X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 marca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój jeszcze cały czas nie zrobił badania! Nawet dzwonił się zapisać ale oczywiście zapytał czy to że jest od 3 tygodni chory stanowi problem ;P. No wiadomo że mu powiedzieli żeby przełożył badania. Kurde ten to już tak ambicjonalnie podchodzi do tego badania że go chyba za fraki tam po świętach zaciągnę, nawet z gorączką ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 11:44

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 marca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nie, na MUCHę robi się wymaz z szyjki macicy (nie z pochwy) i metodą PCR.
    To co ma Hania to posiew. Zupełnie co innego.

    Z cewki to u mężczyzn ewentualnie.

    Nie robić chlamydia z krwi bo bzdury wychodzą a posiew z szyjki się robi jak Reset pisze.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 marca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni, ja aż tak się nie znam, ale może rzeczywiście nie ma co kasy wydawać na badania gdyby miały być niewiarygodne?
    Wiem, ze łatwo się mówi, bo sama robiłam hormony wiedząc, że i tak będę musiała je powtórzyć, ale wiadomo jak jest z nami, pójdziemy i zrobimy, a chłopa możesz drugi raz nie zaciągnąć.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nowa na dzielni, ja aż tak się nie znam, ale może rzeczywiście nie ma co kasy wydawać na badania gdyby miały być niewiarygodne?
    Wiem, ze łatwo się mówi, bo sama robiłam hormony wiedząc, że i tak będę musiała je powtórzyć, ale wiadomo jak jest z nami, pójdziemy i zrobimy, a chłopa możesz drugi raz nie zaciągnąć.

    Pewnie masz racje - w takim razie dobrze, że zapobiegawczo wstrzymałam się z awanturą ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Czytałam meśka sorki jestem jeszcze amatorką i nie wszystko rozumiem. A mogę spytac jakie badania mu zrobiłaś, że wam to wyszło?

    Mialas robione 2xIUI wiec amatorka raczej nie jestes i badanie nasienia napewno Twoj M. ma dawno zrobione wiec nie rozumiem pytania...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka no u nas te podstawowe wyszły ok. Mój gin zalecił jeszcze Martest . I tyle.. Teraz sie się do jakiegoś innego zapisałam ale muszę czekać .... ale cena za wizyte 300 wow. Też tyle płacicie? Orientuję się ktoś ile wizyta u tego z Łodzi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 12:17

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego rozczarowania rano zapomniałam Wam napisać, jaki miałam porąbany sen - miałam w nim 40 lat i 6 dzieci. Żeby było jeszcze ciekawiej, mąż się mnie pytał, kiedy wreszcie przestaniemy, bo się nam miejsce na dzieci kończy. A ja mu nawrzeszczałam, że nie po to po latach poznałam sekret robienia dzieci, żeby z niego nie korzystać ile się da do samej menopauzy. A oprócz tej 6tki dzieci (wszystkich bardzo grzecznych) to jeszcze się zajmowałam normalnie pracą. Było w tym coś przerażającego, ale wolałabym tak, niż tak jak jest.

    lamka, Dip88, Emilkap11, Meśka, Cabrera, Achia, Malgonia, blue00, Minie Black, Kaczorka, Anna Stesia, Bajkaaa, KateHawke, Siwulec, Czrna 81, Madżka89, Morusek, Koteczka82, ANkaG lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka u mnie zalecił IUI z braku pomysłu, nie miał ku temu konkretnych powodów, nasienie emka było ok..Dla niego niepłodność idiopatyczna wtórna a inseminacja omija część barier które są po drodze..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 12:18

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja mam okres mieć 4 kwietnia, ale pewnie spróbuję zrobić test 31 marca :)

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paśnik 160 + badania. Ja płaciłam łącznie 650.

    Nie wiem jakie bariery w Twoim organizmie omija iui wg Twojego gina Veles, ale na pewno nie immunologiczne, na pewno nie hormonalne, na pewno nie hematologiczne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 12:22

    Luna1993, Jeżowa, frezyjciada, Flowwer, Frelcia, Bocianiątko, Minie Black, blue00, Karma88, Bajkaaa, nenusia, Morusek, sAnsa_28 lubią tę wiadomość

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro z niegatywnych testów. Ja w marcu miałam pozytywy (4 różne testy) ale w dniu @ przyszła małpa i tyle :(

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka a jakie badania? Bo ja już jakąś część zrobiłam ze stopki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka jak się dziś czujesz, lepiej trochę ?

    PS. Ciekawe jak długo będzie jeszcze udawać, że nie wie że to do niej :p poprawiłaś mi humor :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 12:25

    Anaaa90, Minie Black, nenusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka :D aż się oplułam :D hahaha :D mistrzu!!! :D

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, do mnie piszesz? Barierę śluzu jeśli by wyszły np przeciwciała,(nie miałam robionych), ewentualne niezdiagnozowane problemy z nasieniem. Nie wiem jakie jeszcze bo z nim trudno dyskutować. W okolicy jest najlepszy niby. Krzysztof Piątek się nazywa. Któryś raz już odnoszę wrażenie, że piszecie do mnie, a posługujecie się określeniem "Veles"? Mogłabym wiedzieć o co chodzi.. ? Luna..frezyjciada .. czytając wasze posty dziwne trochę utwierdzam się w tym, że bierzecie mnie chyba za kogoś innego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 12:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna dzięki, że pytasz :-* rano było ok, nawet temperaturę miałam normalną, teraz jest ciut gorzej, znowu dreszcze.

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Meśka u mnie zalecił IUI z braku pomysłu, nie miał ku temu konkretnych powodów, nasienie emka było ok..Dla niego niepłodność idiopatyczna wtórna a inseminacja omija część barier które są po drodze..

    Ja na poczatku staran w klinice zarzekalam sie ze IUI nie zrobie. Jak sie okazalo ze naturalnie nie wychodzi a u mnie niby ok i ze to plemniki moga nawalac wtedy podjelismy decyzje ze spróbujemy bo pewnie tu pies pogrzebany. W zyciu bym sie na to nie zdecydowala gdyby lekarz powiedzial ze w sumie nie wie po co to robimy ale sporobujmy...

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie użył takich słów Meśka.. powiedział, że to normalna procedura w takiej sytuacji tak długich niepowodzeń, braku konkretnej przyczyny. Zwiększa prawdopodobieństwo powodzenia, bo omija bariery w postaci śluzu szyjkowego,który mam niby marny(bo mało) i ewentualnych kwestii nasienia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 12:52

  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Z tego rozczarowania rano zapomniałam Wam napisać, jaki miałam porąbany sen - miałam w nim 40 lat i 6 dzieci. Żeby było jeszcze ciekawiej, mąż się mnie pytał, kiedy wreszcie przestaniemy, bo się nam miejsce na dzieci kończy. A ja mu nawrzeszczałam, że nie po to po latach poznałam sekret robienia dzieci, żeby z niego nie korzystać ile się da do samej menopauzy. A oprócz tej 6tki dzieci (wszystkich bardzo grzecznych) to jeszcze się zajmowałam normalnie pracą. Było w tym coś przerażającego, ale wolałabym tak, niż tak jak jest.

    Hehe uwielbiam takie ciekawe sny. Czasem są bardziej wciągające niż byle jaki film w kinie :-D
    Ja w takcie leczenia napro brałam naltrekson i po tym to dopiero były jazdy. Uuu czym to ja nie byłam i czego nie robiłam (z fruwaniem i chodzeniem po ścianach i suficie włącznie ;-)
    W sumie to, życzę ci takiej gromadki dzieciaczków do 40-tki. No może szóstka to przesada, bo pewnie musiałabyś ciągle być w ciąży - ale połowa czemu nie :-)

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej jakie zdziwienie xd
    Haniu, jak masz wrażenie, ktoś do Ciebie coś pisze, to zapewne coś jest na rzeczy ;)

    Lamka zawsze tak jest, że popołudniu czujemy się gorzej podczas choroby, niestety :( mam nadzieję, że wygrzewasz się w łóżku. Jutro już będzie lepiej, zobaczysz :*

    Ja siadam do komputera i.... pisze :D

‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ