Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂
Odpowiedz

💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂

Oceń ten wątek:
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 15 lutego 2025, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula 🍀🍀🤞

    Misiula lubi tę wiadomość

    age.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 15 lutego 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Nowa dziękuję! Chciałabym w to wierzyć i mam takie myśli na zmianę z tymi gorszymi, ale próbuję myśleć, że to właśnie dobrze, że jest inaczej teraz

    Julia ❤️

    Aleksandra bardzo Ci dziękuję. Też mi się wydaje, że późno to chcą, bo podana była 5-dniowa blastocysta.

    Czekam teraz grzecznie na wyniki i już Wam nie truję. Dziękuję, że mogłam się wygadać
    Daj znać kochana jak już będziesz mieć wyniki. Bądź dobrej myśli. Tulę i wierzę.

    Misiula - mocne kciuki za dzisiaj. Drużyna IVF rośnie w siłę ❤️

    Kochane, ja już tak tylko z doskoku jestem na forum. O Was wszystkich myślę, dopinguję i wspieram każdym włóknem swojego ciała i duszy. Potrzebuję odpoczynku, bo widzę jak skurczył się mój świat do starań o dziecko. Planuję swoje życie nie dalej niż do następnego dnia, nie mam już innych marzeń i celów, o niczym innym nie myślę, jak tylko o dziecku, swoim endometrium, swoich komórkach NK i godzeniem pracy z wizytami i badaniami u lekarzy. Obłęd. Stałam się staruszką zamknięta w nie tak starym jeszcze ciele. Życzę Wam, żeby energia Was nie opuszczała, jesteście super dziewczyny i każda bez wyjątku zasługuje na szczęście. Tulę Was i wybaczcie jak na trochę usunę się w cień 😘

    Molahonkeey, Smerfelinka, Ola8999, Nowa2024, PaulinKA, kałamarnica 11, Misiula, Tarisal, Vergeet lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 15 lutego 2025, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ✨ Jakie plany na weekend?❤️


    @Smerfelinka @Insane
    Dziewczyny, przesyłam Wam paczkę wiary i cierpliwości dodawaczkę 📦 📦 ~ możecie oddać ok 16.03🤣 i tulę mocno 🥹😘🍀

    @Nowa Ty to masz jazzy w tych snach 🤣 ja odkąd mam Lidlomixa (kocham 🥹) to w nim robię ciasto na pizzę i suuuuuper wychodzi, chwila moment i gotowe 🥰

    @Misiulka🍀🍀🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2025, 09:29

    Smerfelinka, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 15 lutego 2025, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Droga Ekipo IVF! Kibicuje wszystkim Kropeczkom, i tym na feriach i tym w mamusinych brzuszkach 🥰😍 zwatpienie jest naturalną rzeczą, ale niech go będzie w was jak najmniej 🥰
    Dużo przeszłyście, niech ta ostatnia część walki doprowadzi was do szczęśliwego finału 🥰

    Molahonkeey, Aksandra, Smerfelinka, Nowa2024, Misiula, Ivka, Vergeet lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 15 lutego 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Daj znać kochana jak już będziesz mieć wyniki. Bądź dobrej myśli. Tulę i wierzę.

    Misiula - mocne kciuki za dzisiaj. Drużyna IVF rośnie w siłę ❤️

    Kochane, ja już tak tylko z doskoku jestem na forum. O Was wszystkich myślę, dopinguję i wspieram każdym włóknem swojego ciała i duszy. Potrzebuję odpoczynku, bo widzę jak skurczył się mój świat do starań o dziecko. Planuję swoje życie nie dalej niż do następnego dnia, nie mam już innych marzeń i celów, o niczym innym nie myślę, jak tylko o dziecku, swoim endometrium, swoich komórkach NK i godzeniem pracy z wizytami i badaniami u lekarzy. Obłęd. Stałam się staruszką zamknięta w nie tak starym jeszcze ciele. Życzę Wam, żeby energia Was nie opuszczała, jesteście super dziewczyny i każda bez wyjątku zasługuje na szczęście. Tulę Was i wybaczcie jak na trochę usunę się w cień 😘


    Rozumiem doskonale, o czym piszesz, chociaż wiadomo, że każda z nas przechodzi to inaczej. Ściskam Cię mocno! Życzę Ci dużo siły i znalezienia w tym wszystkim balansu oraz siebie na nowo, a póki co tak dużo odpoczynku, jak tego potrzebujesz 🫂


    Misiula 🤞🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2025, 09:42

    Aksandra lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 15 lutego 2025, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane ja tak na szybciutko, bo muszę Cię opieprzyć. Rozumiem chłodne podejście ale totalnej rezygnacji nie! Już miałaś nie mieć czego transferować a jednak było co. Troszkę uwierz w swojego malucha, on jest i walczy. Nie musisz się nastawiać, że się uda a nawet nie powinnaś ale nie powinnaś też się nastawiać, że się nie uda. Powinnaś wierzyć, że ten maluch jest silny jak mama i tata i będzie walczył do końca ♥️ pamiętaj całkiem fajny brzuszek jest do przejęcia ♥️ trzymam kciuki 🤞 buziaki! ♥️

    Molahonkeey, M93, Insane, kałamarnica 11, Misiula, Tarisal, Vergeet lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 15 lutego 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane Smerfetka trzymam kciuki za Wasze kropki 🍀 Trzeba w nie wierzyć 🥹

    Aleksandra dobrze rozumiem i jeśli tego potrzebujesz odpocznij i wróć do Nas jak nabierzesz sił, będziemy czekać 🫂

    Nowa ty i twoje sny 🤣😆

    Bubu jak się czujesz jako świeża upieczona mamuśka?

    Nowa2024, Aksandra, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 15 lutego 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula o której transfer? 🍀🍀🍀🍀🍀

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 15 lutego 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Misiula o której transfer? 🍀🍀🍀🍀🍀

    Na 9:30 był!! Także czekamy na wieści zaraz!! ✊🏻✊🏻🍀❤️

    Nowa2024, Misiula lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 15 lutego 2025, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Na 9:30 był!! Także czekamy na wieści zaraz!! ✊🏻✊🏻🍀❤️

    Aaaaa!!!! 😍😍😍😍
    No to czekamy na info o kropku na pokładzie 💪💪💪

    Misiula lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 15 lutego 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Macham do Was z pracy 👋

    Nadrobiłam.
    Smerfelinko - czekam na Twoją betę, oby była dzisiaj! Rozumiem stres, ale te cienie cieni już teraz nam nic nie mówią. Wierzę w Kropeczka Twojego z całych sił.

    Insane - ja Ci wysyłam wielkiego KOPNIAKA OPAMIĘTANIAKA! 🦑 Nie ma takiego rezygnowania. Wierzymy w Kropka, on tam robi co może żeby z Tobą zostać i tak będzie! 💜

    Aksandra - doskonale Cię rozumiem. Przytulam i również każda część mnie z całych sił kibicuje Ci i wierzy, że osiągniesz swoje szczęście. 😘

    Misiula - daj znać, pamiętam 🥰

    Smerfelinka, Aksandra, Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 15 lutego 2025, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje ,że Kropuś jest już u mnie na pokładzie 🥺😍😍😍
    Generalnie jestem w ogóle podjarana bo z 6 zapłodnionych komórek uzyskaliśmy aż 5 zarodków 😍 nie wiem jeszcze jakiej jakości bo nie dostałam jeszcze końcowego to raportu z hodowli ale ❄️❄️❄️❄️ maluchy poszły do zimowego przedszkola 🥺💚🍀

    PaulinKA, Julia24, a_aandzela, Tarisal, Nowa2024, kałamarnica 11, Smerfelinka, Migotka96, Lovi25, Insane, Aksandra, Ivka, BuBu90, Molahonkeey, Ana29, Vergeet lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 15 lutego 2025, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Melduje ,że Kropuś jest już u mnie na pokładzie 🥺😍😍😍
    Generalnie jestem w ogóle podjarana bo z 6 zapłodnionych komórek uzyskaliśmy aż 5 zarodków 😍 nie wiem jeszcze jakiej jakości bo nie dostałam jeszcze końcowego to raportu z hodowli ale ❄️❄️❄️❄️ maluchy poszły do zimowego przedszkola 🥺💚🍀

    Cudownie 🥹🥹🥹

    Jakiś czas temu na forum mówiłyście że mega włosy wypadają po narkozie i faktycznie dzisiaj umyłam i dramat 😩
    Ale mam polecajke bo mam tyle baby włosków że muszę chodzić w kitce bo wyglądam jak naelektryzowana. Po msc stosowania zauważyłam już efekty https://ibb.co/35qSdRXZ

    Misiula lubi tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 15 lutego 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Melduje ,że Kropuś jest już u mnie na pokładzie 🥺😍😍😍
    Generalnie jestem w ogóle podjarana bo z 6 zapłodnionych komórek uzyskaliśmy aż 5 zarodków 😍 nie wiem jeszcze jakiej jakości bo nie dostałam jeszcze końcowego to raportu z hodowli ale ❄️❄️❄️❄️ maluchy poszły do zimowego przedszkola 🥺💚🍀

    Omg!!! Co za wieści!!! 😍😍 Gratulacje!! 🥳🎊
    Niech się kropuś zadomawia!! 🥹🥹🥹✊🏻🍀

    Misiula lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 15 lutego 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Melduje ,że Kropuś jest już u mnie na pokładzie 🥺😍😍😍
    Generalnie jestem w ogóle podjarana bo z 6 zapłodnionych komórek uzyskaliśmy aż 5 zarodków 😍 nie wiem jeszcze jakiej jakości bo nie dostałam jeszcze końcowego to raportu z hodowli ale ❄️❄️❄️❄️ maluchy poszły do zimowego przedszkola 🥺💚🍀

    Wow ale wynik!!! 😍😍😍😍 niech teraz kropek tam zostanie na caaale 9 miesięcy 🍀🤞

    A co do wypadania włosów…mi rok temu po narkozie przy laparoskopii wypadały garściami…ale tak jak mnie doktorek uprzedzał wypadać zaczęły dopiero po kilku tygodniach…ale to było nie do opanowania

    Misiula lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Tarisal Autorytet
    Postów: 392 665

    Wysłany: 15 lutego 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Misiula niech lolator rozgości się w swoim ciepłym mieszkanku na najbliższe 9 miesięcy 🫛🤞🤞🤞
    @Insane już chciałam kopalka w 🍑 wysyłać, ale @kałamarnica była szybsza 😁 za długi się wahałam, bo nie kopie się ciężarówek ✊️🤞 może My będziemy wierzyć za Ciebie skoro Tobie trudno 😘
    @Smerfelinka ✊️ za betę I za kropeczka, nie smutaj i pamiętaj, że objawy przy każdej ciąży mogą inaczej wyglądać
    Miłego dnia , spokojnej soboty laseczki

    Misiula, kałamarnica 11, Smerfelinka, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱‍♀️43
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    Wyleczony Helicobacter pylori, refluks, alergia, astma
    Endometrioza wyciszona
    Nieregularne cykle
    • pierwsza ciąża po 4 latach starań, stracona w 12tyg., serduszko przestało bić 10-11 tydzień 💔
    •2024 dwie ciążę biochemiczne kwiecień i wrzesień
    👨‍🦰 46
    •nadciśnienie ustabilizowane
    •cukrzyca ustabilizowana siofor
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 15 lutego 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Melduje ,że Kropuś jest już u mnie na pokładzie 🥺😍😍😍
    Generalnie jestem w ogóle podjarana bo z 6 zapłodnionych komórek uzyskaliśmy aż 5 zarodków 😍 nie wiem jeszcze jakiej jakości bo nie dostałam jeszcze końcowego to raportu z hodowli ale ❄️❄️❄️❄️ maluchy poszły do zimowego przedszkola 🥺💚🍀
    Ale cudownie 🥰🥰
    Niech się kropek szybko zadomowi, bo to wynajem mieszkania długoterminowy ! Mam nadzieje ze zapoznałaś go z umowa 🤭🫶🏼

    Misiula, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 15 lutego 2025, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula oby się teraz dobrze wgryzał 🩷


    Dziewczyny poszłam sobie dziś do laboratorium, nie pytajcie dlaczego bo mój mózg sobie tak zadziałał 🥹

    Jestem dziś 3 dpo I mój progesteron wynosi 17.10 !
    Owulka była 🥹🥹🥹

    kałamarnica 11, Julia24, Tarisal, Insane, Nowa2024, Smerfelinka, Molahonkeey, Aksandra, Vergeet lubią tę wiadomość

    age.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 15 lutego 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Misiula oby się teraz dobrze wgryzał 🩷


    Dziewczyny poszłam sobie dziś do laboratorium, nie pytajcie dlaczego bo mój mózg sobie tak zadziałał 🥹

    Jestem dziś 3 dpo I mój progesteron wynosi 17.10 !
    Owulka była 🥹🥹🥹

    O kurde, to chyba była owulka z tych 2 pęcherzyków! Jaki prog piękny. ❤

    Molahonkeey, Ana29, Vergeet lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 15 lutego 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Misiula oby się teraz dobrze wgryzał 🩷


    Dziewczyny poszłam sobie dziś do laboratorium, nie pytajcie dlaczego bo mój mózg sobie tak zadziałał 🥹

    Jestem dziś 3 dpo I mój progesteron wynosi 17.10 !
    Owulka była 🥹🥹🥹


    Super, Piękny wynik proga 😍😊

    Ana29 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ