Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂
Odpowiedz

💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂

Oceń ten wątek:
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    @Insane, bardzo Ci kibicuję!!! Wal testami i 3 razy dziennie, kreski będą jak ta lala, wierzę w to!!!

    @M93, jako psychopatyczna wypatrywarka objawów także podpytam jak się czujesz i co czujesz?

    @Alicjasss zazdroszczę samozaparcia do czekania do 14 dpo 😱

    Ale ja nie wiem co to samozaparcie. Już sikam od paru dni nawet 2 razy dziennie 🤣🤣🤣

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Insane to jest bardzo dobry pomysł z tymi testami 25, też muszę się w takie zaopatrzyć 😁
    A na jakie testy tym razem postawiłaś ? Ja właśnie się zastanawiam jakie kupić.

    Najprostsze i najtańsze
    https://gemini.pl/horienmedical-test-ciazowy-paskowy-5-sztuk-0061696

    Już trochę je potestowałam w cyklu przed in vitro i są ok. Bez złudnych cieni.

    Mam ich chyba 11, bo jedna sztuka mi została z poprzedniego opakowania. Więc na 11 dni haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2025, 20:37

    Vergeet, Misiula lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alicjasss bardzo proszę sobie przywiązać test do czoła na czas spania 🤣🤣🤣

    Kochane zostawiam Wam rozkład jazdy moich guilty pleasures, może się coś przyda 🤭💖

    14.02 Love is Blind 8
    14.02 Valeria
    26.02 Love never lies Polska 2
    27.02 Hotel Paradise 10
    24.04 You
    27.11 Stranger Things

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2025, 20:38

    Alicjasss, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjasss wrote:
    Ale ja nie wiem co to samozaparcie. Już sikam od paru dni nawet 2 razy dziennie 🤣🤣🤣

    A patrz, niby czytam forum, ale jakoś mnie ominęło. A to jednak całkowicie normalna jesteś 😂

    Także jestem chętna do wątku jesiennych bobasów. Wiadomo, po owu nowe nadzieje we mnie wstąpiły, chociaż martwię się, że nadwaga i IO skreślają mnie na wstępie…

    Alicjasss lubi tę wiadomość

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjasss wrote:
    Ale ja nie wiem co to samozaparcie. Już sikam od paru dni nawet 2 razy dziennie 🤣🤣🤣
    hello-friend-hi.gif

    Alicjasss, Aksandra, a_aandzela lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    @Alicjasss bardzo proszę sobie przywiązać test do czoła na czas spania 🤣🤣🤣

    Kochane zostawiam Wam rozkład jazdy moich guilty pleasures, może się coś przyda 🤭💖

    14.02 Love is Blind 8
    14.02 Valeria
    26.02 Love never lies Polska 2
    27.02 Hotel Paradise 10
    24.04 You
    27.11 Stranger Things

    Mola testujesz jutro?
    Akurat będziemy miały co oglądać przez 9 miesięcy 😁

    Molahonkeey, M93 lubią tę wiadomość

  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    @Alicjasss bardzo proszę sobie przywiązać test do czoła na czas spania 🤣🤣🤣

    Kochane zostawiam Wam rozkład jazdy moich guilty pleasures, może się coś przyda 🤭💖

    14.02 Love is Blind 8
    14.02 Valeria
    26.02 Love never lies Polska 2
    27.02 Hotel Paradise 10
    24.04 You
    27.11 Stranger Things

    Też bardzo czekam na Love is Blind i na You! I jeszcze Ginny and Georgia, ale to później.

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjasss wrote:
    Mola testujesz jutro?
    Akurat będziemy miały co oglądać przez 9 miesięcy 😁
    12DPO brzmi jak idealny czas na testowanie trzeci dzień z rzędu 🤣🤣🤣
    No jasne że tak 🤭❤️

    Insane, Misiula, a_aandzela, Babsi, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Też bardzo czekam na Love is Blind i na You! I jeszcze Ginny and Georgia, ale to później.
    Ooo ja też ja też ! Kiedy jest ?

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    A patrz, niby czytam forum, ale jakoś mnie ominęło. A to jednak całkowicie normalna jesteś 😂

    Także jestem chętna do wątku jesiennych bobasów. Wiadomo, po owu nowe nadzieje we mnie wstąpiły, chociaż martwię się, że nadwaga i IO skreślają mnie na wstępie…


    Niestety zostały tylko dwa testy. Gdyby nie to, to zaraz bym zrobiła rano. Mimo, że na dwóch dzisiaj biel rano...

    Trzymam kciuki za dwie kreseczki u Ciebie ♥️🍀🤰🏻

  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    Ooo ja też ja też ! Kiedy jest ?
    5 czerwca 😉

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    @Alicjasss bardzo proszę sobie przywiązać test do czoła na czas spania 🤣🤣🤣

    Kochane zostawiam Wam rozkład jazdy moich guilty pleasures, może się coś przyda 🤭💖

    14.02 Love is Blind 8
    14.02 Valeria
    26.02 Love never lies Polska 2
    27.02 Hotel Paradise 10
    24.04 You
    27.11 Stranger Things

    LNL to już będzie 3 seria. :D to też moja guilty pleasures, czekam na powrót Amandy. :D chociaż mniej mi się podoba, że w tej serii będą influ a nie zwykli ludzie (ponoć to jacys influ, bo ja stara jestem i nikogo nie znam hahaha)

    Strabger Things będę również oglądać, chociaż miałam wrażenie że to się już skończyło.

    Mogę Ci jeszcze polecić the traitors :) my z mężem czekamy na nowy sezon 😀

    Vergeet lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    12DPO brzmi jak idealny czas na testowanie trzeci dzień z rzędu 🤣🤣🤣
    No jasne że tak 🤭❤️

    Siostro 🥹🥹🥹🤣🤣
    To też czekamy pod kibelkiem, tylko powiedz o której godzinie?

    Molahonkeey, Misiula lubią tę wiadomość

  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    5 czerwca 😉
    Noted !🥹

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjasss wrote:
    Niestety zostały tylko dwa testy. Gdyby nie to, to zaraz bym zrobiła rano. Mimo, że na dwóch dzisiaj biel rano...

    Trzymam kciuki za dwie kreseczki u Ciebie ♥️🍀🤰🏻
    Nie dziękuję 😉 przytulanki udały się idealnie 2 dni przed owu i w owu, więc kto wie, kto wie.

    Teraz nam większe nadzieje, bo okazało się, że bratowa w ciąży i baaaaardzo zatęskniłam za tym stanem i za bobasem w domu…

    Alicjasss lubi tę wiadomość

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia staremu nawet moich snów nie opowiadam, bo by padł 🤣🤣🤣

    Insane jutro cała moc z tobą! 💪💪💪

    Smerfelinka kciuki za ciemna krechę! 🤞🤞🤞

    Insane, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Minia000 też właśnie wole zwykłych ludzi… 🥲 ciekawe jak się to będzie oglądało.
    Będzie ostatni sezon ST, ten ostatni był mocny 🔥
    Ooo też ! Kiedy jest ?

    @Alicjasss 🥹💖 pobudka 07:25, tempka 07:26, sikanie 07:29🤣✊🏼

    Misiula lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziewczyny. Podobno bociany już się pojawiaja. Wypatrujcie 🤣🤣
    Moja siostra dzień przed testowaniem zobaczyła jak leci, i co, dwie kreseczki 😁😁

    Molahonkeey, Insane, Vergeet, Nowa2024, Misiula, Babsi, Smerfelinka lubią tę wiadomość

  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    @Minia000 też właśnie wole zwykłych ludzi… 🥲 ciekawe jak się to będzie oglądało.
    Będzie ostatni sezon ST, ten ostatni był mocny 🔥
    Ooo też ! Kiedy jest ?

    @Alicjasss 🥹💖 pobudka 07:25, tempka 07:26, sikanie 07:29🤣✊🏼

    Uuu to jak tu wejdziesz to wypatruj moje dwie kreseczki, a później ja twoje 🤣🤣
    Ja postaram się po 4 wstawić jak zdążę

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3111

    Wysłany: 10 lutego 2025, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia, martakam senna jestem cały dzień, mimo, że idę spać szybko a po południu od soboty muszę zrobić pół godziny drzemki bo nie dociągnę do wieczora, no i bóle okresowe ale nie całymi dniami.

    Ten cykl był całkowicie inny niz poprzednie bo poprostu od samej owulki ciagle mnie w jakiś sposób bolało.

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ