X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my właśnie w teatrze jesteśmy - trafiły nam się niespodziewanie bilety i mamy randkę ;)

    Kingulla, Siwulec, Malgonia, Anna Stesia, Czrna 81, KateHawke, Emiilka, Diamond92 lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna spełnienia tych wszystkich marzeń ! A dziś już się nie zastanawiaj, tylkoe idź realizować voucher na masaż :P też bym taki chciała :p ja to się muszę prosić o masaż :P

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po wizycie u hematologa i... No właśnie chciałabym Wam coś mądrego napisać, ze się dowiedziałam, a nie dowiedziałam się nic. Naprawdę nie potrafię powtórzyć ani jednego konkretnego zdania:p No może poza tym, ze mam skierowanie do poradni immunologicznej do Krakowa, bo tam się mutacjami zajmą a ona się tym nie zajmuje. Odniosłam wrażenie ze chciała mi powiedzieć ze te mutacje nic nie mówią i te badania na krzepliwość krwi również ona uważa ze nie potrzebne chociaż oczywiście wprost tego nie powiedziała bo przecież płace za wizytę... już nawet nie mówiłam ze inmunologa mam umówionego już na NFZ ale ogólnie jakieś jaja nie dowiedziałam się nic. Kobiety zdaniem nawet homocysteina nie musi wpływać na zajście w ciąże i 13 to tez był dobry wynik i najlepsze żebym kwas jadła a ja mówię ze przy tej mutacji muszę metylowany ale widać było ze ona o tym nie wiedziała. Ogólnie porażka! Stracony czas i pieniądze! A myślałam ze jak kobieta z kliniki to będzie jakaś konkretna. Na koniec powiedziała ze No poprostu czasem się poprostu nie udaje i nie wiadomo dlaczego, ale ogólnie tak gadała ze nie szło ja zrozumieć wogole o co jej chodzi.

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torba spakowana, naleśniki dla rodziny na jutrzejszy obiad posmażone... chyba jestem gotowa :/
    Doktorek kazał być o 7:30 na IP :(

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny życzę wszystkim miłego wieczoru.
    Ja dzisiaj dostałam kwiaty od męża i synka a także od brata i taty. W pracy też były kwiaty i słodkości więc było miło.

    Mój gin mi odpisał, że od kolejnego cyklu mam brać dupka po ovu, ale nie napisał ile ani od którego dnia cyklu. I teraz pytanie do Was ile bierzecie i od którego dnia cyklu? Mam cykle między 27 a 31 dni.
    No i acard 75 mg.

    Już bym bardzo chciała zacząć kolejny cykl ale plamienie wcale nie chce się rozkręcić w @ wrrr... Jak zwykle najpierw nie chce ze mną zostać a potem nie chce się rozstać :-\

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    A ja po wizycie u hematologa i... No właśnie chciałabym Wam coś mądrego napisać, ze się dowiedziałam, a nie dowiedziałam się nic. Naprawdę nie potrafię powtórzyć ani jednego konkretnego zdania:p No może poza tym, ze mam skierowanie do poradni immunologicznej do Krakowa, bo tam się mutacjami zajmą a ona się tym nie zajmuje. Odniosłam wrażenie ze chciała mi powiedzieć ze te mutacje nic nie mówią i te badania na krzepliwość krwi również ona uważa ze nie potrzebne chociaż oczywiście wprost tego nie powiedziała bo przecież płace za wizytę... już nawet nie mówiłam ze inmunologa mam umówionego już na NFZ ale ogólnie jakieś jaja nie dowiedziałam się nic. Kobiety zdaniem nawet homocysteina nie musi wpływać na zajście w ciąże i 13 to tez był dobry wynik i najlepsze żebym kwas jadła a ja mówię ze przy tej mutacji muszę metylowany ale widać było ze ona o tym nie wiedziała. Ogólnie porażka! Stracony czas i pieniądze! A myślałam ze jak kobieta z kliniki to będzie jakaś konkretna. Na koniec powiedziała ze No poprostu czasem się poprostu nie udaje i nie wiadomo dlaczego, ale ogólnie tak gadała ze nie szło ja zrozumieć wogole o co jej chodzi.



    Przykre to a jak lekarz nie potrafi pomoc to nie powinien brać kasy za wizytę ! Gdzie oni maja sumienie ??? Mam wrażenie ze dla nich tylko kasa kasa kasa a pacjenta maja gdzieś i wiem ze krzywdzę tymi słowami prawdziwych specjalistów ale niestety tych pierwszych jest coraz więcej :(

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to jaja Ja nawet zdania mądrego jednego z tej wizyty nie wyniosłam. No ale skierowanie dostałam:p lol

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec polubiłam przez pomyłkę chciałam zacytować.
    Trzymaj się kochana! Dużo siły dla Ciebie.

    Siwulec lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, jestem jutro z Tobą myślami. Trzymaj się i życzę dużo siły!

    Siwulec lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, wszystkiego najlepszego :) No i widzę, ze wychowujesz małego dżentelmena, który za kilkanaście lat będzie takie karnety innych dziewczynom rozdawać ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape jak zdasz te egzaminy to szyjesz tu dziewczynom coś mega ekstra! Kciuki wszystkie bolą od tego zaciskania!:)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Cześć kobietki! !
    Wszystkim życzę spełnienia marzeń z okazji naszego dnia!

    Ja nigdy nie obchodzę Dnia Kobiet, bo tak mi głupio się trafiły urodziny :-) I tak mnie dziś wzięło w pracy na przemyślenia, rok temu sądziłam że dzisiaj będę pomykała z wózkiem na spacer, albo przynajmniej z wielkim brzuchem... A tu ani wózka, ani brzucha, ani zbytniej wiary że to się zmieni...

    Ale po powrocie do domu czekali na mnie moi mężczyźni, mąż z prezentem, syn z laurką i z napisanym przez siebie karnetem na dwa darmowe masaże (padłam po prostu :-D ) Kocham ich! :-) I naprawdę chciałabym drugie dziecko, ale jeśli go nie będzie, to i tak mam wspaniałą rodzinę! :-)

    Sto lat i spełnienia marzeń!! <3 <3

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 100 lat :) i w sumie to wiesz czego.

    Siwulec to juz 2 tyg minely? Badz silna, oby poszlo wszystko po Twojej mysli.

    Moj maz w delegacji wiec po pysznym sniadaniu czekal mnie samotny kebab i chipsy w domu (maz by mi nie dal tknac tego ;) ) wiec uwazam dzien kobiet za udany :)

    Czrna 81, Anna Stesia, KateHawke, Siwulec, Diamond92 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was bierze sterdy na nasz problemo np encorton albo metypryd ?w jakiej dawce bo przyszlo mi do głowy że przy 1dziecku byłam w zaostrzeniu i p ciążą i w jej trakcie brałam metypryd i azathipryne może to było przyczyną szczęśliwego finału.komuś pomogł z was sterydy?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane!
    Cabrera mój mały dżentelmen ma już 10 lat, więc pewnie za kilka a nie kilkanaście lat będzie takie prezenty robił dziewczynom haha!

    Iza jutro też dasz radę, wierzę w Ciebie!

    Dziewczyny, ja się pytam, gdzie jest kurde Hope ?!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Torba spakowana, naleśniki dla rodziny na jutrzejszy obiad posmażone... chyba jestem gotowa :/
    Doktorek kazał być o 7:30 na IP :(

    Kijowy taki dzień kobiet :-( I jeszcze zdążyłaś zadbać o rodzinę, podziwiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 20:11

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    Czy któraś z was bierze sterdy na nasz problemo np encorton albo metypryd ?w jakiej dawce bo przyszlo mi do głowy że przy 1dziecku byłam w zaostrzeniu i p ciążą i w jej trakcie brałam metypryd i azathipryne może to było przyczyną szczęśliwego finału.komuś pomogł z was sterydy?
    Ja biore sterydy. Poczatkowo 10 mg, teraz juz tylko 5 encortonu. Biore ze wzgledu na bardzo wysokoą interleukinę drugą, podejrzenie APSu i ASA.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 20:12

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    Jest piekna kreska molisia.gratulowac?
    Jutro sobie zrobię betę z rana i zobaczę jak wartość. Tylko z jakiej wartości się należy cieszyć?

    Veles lubi tę wiadomość

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec będę o Tobie jutro myśleć. Trzymaj się jutro jakoś, tak żebyś szybko do domku wróciła i dochodziła do siebie.

    Czarna jak miło <3

    Mam nadzieję, że miło dzisiejszy dzień spędziłyście. Ja tam wolę jak bez zewnetrznego nacisku dajemy sobie coś miłego, co chcemy, co lubimy. ;)

    Boję się, czy pęcherzyk pękł. Jutro o 12 mam podgląd. Mam wrażenie, że zrobiła się torbiel, bo czuję napięty brzuch, ból jajnika, ale nie czuję tego charakterystycznego bólu owulacyjnego jaki zawsze mam. Eh no nic, jutro się dowiem na czym stoję.

    molisiana pewno warto będzie powtórzyć betę po dwóch dniach, żeby zobaczyć jaki jest przyrost. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 20:16

    Czrna 81, Siwulec lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 8 marca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola no właśnie a dr nie proponował Ci szczepień?
    Ja mam bardzo wysoką interleukinę 2, nk 14,4% i TNF alfa też

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ