X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Dzien kobiet to będzie moj 10dpo. Ale jakos nie mam nadziei. Bo moj maz olał ten cykl. Stwierdzil,ze nie moze na zawolanie... i bylo ♡ tylko 2dni przed prognozowana owu i 1 dzien po. Wiec to bylby cud gdyby cos z tego bylo. Test zrobie po prostu zeby wiedziec czy duphaston odstawiac...

    Chyba żartujesz! Ja mam w brzuchu bąbla który powstał z <3 4 dni przed owu lub dzień po owu (miałam monitoring, nie że mi się wydaje), więc proszę się ogarnąć ;)

    MonikA no już nie wiem co powiedzieć. Czy Ty chcesz mieć wszystkie swoje dzieci z jednej ciąży i z jednego porodu? :D

    szona, MonikA_89!, 5ylwian, Malgonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Kurczę jak mam pójść za 4tyg do endo jak ta se znowu zgłosiła nieobecność na mój czas wizyty:/

    Kobitki z euthyroxem mam pytanko. Czy wpływał on w jakikolwiek sposób na cykl w pierwszym miesiącu brania? Cyce od samej owulki (jeśli była...) mam jak dzień przed @, brzuch jakiś taki dziwny, ciągnie raz z jednej raz z drugiej strony. Pierwszy raz od kiedy pamiętam takie coś mi się zdarzyło.
    A w objawy od 1dpo to sorry (wiem wiem, dziwne to tutaj ;D ) ale nie wierzę. Nawet i 5dpo:)

    U mmie nie było żadnej roznicy. Oprocz takiej,ze w koncu mialam miesiaczki regularne,a nie rozjechane na maksa.
    Moze organizm sie przyzwyczaja do wyrownania hormonow

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, szkoda, że z tych browarów nici... No, chyba, że bezalkoholowe. :P
    Ja jestem zła, bo nie wiem jak Somersby mogło mi to zrobić i TERAZ pojawił się smak mango... :/

    Sasanka55, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Kurczę jak mam pójść za 4tyg do endo jak ta se znowu zgłosiła nieobecność na mój czas wizyty:/

    Kobitki z euthyroxem mam pytanko. Czy wpływał on w jakikolwiek sposób na cykl w pierwszym miesiącu brania? Cyce od samej owulki (jeśli była...) mam jak dzień przed @, brzuch jakiś taki dziwny, ciągnie raz z jednej raz z drugiej strony. Pierwszy raz od kiedy pamiętam takie coś mi się zdarzyło.
    A w objawy od 1dpo to sorry (wiem wiem, dziwne to tutaj ;D ) ale nie wierzę. Nawet i 5dpo:)

    Ja zaczełam w styczniu brać euthyrox razem z dostinexem. W kolejnym cyklu, w lutym, miałam owulacje z ogromną (jak na mnie) ilością śluzu. Nie wiem czy to to, ale może...
    Nie starałam się co prawda naturalnie, ale test w lutym pozytywny :)

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Sasanko no ja też nic nie widzę niestety, ale leżę już w łóżku, ciemno w pokoju, to pewnie przez to :P

    Kciuki dla wszystkich testujących jutro :*

    Wychodze na czuba przez takie foty :D cale szczescie, ze to forum wiele wybacza :) Moje libido wyczulo dobry cykl, bo wzroslo az do sufitu. Nawet nie spogladam juz na meza, bo rzuce sie na niego jak zla z ta swoja zalosna, pseudo @ :)

    Ochmanko, lubie Twoje objawy. My-kobiety mamy zmysl wyczuwania ciazy nawet 1dpo :P Pamietaj o moim snie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 22:30

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Sasanka, szkoda, że z tych browarów nici... No, chyba, że bezalkoholowe. :P
    Ja jestem zła, bo nie wiem jak Somersby mogło mi to zrobić i TERAZ pojawił się smak mango... :/
    Dzięki temu nowemu mam właśnie dziurę w palcu, haaa :D
    Ale smak zacny!

    moni05, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Wychodze na czuba przez takie foty :D cale szczescie, ze to forum wiele wybacza :) Moje libido wyczulo dobry cykl, bo wzroslo az do sufitu. Nawet nie spogladam juz na meza, bo rzuce sie na niego jak zla z ta swoja zalosna, pseudo @ :)

    Ochmanko, lubie Twoje objawy. My-kobiety mamy zmysl wyczuwania ciazy nawet 1dpo :P Pamietaj o moim snie :)

    A czy łaszenie się do faceta tuż po owu oznacza ciążę czy chcicę? :D

    A co do snu to sorry Maleńka ale wybieram się do fryzjera dodać trochę jaśniejszych refleksów żeby mi siwych włosów nie było widać :/
    Bo z jednej strony ostatnio facetka zapytała mnie o dowód jak kupowałam flachę :D A z drugiej koledzy z pracy komentują jak to mi ciężko w życiu skoro tak posiwiałam :(
    Pffff

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Dzięki temu nowemu mam właśnie dziurę w palcu, haaa :D
    Ale smak zacny!

    Pozostaje mi wierzyć na słowo :D ważne są do stycznia, ta partia przynajmniej, więc kupię sobie, poleży :D :P

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:

    A czy łaszenie się do faceta tuż po owu oznacza ciążę czy chcicę? :D

    A co do snu to sorry Maleńka ale wybieram się do fryzjera dodać trochę jaśniejszych refleksów żeby mi siwych włosów nie było widać :/
    Bo z jednej strony ostatnio facetka zapytała mnie o dowód jak kupowałam flachę :D A z drugiej koledzy z pracy komentują jak to mi ciężko w życiu skoro tak posiwiałam :(
    Pffff

    Ja mysle, ze ciazowa chcice :) Ojej, mnie o dowod to juz chyba tylko w przychodni prosza, jak chce z pakietu skorzystac :D Ja blondyna, to siwizny nie widac.

    Moni, Somersby mango? No co Ty, na pewno jest obrzydliwe :D Agge tylko tak zartuje, ze zacne :D Poza tym nie lubimy za dziure w paluszkach :)

    moni05, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa, kiedyś kiedyś jak starałam się o synka,to korzystałam z ovufriend i znowu powracam :) mam córkę 7,5 roku, synek 3,5 , więc staramy się o trzeciego bobasa. W tym miesiącu testowanie 9 marca, jest to 3 cykl starań. Niestety na duphastonie, bo poziom mojego progesteronu jest drastycznie niski, poprzednia ciąża również na duphastonie. Ponieważ miałam rozległą zakrzepicę po drugim porodzie, będzie to ciąża podwyższonego ryzyka,ale czego się nie robi , żeby mieć szkraba :)

    5ylwian lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, haha, mango to prawie sens mojego życia, jak i sushi :D nie ze mną te numery. Kupię i wyleży w lodówce. Będzie dooooobrze schłodzone. :P

    Sasanka55, Ochmanka, agge, Angelika1313, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Sasanka, haha, mango to prawie sens mojego życia, jak i sushi :D nie ze mną te numery. Kupię i wyleży w lodówce. Będzie dooooobrze schłodzone. :P

    Sushi, wszelkie ryby, owoce i wino- nic innego mogloby juz dla mnie nie istniec :) no dobra, pizze jeszcze dorzuce.

    Pauliska, witamy :) Kciuki za ten cykl :)

    moni05 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:51

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 4 marca 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, cienie i zwidy na teście chyba mam zawsze, praktycznie na każdym teście ;) poprzedni cykl miałam nawet całkiem wyraźne krechy a beta <1,2... Korzystam zazwyczaj z tych z allegro ale w poprzednim miesiącu i bobotest mnie oszukał...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 4 marca 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Pozostaje mi wierzyć na słowo :D ważne są do stycznia, ta partia przynajmniej, więc kupię sobie, poleży :D :P
    O nie, czemu tylko do stycznia?
    Ja to sobie muszę kupić znów, póki mogę :D

    Sasanka55, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 4 marca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    O tak, cienie i zwidy na teście chyba mam zawsze, praktycznie na każdym teście ;) poprzedni cykl miałam nawet całkiem wyraźne krechy a beta <1,2... Korzystam zazwyczaj z tych z allegro ale w poprzednim miesiącu i bobotest mnie oszukał...
    Bobo juz tak mają. Mnie raz też oszukał ;P

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 4 marca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa, kiedyś kiedyś jak starałam się o synka,to korzystałam z ovufriend i znowu powracam :) mam córkę 7,5 roku, synek 3,5 , więc staramy się o trzeciego bobasa. W tym miesiącu testowanie 9 marca, jest to 3 cykl starań. Niestety na duphastonie, bo poziom mojego progesteronu jest drastycznie niski, poprzednia ciąża również na duphastonie. Ponieważ miałam rozległą zakrzepicę po drugim porodzie, będzie to ciąża podwyższonego ryzyka,ale czego się nie robi , żeby mieć szkraba :)
    Powodzenia. Mam córeczkę w tym samym wieku co Twój synek :)

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:52

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Bobo juz tak mają. Mnie raz też oszukał ;P

    Bobo to sa wstretne klamczuchy. Zawsze cos pokazuja, glupie bobki

    agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 4 marca 2019, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    O nie, czemu tylko do stycznia?
    Ja to sobie muszę kupić znów, póki mogę :D

    Nie wiem, mój zakupił sobie dwa to tak miały. Pierwsza partia, pewno kolejne bedą jakoś do wiosny :D

    agge lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ