Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂
Odpowiedz

💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂

Oceń ten wątek:
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsparcie kryzysowe w gotowości https://ibb.co/3Ykf225Y

    Dobrej nocy dziewczyny!

    Hopex2, M93, PaulinKA, kałamarnica 11, Misiula, Lusia3131, Ana29, Nowa2024, Vergeet, Molahonkeey, Babsi, AnMiPe lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa xD
    Przeczytałam - zapach kałamarnicy 💃

    Nowa2024, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Alicjasss my zawsze na walentynki jedziemy sobie na kolację. Teraz mąż rezerwował już w styczniu 🤣🤣🤣

    A co do męskich perfum to ja uwielbiam Hugo Boss bottled night i…uwaga…Dior souvage🤣🤣🤣 zapach kłamcy i manipulatora hahah

    Nitka teraz się zastanawiam czy twój ojciec tak młodo wygląda czy posiadanie sugar daddy jest już tak „normalne” że biorą go za twojego chłopa 🤣 a co do IVF stymulacje zaczęłam w 2 dc a punkcje miałam w 14 dc

    Vergeet mój doktorek też ma full zdjęć dzieciaczków w gabinecie 😍😍😍

    Kałamarnica przestań! To seplenienie ma swój urok 🤣


    Oo tak Dior Souvage + Armani Acqua di Giò moje top of the top 😁😍

    Też uważam że to seplenienie ma swój urok ,zresztą jak cały on 😁🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2025, 21:28

    Nowa2024, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96 wrote:
    Wsparcie kryzysowe w gotowości https://ibb.co/3Ykf225Y

    Dobrej nocy dziewczyny!
    O matko ile słodyczy na noc 🥰🩷🩷🩷

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kałamarnica 11 wrote:
    Nowa xD
    Przeczytałam - zapach kałamarnicy 💃

    Hahahahahah padłam! 🤣🤣🤣 teraz ten zapach to już z tobą będzie mi się kojarzył 😁

    Misiula ehh…żeby ten doktorek Vergeet wiedział ile tu bab do niego wzdycha 😍🤪
    Znalazłam w necie info, że on jest 88 rocznik, idealny dla nas wszystkich 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2025, 21:50

    Vergeet, Molahonkeey, Misiula, kałamarnica 11, M93 lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kałamarnica hahaha no nie ma szans że zachowam powagę, mam nadzieję że nic mi się o was nie wymsknie bo będę miała pewnie wszystkie wasze teksty w głowie 😂😂
    @Ana tak testowałam rano ale póki co puste kółko, potwierdza to susza tam na dole 😂 no ale według instrukcji mam jutro dalej próbować także będę dalej celować. Powiem szczerze, że niezła zabawa jest z tym oczekiwaniem na wynik, niezła technologia 😂
    @Babsi no mega ciekawa ta twoja sytuacja, będę czekać na aktualizację rano.
    @default.owa no zdecydowanie widać kreseczkę, oby ciemniała 🤞🏼

    Tak kusicie tymi ziołami, że może też zamówię na kolejny cykl skoro mają skrócić cykle. Ale jestem bardzo wrażliwa na smaki różnych leków, wiele syropów nie jestem w stanie pić więc nie wiem czy dam radę 🙈
    @Nitka rany booooskieeee, jakie ty masz cudowne wsparcie pieseczkoweee, umarłam ze słodkości!!! 🥹🥹🥹

    Default.owa, Nowa2024, kałamarnica 11 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko boska przestańcie już z tym doktorkiem!! Jak ja mam w poniedziałek zachować powagę i to jeszcze z mężem obok? 😂😂😂

    Nowa2024, Misiula, kałamarnica 11, Tarisal, M93, a_aandzela lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 12 lutego 2025, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Hopex2 ooo ! Wysyłaj fotę koniecznie. Ale robicie smaka na serniczek 🥺❤️ uwielbiam!
    Współczuję badania, ale chwila moment i po krzyku, dasz radę 💪🏼 ✨
    @Ana29 dzięki że piszesz hahaha 🥰❤️
    @kałamarnica11 ja też przeczytałam zapach kałamarnicy 🤣🤣
    @Nowa2024 rocznik 88 hahahaha idealnie !
    @Nitka 🥹🥹🥹

    No właśnie ktoś pytał o perfumy!!! Mogę polecić te które kupiłam mężowi przed ślubem 🥹 Hugo Boss Bottled Night - dokładnie tak jak pisze Nowa + David Beckham Classic Blue.

    Nowa2024, Vergeet, Hopex2, kałamarnica 11 lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Matko boska przestańcie już z tym doktorkiem!! Jak ja mam w poniedziałek zachować powagę i to jeszcze z mężem obok? 😂😂😂

    Nie wiem kto się będzie bardziej zastanawiał o co chodzi, twój mąż czy doktorek 🤔🤣

    Molahonkeey, Vergeet, Julia24, Misiula, kałamarnica 11, M93 lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Vergeet powodzenia na wizycie 🤣😘

    Misiula, kałamarnica 11, Nowa2024, PaulinKA, Vergeet, Alicjasss, Tarisal, Tortie, M93, a_aandzela lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za polecajke. Zamówiłam Hugo boss 😃

    vergeet lepiej nie wchodz tu na forum w weekend 🤣 Będziemy specjalnie duuzo pisać o doktorku 🤣🤣🤣

    Boże u mnie 2 godziny temu ciut krwi w śluzie.
    Czasem okres zaczynał się plamieniem a nie tylko takim czymś mini mini... Ciekawe czy rano obudzę się z 🐒

    Dobranoc 😘😘

    Vergeet, Nowa2024 lubią tę wiadomość

  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu zawsze wieczorem wjeżdża temat tego doktorka 🤣🤣🤣 laski opamiętać się 😁

    Nowa2024 stalkerka roku 🤩

    Molahonkeey, Vergeet, Misiula, Nowa2024, Julia24 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alicjasss piękny wybór, to były ślubne mojego męża ❤️ tulaski 🫂😘
    @PaulinKA a potem się dziwić, że Nowa ma takie sny hahaha

    My się dopiero oderwaliśmy od tego „Lol: Kto się śmieje ostatni” - tak się uśmialiśmy, że masakra 🤣 na Amazon Prime jest jak coś

    Vergeet lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, owulaki zamówione, ziółka Sroki zamówione, lada chwila i będzie testowanie 🤣🤣🤣🤣

    a_aandzela, Nowa2024, PaulinKA lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    @Alicjasss piękny wybór, to były ślubne mojego męża ❤️ tulaski 🫂😘
    @PaulinKA a potem się dziwić, że Nowa ma takie sny hahaha

    My się dopiero oderwaliśmy od tego „Lol: Kto się śmieje ostatni” - tak się uśmialiśmy, że masakra 🤣 na Amazon Prime jest jak coś
    Też mamy w planach bo ciągle się nam pokazują jakieś urywki tego i śmiech po pachy, taka planujemy obejrzeć całe 😁

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 12 lutego 2025, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem 3 cześć najlepsza 😁 czekam na kolejną!

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 12 lutego 2025, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My obejrzeliśmy prawie cały sezon na raz, dwa odcinki nam zostały i gdyby nie praca jutro to byśmy dalej oglądali 🤭 Genialne ! 🤣 tego mi było trzeba dzisiaj - porządnej dawki śmiechu 🥹❤️

    Vergeet lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 12 lutego 2025, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babsi wrote:
    U mnie jakieś dziwne rzeczy się dzieją. 25 dc. 12 dpo. Czuję się od kilku dni jakby mnie czołg przejechał. Plus bolą mnie mięśnie i biodra. Tak jak pisałam dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam rano test i po pracy. Biel na maksa. Mam ostatnio kryzys w pracy, więc nalałam dobie małą lampkę wina i już o 19 zasypiałam z bólem głowy na kanapie. Więc myślę: idę się myć i spać... I co? Krew... okres ? Już?
    Przy ostatniej ciąży 25 dc mialam krwawienie implantacyjne, ale wtedy owulacja była 17 dc. A teraz już 12 lub 13. Więc za późno na implantacja.
    Nie wiem co to się dzieje. Jutro się wszystko wyjasni. Jeśli cykl mi się skrócił tak bardzo to chyba czas na wizytę kontrolną.

    Gdzieś mi mignął Twój wpis 🤓
    Daj znać jak jutro - czy się rozkręci, czy nie. Zagnieżdżenie rozpoczyna się ok 6-7 dpo, a sama implantacja zajmuje trochę czasu i może nastąpić właśnie ok 12dpo.
    Co do przejechania czołgiem - może też masz jakąś kumulację ostatnio i organizm wysyła Ci sygnały, żeby zwolnić, odpocząć, zrelaksować się 🥺

    Vergeet lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 12 lutego 2025, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski zaraz nie wyrobię. Śluz zrobił się już kremowy, a mnie zaczął boleć prawy jajnik , tak jak w zeszłym cyklu , blagam oby to nie był znowu luf 😭😭😭

    age.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 13 lutego 2025, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra bo wpadłam w panikę, ale już się ogarniam.

    Ale mam do Was pytanko
    Czy możliwe jest ze poprzedniej nocy pękł mi jeden pęcherzyk, a dobę pozniej- dziś dokładnie co do minuty drugi ?
    Wczoraj też czułam najpierw rozpieranie i bol , a następnie te charakterystyczne uklucie i dziś dokładnie o tej samej godzinie poczułam to samo. Najpierw te rozpieranie a potem uklucie.
    I tak się zastanawiam..
    Bol minal po tym ukluciu i wszystko ustalo 🫠
    Jeśli to znowu LUF to chyba wpadnę w depresję 😪

    age.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ