X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge- oby ten pms,to bylo to. Ja tez sie.duzo darłam na meza. Z kijem nie podchodz.

    Co do witamin,to ja swojemu kupilam bio selen z cynkiem. Tam.i.wit c,e,a i kompleks b. 1 tableta,wsio witamin. Extra tylko łykał wit d-4tys jedn. Ja bralam to samo plus femibion 0 ,wiesiołek do owu i 2x.siemie lniane.

    5ylwian, Pauliska- trzymam kciuki za Wasze bety. Jutro bedzie wynik 3 cyfrowy i sie uspokicie

    agge, 5ylwian, szona, Pauliśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, ja nie wiem, o ktorej wizyta, bo dopiero bede sie zapisywac. Mam na wszelki wypadek wklepana w Wawie o 20:00, ale wolalabym dostac sie gdzies blizej i wczesniej. Pierdzielona brunatna wydzielina! Fuck, jak ona mnie wkurza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka- brunatna,to jeszcze "spoko". Byle żywej krwi nie było

    Pisalas,ze jests spod wawy,który kierunek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 21:16

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Sasanka- brunatna,to jeszcze "spoko". Byle żywej krwi nie było

    Pisalas,ze jests spod wawy,który kierunek?

    Mam nadzieje, ze ta zywa nie przyjdzie.. Jestem z Grodziska Maz., czyli kierunek Pruszkow, Zyrardow

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Mam nadzieje, ze ta zywa nie przyjdzie.. Jestem z Grodziska Maz., czyli kierunek Pruszkow, Zyrardow
    Oo, to moje stare rejony. Mieszkalam w Brwinowie. Teraz mieszkam pod Sochaczewem. Ale do lekarza jezdze do Wawy. W Grodzisku miałam fajna lekarke. Chciałam do niej teraz pojsc,ale terminy na koniec kwietnia. W sumie to się nie dziwię. Babka naprawde fajna,a przyjmuje raz w tyg

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Oo, to moje stare rejony. Mieszkalam w Brwinowie. Teraz mieszkam pod Sochaczewem. Ale do lekarza jezdze do Wawy. W Grodzisku miałam fajna lekarke. Chciałam do niej teraz pojsc,ale terminy na koniec kwietnia. W sumie to się nie dziwię. Babka naprawde fajna,a przyjmuje raz w tyg

    Ech, szkoda, ze to stare rejony, bylabys prawie moja sasiadka :) Do brwinowa jezdze czesto po ciastka u Jarzyny :D

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ech, szkoda, ze to stare rejony, bylabys prawie moja sasiadka :) Do brwinowa jezdze czesto po ciastka u Jarzyny :D
    Ja bardzo często jestem w Brwinowie. Jezdze do ksiegowosci, mam tam mechanika. I mam mieszkanie, wiec czasem wpadam zobaczyc,czy nie ma jakiejs poczty. Lubię w Brwinowie też robic zakupy :-) żalujemy,ze takie drogie tam działki byly,bo bysmy chętnie dom tam wybudowali. W ogole lubie te rejony. Namawialam tez meza na zakup segmentu w grodzisku,ale on chcial miec swoj dom. No i fakt,namy wiekszy niz segment,a za mniejsze pieniądze. Tylko niestety 45km od wawy. Ale cos za cos

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 17 marca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) cały weekend mnie nie było i nawet nie próbuje Was nadrabiać, bo widzę, że tu mega intensywny czas był 😋 ale jak będę miała trochę dłuższą wolna chwile to przelece szybko to co mnie ominęło 🤗
    Teraz zmykam do spania bo 3 dni imprez, gości w domu i ciągłego sprzątania mnie wymeczyly 😓 z tego wszystkiego dostałam kataru i@ więc cierpię potrójnie 😋
    Zagladne rano za jakimiś kreseczkami. 🍀

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 18 marca 2019, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Życzę jutro pozytywnych bet i progów dla naszych wojowniczek 😘 Sasanko trzymam mocno kciuki, żeby plamienia przeszły. Cieszę się, że jutro idziesz do gina ☺️

    Chciałam też pocieszyć dziewczyny, które mają spadek forumy (Elfia, Maria m.in). Dziewczyny bardzo w Was wierzę. Naprawdę myślę, że każdej z nas się uda. Jeśli nie naturalne to na szczęście technologia jest tak rozwinięta, że na pewno jakiś sposób wypali 😘 za mną 1,5 roku starań, wiem co to znaczy dół staraniowy... Wszystko się ułoży, zobaczycie 😘

    Poza tym fajnie, że tak podróżujecie, zazdraszczam 😍

    A ja postaram się zasnąć, leżę sobie z mdłościami, ehhh... Do jutra Dziubusie 😘

    Salome lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Mamusia, ja tez uwielbiam te rejony :) Blisko Warszawy, a jednak cisza, spokoj, jakos wolniej plynie czas. Pewnie niebawem spotkamy sie zatem z dzieciaczkami na jakims placu zabaw ;)

    Kingulla, caly weekend nadrabiania to pewnie dzien z glowy :D Chociaz powiem Ci, ze Ochmanka leciala od srody do soboty ;) - szacunek :) Odpoczywaj ladnie po tak intensywnych dniach. Mam nadzieje, ze katar szybko minie. Strasznie mi przykro z powodu @, bylam pewna, ze to ten cykl, ale najwyrazniej zle zinterpretowalam wrozbe i chodzilo w niej o marcowe zaplodnienie i szczesliwa wiadomosc na kwiecien :*

    Nuska, strasznie pozno chodzisz spac, musisz byc wykonczona :( Mam nadzieje, ze chociaz nie zrywasz sie skoro swit. Dziekuje za kciuki, na pewno sie przydadza :* Cala noc snily mi sie zastrzyki, pobrania krwi, podroze do lekarza, emocje, ale samej wizyty nie bylo, wiec moze i dobrze, bo nie cierpie swoich snow.
    Mam nadzieje, ze Twoje mdlosci juz lada dzien odpuszcza. Za chwile wejdziesz w II trymestr i oby wtedy bylo wszystko "jak reka odjal".

    Ja mam za soba pierwsze siusiu dzisiaj (tak, toaleta to dla mnie mega stresujacy moment ) i byly tylko stare brudy :) Na razie malutkie uf :) No nic, trzeba do lekarza i tyle.

    Milego dnia, Dziewczyny :* Niech bedzie lepszy od poprzednich :) Trzymam mocno kciuki za testy, bety, wyniki, wizyty, seksy, grzecznych eMkow i Wasze idealne humory :)

    Iseko, MonikA_89!, agge, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka powodzenia dzisiaj:*

    Trzymam kciuki za dzisiejsze bety. Oby były piękne trzycyfrowe.
    Też zaraz zbieram sie kuc, mam nadzieje że będzie mniej niż 5 :)

    Iseko, Sasanka55, 5ylwian, agge lubią tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 18 marca 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny :)

    Kingulla przykro mi :( ale kwietniowe bociany będą miały duuuzo roboty z nami w tym roku :)

    Trzymam kciuki za pomyślne wieści na wizytach Sasanko i 5ylwian :* Pauliska dobrze pamiętam że Ty dzisiaj betę sprawdzasz? Jak tak to też trzymam mocno kciuki za wynik :*

    Miłego dnia Kochane :)

    Sasanka55, 5ylwian lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 18 marca 2019, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa w takim razie za Twój wynik również ściskam kciuki! :*

    Niecierpliwa..., Sasanka55 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 marca 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Życzę wszystkim pięknego i niestresującego początku tygodnia! Trzymam kciuki za bety, testy i wizyty ✊✊✊ Pamiętajcie, że od czwartku już kalendarzowa wiosna, więc to oznacza bociany, pszczółki, zapylanie i te sprawy :D

    Niecierpliwa..., Madziandzia, Sasanka55, aeiouy, Ochmanka, Iseko lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie ewidentnie idzie na @, temperatura minimalnie wzrosła, ale tendencja spadkowa :(
    Zapytam ginekolog o te plamienia jak u niej będę gdzieś na początku cyklu

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, ale jakoś nie zasmuciła mnie ta @, aż tak bardzo jak w poprzednich miesiącach. Wiem już tylko tyle, że z pewnością sikanie po ovitrelle u mnie sprawdzi się chyba dopiero w 20 dpo :P Powinnam od dziś wziąć clostilbegyt, ale rano zjadłam tyle leków na przeziębienie, że chyba dopiero jutro łyknę clo. Jadę z dziećmi na wycieczkę i nie chce im tam zemdleć :P

    Sasanko powodzenia na betowaniu :D oby była mega wysoka !
    Niecierpliwa, a Tobie odwrotnie.. życzę zerowej :)

    Iseko kwiecień będzie nasz ! Bociany będą zapierdzielały za trzech :P

    Niecierpliwa..., Iseko lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Kciuki za dzisiejsze wyniki i wizyty!
    Oraz za dobry humor!

    Ja tak sobie myślę, że chyba zniknę na jakiś czas z forum, bo przez to jeszcze bardziej fisiuję. Czy ktoś to już testował, pomogło? Tak samo przerwę mierzenie temperatury i może jakoś ten cykl szybko zleci?

    My wczoraj byliśmy na wycieczce, więc trochę mi głowa odpoczęła. Jutro albo jeszcze dziś małpa przyjdzie.

    Przepraszam, że się nie odnoszę do Waszych wpisów, ale jakoś nie potrafię teraz doradzać czy pocieszać.

    Mua!

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Dziewczyny.
    Mega kciuki za wszystkie przyrosty dxisiejsze. Niech Was uspokoja i pozwola cieszyc sie ciaza.

    Sasanko czy idzisz dzis do lekarza?

    Kingulla przykro mi, sle pamietsj, ze masz plan awaryjny :)

    U mnie niestety temperatura poszla w dol :/ a juz sie troche napalalam, bo wykres sie zrobil baaardzo obiecujacy :/ tak czy inaczej sikne w srode, bo jesli cokolwiek sie dzieje to kreska juz bedzie. O ile szybciej nie przyhdzie @.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny. Ja spac nie moglam i jestem juz w robocie od 6.50 chociaz zaczynam o 8. A tak nienawidze tego miejsca. U mnie temp dzisiaj o 0.2 w dol. Brzuch czasem pobolewa na @,a niestety jajnik caly czas sie upomina. Nawet zle mi sie siedzi przy biurku. Naprawde nie mam dobrego przeczucia :( chociaz chcialabym. Zycze podwojonyh bet,podwojnych kresek,zero koloru czerwonego! Dobrego dnia! :*

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Dzień dobry! Kciuki za dzisiejsze wyniki i wizyty!
    Oraz za dobry humor!

    Ja tak sobie myślę, że chyba zniknę na jakiś czas z forum, bo przez to jeszcze bardziej fisiuję. Czy ktoś to już testował, pomogło? Tak samo przerwę mierzenie temperatury i może jakoś ten cykl szybko zleci?

    My wczoraj byliśmy na wycieczce, więc trochę mi głowa odpoczęła. Jutro albo jeszcze dziś małpa przyjdzie.

    Przepraszam, że się nie odnoszę do Waszych wpisów, ale jakoś nie potrafię teraz doradzać czy pocieszać.

    Mua!
    Jeśli Ci to pomoże, możesz spróbować :) ja wiem, że mi by nie pomogło. Jeszcze gorzej byłoby mi samej w tym wszystkim, dajecie dużo wsparcia. :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ