę o małego kciukasa żeby powiedział mi coś miłego ;)

    MOJE, Malgonia lubią tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Frelcia trzymam kciuki by kropki się pięknie rozwijały. Moje, Lamka, Phnappy za was by to była ciąża i do tego piękna i spokojna . A sama wpadam z takim pytankiem o duphaston. Jakie objawy macie biorąc go bo ja mam jakieś dziwne brzuchowe. Za to cycki miękkie i bólu brak ..8 dni do@ i teraz nie wiem czy to dobrze czy źle jak cycki nie bolą, a brzuch tak. Nie mam już sił na kolejne rozczarowanie .. mąż też. Wy też tak zapewne macie . Podziwiam waszą odwagę, determinację i konsekwencję naprawdę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy dobrze, że się odezwałaś. Nie stresuj się kreskami, w dniu spodziewanej @ nieraz bladziochy wychodzą, więc jak masz porządne kreski to jest dobrze.

    Przepraszam, że tak jojczę :-( pod pachą 38,4st, dreszcze na maksa, a gardło nie boli, kataru brak. Mąż poszedł na nockę. Jakieś złe przeczucia mam.

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Phnappy dobrze, że się odezwałaś. Nie stresuj się kreskami, w dniu spodziewanej @ nieraz bladziochy wychodzą, więc jak masz porządne kreski to jest dobrze.

    Przepraszam, że tak jojczę :-( pod pachą 38,4st, dreszcze na maksa, a gardło nie boli, kataru brak. Mąż poszedł na nockę. Jakieś złe przeczucia mam.


    Lamka koniecznie herbata z imbirem ! Imbir zetrzyj do kubka i pij dużo. A jutro może do lekarza niech Cię obejrzy

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka możemy pojojczyc razem ;)ja co chwile odkładam telefon i nie chce na niego patrzeć. A po chwili już go biorę i czytam czytam czytam. A to o plamieniach mimo wysokiego proga, a to o tym jak długo utrzymuje się Ovi w moczu, a to o bladzioch po czasie.
    Fisnieta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 21:26

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, przecież to marzec.. miesiąc, w któym wszystko budzi się do życia. Jutro same pozytywne wieści będą, zobaczycie :)
    też mam ochotę siknąć, ale u mnie to w najlepszym przypadku 8 dpo więc słabo na sikanie :P poza tym temperatura wcale nie powala na kolana, ale cyce bolą jak szalone - pewnie od przyjmowania progesteronu. No nic, pozostaje mi tylko czekanie.

    ANkaG lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lameczko dreszcze to tez objaw ciazowy :)

    A sluchajcie, czy przed implantacja zarodka mozna miec objawy ciazowe? Tak sie zaczelam.zastanawiac po tym co Nicka napusala o cyckach.. myslalam, ze mam conajmniej tydzien do ciazy urojonej, ale jak cos to moge juz od jutra sie wkrecac :/

    Siwulec lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Lameczko dreszcze to tez objaw ciazowy :)

    A sluchajcie, czy przed implantacja zarodka mozna miec objawy ciazowe? Tak sie zaczelam.zastanawiac po tym co Nicka napusala o cyckach.. myslalam, ze mam conajmniej tydzien do ciazy urojonej, ale jak cos to moge juz od jutra sie wkrecac :/

    Haha Kochana wszystko i zawsze widać może być objawem ciąży ;). Jeszcze chwila i ja tez będę się czuć ciążowo mimo ze sexow nie było ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 21:37

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, nie to zeby.. bo ja tam jeszcze nic nie czuje (no poza droga jajka przez moj jajowod) ale jak trzeba to zaczne sie doszukiwac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 21:52

    Siwulec lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ta piżamka z króliczkiem to tylko przy ivf działa ? Bo może zakupię sobie też do sypialni, chociaż do najseksowniejszych należeć nie będzie, ale jak ma podziałać :p chybaże starczą królicze uszy to sobie skombinuje :p

    Siwulec, Minie Black, Malgonia, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ