X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Kochana jestes :* czekam co jutro powie lekarka.na razie nie nastawiam sie w zadna strobe chociaz analizuje rozne opcje
    Kochana a jak się czujesz? Masz jakieś bóle,plamienia? Mnie ta prawa strona ćmi ciągle,ale liczę na to,że to po prostu ciałko żółte tak intensywnie pracuje...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina, może jednak :) czekamy jutro na pozytywny test.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcia szyjki macicy w poszczególnych fazach cyklu :) ja do tej pory nie miałam pojęcia, jak to tam wygląda :D
    https://www.womenshealth.pl/zdrowie/7-zdjec-szyjki-macicy-ktore-powinnas-zobaczyc,9895,3

    Salome, moni05, 5ylwian, Tele...79, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, dziekuje :* Prosze te slowa zastosowac takze u siebie :) Wzielam i apap i nospe, bo bolalo juz bardzo- na tyle, ze panikowalam, ale teraz jest w miare ok. Twoje mdlosci moga byc dobrym objawem :) czytalam, ze nawet w 5tc moga sie pojawic, jak beta nagle rosnie :)

    Ef, dziekuje za pomysl z rutinoskorbinem :* Tez o nim myslalam. Mam cere naczynkowa i nie wiem, czy to ma wplyw, ale moze i naczynka w mojej pochwie, czy macicy takze sa bardziej ukrwione :D Przykro mi z powodu Twoich zaslabniec :/ Uwazaj, Kochana, na siebie

    Malgonia, zazdroszcze tylu pieknych podrozy. U mnie konczy sie zawsze na europejskich wyspach ze wzgledu na zoladek, a i tam potrafie miec porzadne rewolucje :) Czlowiek Biegunka to i na wycieczce do Ciechocinka sie -za przeproszeniem- posra ;) Mam nadzieje, ze Wietnam wypali, ale z pieknym brzusiem :) :*

    Syllwia91, trzymam kciuki, by jednak ta druga mocna krecha sie pojawila :)

    Makowa, dobrze, ze u Ciebie nudno :* II trymestr musi byc piekny <3

    Madziandzia, ja, jak taka papuga, tylko po Was jedzenie papuguje :) Zaraz zagonie emka do smazenia nalesniorow :)

    MonikA, okrutnie to brzmi, ale lubie Wasze pmsy :) Po moim gigancie w tym cyklu ciesze sie za kazdym razem, gdy jestescie wkurzone :*

    Irvine, uroczy Twoj eMek :D Zapytalam wlasnie swojego, czy wie, co to wiesiolek, powiedzial, ze zna jesiolka (??), ale wiesiolka nie. Co za chlopy :) Kochanie, ja widzialam, ze Ty dzis troche bylas nastawiona na nie. Nie mysl, ze umknelo to mojej uwadze, nununu :* Glowa do gory! Zycie w koncu musi zaczac byc sprawiedliwe!

    Magduullina, kciuki za jutrzejszy test :) Nie ma @ i nie bedzie! Zreszta po moich 2 przygodach, to @ nie jest dla mnie wyznacznikiem braku ciazy ;)

    Szona, Agge, a jak tam u Was? :*

    5ylwian, mocne kciuki za jutrzejsza wizyte :) Bedzie dobrze! Ja jednak jutro sie wybiore do gina, ale innego, bo moj tylko w srody przyjmuje. Bede miala czarno na bialym, ze Zuzia lub Stas siedzi sobie grzecznie w macicy i nigdzie sie nie wybiera

    Magduullina, MonikA_89!, syllwia91, 5ylwian, ef36, Irvine90, Mila1996 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Magduullina, może jednak :) czekamy jutro na pozytywny test.

    Twój też :)

    agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, dzięki że pytasz 😚
    Ja jestem dopiero 9dpo, więc jeszcze kupa czasu do okresu i wierzę, że nie przyjdzie. :)
    We wtorek zrobię następny test.

    Sasanka55, Malgonia lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Twój też :)
    Ja we wtorek :*

    Magduullina, szona lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    B complex? Czy konkretne B?
    Myślę, że profilaktycznie B complex będzie ok. Mniej łykania :) Ja akurat biorę każdą osobno, bo B12 mam zaleconą metylowaną, tak samo kwas foliowy. B6 i B7 już są zwykłe :) Mężowi daję teraz modulator homocysteiny, a wcześniej brał najzwyklejsze B complex.

    szona lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Pauliska, dziekuje :* Prosze te slowa zastosowac takze u siebie :) Wzielam i apap i nospe, bo bolalo juz bardzo- na tyle, ze panikowalam, ale teraz jest w miare ok. Twoje mdlosci moga byc dobrym objawem :) czytalam, ze nawet w 5tc moga sie pojawic, jak beta nagle rosnie :)

    Ef, dziekuje za pomysl z rutinoskorbinem :* Tez o nim myslalam. Mam cere naczynkowa i nie wiem, czy to ma wplyw, ale moze i naczynka w mojej pochwie, czy macicy takze sa bardziej ukrwione :D Przykro mi z powodu Twoich zaslabniec :/ Uwazaj, Kochana, na siebie

    Malgonia, zazdroszcze tylu pieknych podrozy. U mnie konczy sie zawsze na europejskich wyspach ze wzgledu na zoladek, a i tam potrafie miec porzadne rewolucje :) Czlowiek Biegunka to i na wycieczce do Ciechocinka sie -za przeproszeniem- posra ;) Mam nadzieje, ze Wietnam wypali, ale z pieknym brzusiem :) :*

    Syllwia91, trzymam kciuki, by jednak ta druga mocna krecha sie pojawila :)

    Makowa, dobrze, ze u Ciebie nudno :* II trymestr musi byc piekny <3

    Madziandzia, ja, jak taka papuga, tylko po Was jedzenie papuguje :) Zaraz zagonie emka do smazenia nalesniorow :)

    MonikA, okrutnie to brzmi, ale lubie Wasze pmsy :) Po moim gigancie w tym cyklu ciesze sie za kazdym razem, gdy jestescie wkurzone :*

    Irvine, uroczy Twoj eMek :D Zapytalam wlasnie swojego, czy wie, co to wiesiolek, powiedzial, ze zna jesiolka (??), ale wiesiolka nie. Co za chlopy :) Kochanie, ja widzialam, ze Ty dzis troche bylas nastawiona na nie. Nie mysl, ze umknelo to mojej uwadze, nununu :* Glowa do gory! Zycie w koncu musi zaczac byc sprawiedliwe!

    Magduullina, kciuki za jutrzejszy test :) Nie ma @ i nie bedzie! Zreszta po moich 2 przygodach, to @ nie jest dla mnie wyznacznikiem braku ciazy ;)

    Szona, Agge, a jak tam u Was? :*

    5ylwian, mocne kciuki za jutrzejsza wizyte :) Bedzie dobrze! Ja jednak jutro sie wybiore do gina, ale innego, bo moj tylko w srody przyjmuje. Bede miala czarno na bialym, ze Zuzia lub Stas siedzi sobie grzecznie w macicy i nigdzie sie nie wybiera

    U mnie koniec @ i początek działania. Zawsze od razu po skończeniu krwawienia jest atak - coby dobrze zacząć kolejny cykl ;) Owulacja wg flo wychodzi jakoś późno (16 dc), wiec od jutra będę mierzyć temperaturę. No i o. Otworzyłam wino, zaczęłam już pracować, bo poniedziałek za pasem. Za jakieś 2 dni zacznę przygodę z clearblue dual. Chcemy trzymać armię do owulacji. Will see.

    MonikA_89!, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, w poprzednim cyklu też chodziłam wkurzona od owulacji do @, ale dzieci z tego nie było :P Ja chyba tak reaguje na wysoki progesteron. Ostatnio te 4 ciałka żółte trochę go naprodukowały, a w tym cyklu biorę luteinę na torbiel więc też poziom mam wyższy niż normalnie i organizm szaleje :P Zjadłam czekoladę, humor wrócił 😋😋😋
    Tylko męża mi szkoda, bo jak chodzę taką zła jak osa to mu się dostaje :P

    A Twój kropuś ma się na pewno dobrze, tylko mocniej się wgryza stąd bóle brzuszka. Ale jeśli wizyta u gina Cię uspokoi to pójdź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 20:20

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    U mnie koniec @ i początek działania. Zawsze od razu po skończeniu krwawienia jest atak - coby dobrze zacząć kolejny cykl ;) Owulacja wg flo wychodzi jakoś późno (16 dc), wiec od jutra będę mierzyć temperaturę. No i o. Otworzyłam wino, zaczęłam już pracować, bo poniedziałek za pasem. Za jakieś 2 dni zacznę przygodę z clearblue dual. Chcemy trzymać armię do owulacji. Will see.

    Też te clearblue mam na ten cykl:) co prawda już ta buźka sie do mnie oszukanczo uśmiechała ale wybacze jej to jak w tym cyklu usmiechnie sie naprawdę :)

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj PMS level master, aż cud, że wszyscy żyją :) oczywiście ten pms to musi być ciążowy ;)

    MonikA_89!, Sasanka55, Szczesliwa_mamusia, Arashe lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agge, baaaardzo mocno trzymam kciuki za Twoj test :* Juz go w myslach czaruje :)

    Szona, dzialaj ladnie :) Nie wiem, czy u mnie to zbieg okolicznosci, ale wszystkie moje 3 szczesliwe cykle byly z przyjemnego seksu, czyli takiego, ze po prostu mialam ochote rzucic sie na M. bez powodu, ot tak, z milosci, nie w ramach staran :)

    MonikA, co bylo, a nie jest, nie pisze sie w rejestr ;) PMS z poprzedniego cyklu pomijamt zatem :) Na mnie progesteron akurat dziala bardzo kojaco :) Jestem grzeczna i spokojna z chwilowymi odchylkami.

    Niecierpliwa, kciuki za jutro :* a buzka niech sie usmiecha do Ciebie szeroko i prawdziwie :)

    U mnie jeszcze wiecej czegos bordowego polecialo, az przerzucilam sie na podpaske na wszelki wypadek. Bolu nie ma, skrzepow tez nie, wiec to mnie uspokaja i daje jakies resztki poczucia bezpieczenstwa.

    agge, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Agge, baaaardzo mocno trzymam kciuki za Twoj test :* Juz go w myslach czaruje :)

    Szona, dzialaj ladnie :) Nie wiem, czy u mnie to zbieg okolicznosci, ale wszystkie moje 3 szczesliwe cykle byly z przyjemnego seksu, czyli takiego, ze po prostu mialam ochote rzucic sie na M. bez powodu, ot tak, z milosci, nie w ramach staran :)

    MonikA, co bylo, a nie jest, nie pisze sie w rejestr ;) PMS z poprzedniego cyklu pomijamt zatem :) Na mnie progesteron akurat dziala bardzo kojaco :) Jestem grzeczna i spokojna z chwilowymi odchylkami.

    Niecierpliwa, kciuki za jutro :* a buzka niech sie usmiecha do Ciebie szeroko i prawdziwie :)

    U mnie jeszcze wiecej czegos bordowego polecialo, az przerzucilam sie na podpaske na wszelki wypadek. Bolu nie ma, skrzepow tez nie, wiec to mnie uspokaja i daje jakies resztki poczucia bezpieczenstwa.

    Sasanka trzymam kciuki żeby gin miał same dobre wieści. A badania jakies robisz?

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Sasanka trzymam kciuki żeby gin miał same dobre wieści. A badania jakies robisz?

    Dziekuje :* Rano bym chciala proga i bete. Chyba ze cos jeszcze powinnam?

    I dziekuje za kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 20:48

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Kochana a jak się czujesz? Masz jakieś bóle,plamienia? Mnie ta prawa strona ćmi ciągle,ale liczę na to,że to po prostu ciałko żółte tak intensywnie pracuje...
    Plamienia nie. Cycki mnie bardziej bola dzisiaj i spiaca jestem. A jajnik daje znac co jakis czas. Zaklul mnie nawet jak kichnelam co niestety mnie zmartwilo bardziej.powtarzasz jutro bete?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Pauliska, dziekuje :* Prosze te slowa zastosowac takze u siebie :) Wzielam i apap i nospe, bo bolalo juz bardzo- na tyle, ze panikowalam, ale teraz jest w miare ok. Twoje mdlosci moga byc dobrym objawem :) czytalam, ze nawet w 5tc moga sie pojawic, jak beta nagle rosnie :)

    Ef, dziekuje za pomysl z rutinoskorbinem :* Tez o nim myslalam. Mam cere naczynkowa i nie wiem, czy to ma wplyw, ale moze i naczynka w mojej pochwie, czy macicy takze sa bardziej ukrwione :D Przykro mi z powodu Twoich zaslabniec :/ Uwazaj, Kochana, na siebie

    Malgonia, zazdroszcze tylu pieknych podrozy. U mnie konczy sie zawsze na europejskich wyspach ze wzgledu na zoladek, a i tam potrafie miec porzadne rewolucje :) Czlowiek Biegunka to i na wycieczce do Ciechocinka sie -za przeproszeniem- posra ;) Mam nadzieje, ze Wietnam wypali, ale z pieknym brzusiem :) :*

    Syllwia91, trzymam kciuki, by jednak ta druga mocna krecha sie pojawila :)

    Makowa, dobrze, ze u Ciebie nudno :* II trymestr musi byc piekny <3

    Madziandzia, ja, jak taka papuga, tylko po Was jedzenie papuguje :) Zaraz zagonie emka do smazenia nalesniorow :)

    MonikA, okrutnie to brzmi, ale lubie Wasze pmsy :) Po moim gigancie w tym cyklu ciesze sie za kazdym razem, gdy jestescie wkurzone :*

    Irvine, uroczy Twoj eMek :D Zapytalam wlasnie swojego, czy wie, co to wiesiolek, powiedzial, ze zna jesiolka (??), ale wiesiolka nie. Co za chlopy :) Kochanie, ja widzialam, ze Ty dzis troche bylas nastawiona na nie. Nie mysl, ze umknelo to mojej uwadze, nununu :* Glowa do gory! Zycie w koncu musi zaczac byc sprawiedliwe!

    Magduullina, kciuki za jutrzejszy test :) Nie ma @ i nie bedzie! Zreszta po moich 2 przygodach, to @ nie jest dla mnie wyznacznikiem braku ciazy ;)

    Szona, Agge, a jak tam u Was? :*

    5ylwian, mocne kciuki za jutrzejsza wizyte :) Bedzie dobrze! Ja jednak jutro sie wybiore do gina, ale innego, bo moj tylko w srody przyjmuje. Bede miala czarno na bialym, ze Zuzia lub Stas siedzi sobie grzecznie w macicy i nigdzie sie nie wybiera
    Sasanko moja wizyta albo 16.40 albo dopiero 22.10 w zaleznosci czy lekarka dostanie wyniki histop jednej pacjentki,jak nie to wcisnie mnie wczesniej.jak bedzie ją miala to dopiero 22.10. Mam kolo poludnia pisac do niej. A Ty na ktora idziesz?
    Ja jutro od 8 w pracy bede ale ciagle bede Was sledzic,zeby wiedziec co sie dzieje. Milego wieczoru :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Plamienia nie. Cycki mnie bardziej bola dzisiaj i spiaca jestem. A jajnik daje znac co jakis czas. Zaklul mnie nawet jak kichnelam co niestety mnie zmartwilo bardziej.powtarzasz jutro bete?
    Tak, jutro zbadam betę i proga, będę miała jasność sytuacji. I zadzwonię do lekarza, zapytam kiedy wpaść na USG. Jutro u nas dość sądny dzień jakby nie patrzeć... Oby wszystko było super u każdej! Trzymam kciuki kochane!

    5ylwian, Sasanka55, syllwia91, buba123 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Też te clearblue mam na ten cykl:) co prawda już ta buźka sie do mnie oszukanczo uśmiechała ale wybacze jej to jak w tym cyklu usmiechnie sie naprawdę :)

    Już się oszukańczo uśmiechała? W sensie używałaś już? Coś mi styki w głowie słabo chodzą :P

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zaciskam kciuki od rana za wszystkie bety, wizyty, progesterony, brak bólu i zero plamień! - i mam nadzieję, że gdy będę Was nadrabiać (bo przez pracę będę z doskoku) każda kolejna strona przyniesie tylko dobre info!

    5ylwian, Sasanka55, Pauliśka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ