X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE – PIERWSZY POWIEW WIOSNY

Oceń ten wątek:
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82. A na co je brałaś jeśli moge spytać?

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia ja mialam ten zastrzyk 14 dni temu i biel totalna więc raczej to nie to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 21:47

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOjE ja po ovi też tak mam ostatnio dostałam zastrzyk o godz 10 przy 18mm a następnego dnia miałam inseminacje o godz 9 i już było dawno ciałko żółte wynika ż pękło przy około20 w nie więcej niż 12h kicha straszna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 21:54

    MOJE lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna spełnienia marzeń Kochana! <3

    Karma, Siwulec trzymam za Was jutro kciuki!

    Hope wiem że chcesz trochę odetchnąć. Pamiętaj że Cię kochamy nasz testowy guru <3

    Tyle rzeczy miałam jeszcze napisać i odpowiedzieć ale już zapomniałam. Przepraszam dziewczyny mam sito z mózgu ;) idę spać :P

    Czrna 81, Siwulec lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam taki artykuł https://www.klinikainvicta.pl/cytokiny-nowe-badanie-ofercie-laboratorium-medycznego-invicta/. Ja zrobiłam homocysteinę
    zwyczajną metodą za 35 zł czy cytokiny to coś w ogóle innego bo się pogubiłam jeśli tak jakie badanie na te cytokiny a szczególnie na tą interleukinę?. Wy to już dziewczyny jak
    Lekarza jesteście te nazewnictwo badań,leków ,chorób .Czuję się przy was jak niedouczony amator

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 22:56

  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Koteczka, mam podobnie cykle - średnio 30 dni, ja biorę od 18 dnia cyklu
    Też właśnie myślę żeby tak brać. A powiedz proszę w jakiej dawce bierzesz i ile dni?

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff w końcu nadrobiłam ;)
    Wszystkiego najcudowniejszego w dniu kobiet!

    Byłam dzisiaj u ginekologa, poskarżyłam się jej na ból lewego jajnika (jest to dla mnie niepokojące ponieważ 4 lata temu wykryli u mnie "coś" może potworniak na jajniku a może złogi w jelitach, ale wszyscy stawiali bardziej na jelita) i myślałam że coś się tam znowu dzieje. Na USG nie było w ogóle widać lewego jajnika, jelito zasłoniło, natomiast na prawym widać cytuję dr "przepiękne ciałko żółte!" W opisie jest napisane że widać ciałko żółte i pęcherzyk 15mm. Dok stwierdziła że owulacja na pewno była, super, ucieszyłam się. Jednak gin zmartwiła mnie najbardziej tym, że moje endometrium w dnie jest ładne 10mm ale w cieśni już nie, bo tylko 3mm, aż dwa razy sprawdzała i normalnie widać, że na końcu macicy jest grubiutko a już niżej cienko. Powiedziała że jest jeszcze szansa, że urośnie, ale zastanawiam się czy sobie jakoś nie pomóc. Co sądzicie o acardzie 75mg na polepszenie ukrwienia? A może jakieś zioła?

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam
    10mm
    Ale zaczęłam brać ten acard bo zaczęłam se wmawiać że to endometrium
    Przez moje zawirowania z autoimmunologią może być problemem .Może ciało je jakoś atakuje albo zarodka bo niby ogólny mi powiedział,że tak może być .Poprzednia ciąża w ogóle się nie rozwijała niby poroniłam w 10tyg ale rozwinęła się na 6. Można to uznać za ciąże biohemiczą?Może już głupoty gadam .Mam bolesne okresy że ciągle nalekach mocne krwawienia i do tego plamienia do 6dni przed.Mam nadzieję że se jelit nie rozchulam tym lekiem.a pytałaś swojej ginekolog o zdanie? Coś ci poradziła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 22:39

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    Ja też miałam
    10mm
    Ale zaczęłam brać ten acard bo zaczęłam se wmawiać że to endometrium
    Przez moje zawirowania z autoimmunologią może być problemem .Może ciało je jakoś atakuje albo zarodka bo niby ogólny mi powiedział,że tak może być .Poprzednia ciąża w ogóle się nie rozwijała niby poroniłam w 10tyg ale rozwinęła się na 6. Można to uznać za ciąże biohemiczą?Może już głupoty gadam .Mam bolesne okresy że ciągle nalekach mocne krwawienia i do tego plamienia do 6dni przed.Mam nadzieję że se jelit nie rozchulam tym lekiem.a pytałaś swojej ginekolog o zdanie? Coś ci poradziła?
    Teoretycznie 10mm to prawidłowo, ją zmartwiło to, że tylko część macicy ma takie endometrium, reszta macicy ma bardzo cieniutkie endo jak na 16dc i prawdopodobnie 3dpo. Powiedziała że trzeba czekać, bo jest jeszcze szansa że ta cienka część macicy się pogrubi, no ale ja jestem świrem i już kombinuję co by tu brać żeby wspomóc to biedne endo. Ja jeszcze nigdy nie byłam w ciąży, ale ponad 8 lat brałam tabletki anty i trochę mam stracha że to może być efekt brania ich latami. No nie wiem, nie liczę na ciążę w 1 cs, znam statystyki :( ale chciałabym wiedzieć co się dzieje.

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy takie badanie jest wsytarczające by zbadać te cytokiny m.in interleukine?https://diag.pl/katalogi/badania/ocena-rownowagi-cytokin-th1th2-test-cba/?city=Zielona%20Góra

  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu a ile sie już staracie?nie przejmuj się ja brałam tabletki anty 10lat a w 1ciąże zaszłam po 4mcach, żadna ze znajomych też problemu nie miała po antykoncepcji, tu dziewczyny polecają ten acard one są mądrzejsze pewnie się wypowiedzą ,mogłaś zapytać może by ci ginekolog też coś poradziła.Grunt to pozytywne myślenie dziś ogólny mi powiedział,że miał mnóstwo pacjentek,które blokowała psychika ..np jak zaadoptowały od razy ciąża.Sam miał tak ,że o 1dziecko 5lat się starali a potem jedno po drugim jak im już nie zależało i dziś mają 3. Heh ale jak wyłączyć psychikę jak sie tak b chce do tego jesCze nie doszłam :( Nie nakręcaj się może taka twoja uroda że potem
    To endometrium nadrobi a ty zaskoczysz raz dwa trzy czego co życzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 22:56

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam dość dziwne pytanie. Czy to możliwe, że w 3 dc znika @ i jest śluz płodny + bóle owulacyjne?

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jesczee wróci. Ja tak mam,że potrafie mieć dzień -dwa względnej przerwy ,a potem znów @się pojawia i też mam wtedy śluz jakby płodny i bóle ,które biorę za owulacyjne, a takimi
    nie są .Miałam 6razy monitoring,który to wykluczył

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 23:12

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Uff w końcu nadrobiłam ;)
    Wszystkiego najcudowniejszego w dniu kobiet!

    Byłam dzisiaj u ginekologa, poskarżyłam się jej na ból lewego jajnika (jest to dla mnie niepokojące ponieważ 4 lata temu wykryli u mnie "coś" może potworniak na jajniku a może złogi w jelitach, ale wszyscy stawiali bardziej na jelita) i myślałam że coś się tam znowu dzieje. Na USG nie było w ogóle widać lewego jajnika, jelito zasłoniło, natomiast na prawym widać cytuję dr "przepiękne ciałko żółte!" W opisie jest napisane że widać ciałko żółte i pęcherzyk 15mm. Dok stwierdziła że owulacja na pewno była, super, ucieszyłam się. Jednak gin zmartwiła mnie najbardziej tym, że moje endometrium w dnie jest ładne 10mm ale w cieśni już nie, bo tylko 3mm, aż dwa razy sprawdzała i normalnie widać, że na końcu macicy jest grubiutko a już niżej cienko. Powiedziała że jest jeszcze szansa, że urośnie, ale zastanawiam się czy sobie jakoś nie pomóc. Co sądzicie o acardzie 75mg na polepszenie ukrwienia? A może jakieś zioła?
    O kurcze to super wieści. Endo jeszcze może podrosnąć. Wcinaj morele, migdały i zapij czerwonym winkiem. Ja właśnie to robię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 23:15

    moyeu lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    Molisia tego to ja ci nie powiem
    Tu dziewczyny lepiej sie znaja. Pewnie będzie w normach, generalnie chodzi o to by przyrastała więc warto zrobić powtórke po jakimś czasie powiedzimy po tygodniu. "biore sterydy. Poczatkowo 10 mg, teraz juz tylko 5 encortonu. Biore ze wzgledu na bardzo wysokoą interleukinę drugą, podejrzenie APSu i ASA."Sorki że pytam bo nie znalazłam w google, a co to jest aps i asa? I jakie badanie robiłaś że wyszła ci ta interleukina? Widziałam twój blog gratuluje ci bardzo myślisz że to sterydy ci pomogły? Bo ja jestem w takiej sytuacji że urodziłam i zaszłam bez problemu 6lat temu ale wtedy byłam właśnie na sterydach w trakcie starań i w trakcie ciąży bo choruje na Wzjg i miałam wtedy zaostrzenie.Teraz jestem w remisjii i od 3lat nic ,do tego jedno poronienie i się zastanawiam czy te sterydy mogą pomóc .Tobie pomogły może mi za pierwszym razem też tylko nie miałam tego świadomości?.A jak u ciebie efekty uboczne?bo jak ja brałam metypryd było ok ale encorton to tragedia.Dalej bierzesz je teraz w ciąży?
    Aps to zespół antyfosfolipidowy, asa to przeciwciala przeciwplemnikowe a il2 bada się w tescie IMK (cytokiny Th1/Th2). Jak czytasz bloga to. Pewnie wiesz ze w ostatnim wpisie podsumowałan leczenie i na blogu wyjasniam wszystkie skróty i nazwy.nie musisz szukac w googlach.
    Efektow ubocznych brak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 23:16

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veles wrote:
    Może jesczee wróci. Ja tak mam,że potrafie mieć dzień -dwa względnej przerwy ,a potem znów @się pojawia i też mam wtedy śluz jakby płodny i bóle ,które biorę za owulacyjne, a takimi
    nie są .Miałam 6razy monitoring,który to wykluczył
    Od 3/4 miesięcy nie wraca. Trwa max 3 dni, a ostatnio półtora dnia.
    Do tego ból piersi zastanawiający.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 23:15

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Veles Koleżanka
    Postów: 141 5

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie dziwne a próbowałaś wtedy do gina iść bo to faktycznie za krótkie..

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    A ja po wizycie u hematologa i... No właśnie chciałabym Wam coś mądrego napisać, ze się dowiedziałam, a nie dowiedziałam się nic. Naprawdę nie potrafię powtórzyć ani jednego konkretnego zdania:p No może poza tym, ze mam skierowanie do poradni immunologicznej do Krakowa, bo tam się mutacjami zajmą a ona się tym nie zajmuje. Odniosłam wrażenie ze chciała mi powiedzieć ze te mutacje nic nie mówią i te badania na krzepliwość krwi również ona uważa ze nie potrzebne chociaż oczywiście wprost tego nie powiedziała bo przecież płace za wizytę... już nawet nie mówiłam ze inmunologa mam umówionego już na NFZ ale ogólnie jakieś jaja nie dowiedziałam się nic. Kobiety zdaniem nawet homocysteina nie musi wpływać na zajście w ciąże i 13 to tez był dobry wynik i najlepsze żebym kwas jadła a ja mówię ze przy tej mutacji muszę metylowany ale widać było ze ona o tym nie wiedziała. Ogólnie porażka! Stracony czas i pieniądze! A myślałam ze jak kobieta z kliniki to będzie jakaś konkretna. Na koniec powiedziała ze No poprostu czasem się poprostu nie udaje i nie wiadomo dlaczego, ale ogólnie tak gadała ze nie szło ja zrozumieć wogole o co jej chodzi.

    Jakbym czytała o mojej ostatniej wizycie... miałam wrażenie, że babka jakbym na nfz przyszła to wyśmiałaby te badania na mutacje :/


    Dziewczyny - mi smutno po urlopie :( na szczęście w Warszawie mrozów już nie ma, ale i tak ciężko wrócić z ciepłego miejsca :(
    Dodatkowo gorący czas - dni płodne :) zaraz sikam jeszcze na owulaka i wykorzystam mojego z okazji dnia kobiet :) We wtorek dopiero monitoring, więc dowiem się czy była owu.

    Przewinął mi się między postami temat evapów na bobo - POTWIERDZAM z bólem, nigdy już tego testu nie zrobię. Niepotrzebnie robi nadzieję... (albo może i nie robi jak się nie wyciąga testów ze śmieci;))

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio przez to, że trochę mnie to przybiło, ciągle brak efektu, wiec mam lekkiego "focha " na lekarza i leki. Zrobiłam sobie przerwę od tego, żeby w jakiś sposób odpocząć.
    Muszę właśnie chyba się wybrać, z powodu czasu trwania @
    :/

    Ciekawi mnie czy możliwy ten śluz w 3 dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 23:21

    Veles lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 8 marca 2018, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Też właśnie myślę żeby tak brać. A powiedz proszę w jakiej dawce bierzesz i ile dni?

    Koteczka - ja podobnie cykle 30-33 dni i biorę od 18.
    10 dni 2x1 tabletka.

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ