Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂
Odpowiedz

💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂

Oceń ten wątek:
  • Ivka Autorytet
    Postów: 509 1508

    Wysłany: 15 lutego 2025, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też z dobrymi wieściami dzisiaj.

    Mam zdrowego chłopaka na pokładzie!

    Tarisal, Insane, BuBu90, Nitka96, Julia24, kałamarnica 11, Migotka96, Nowa2024, Smerfelinka, M93, Molahonkeey, Misiula, Ana29, Aksandra, Vergeet, Minia000 lubią tę wiadomość

    👩🏻93 Stwardnienie rozsiane od 2017,wszystko stabilnie
    👨🏻87

    21.12 (12dpo,30dc) ⏸️ beta: 20,1
    wynik nifty: zdrowy ziomuś na pokładzie 🐻
    25/08/25 jestemy na świecie ❤️
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 15 lutego 2025, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Misiula, Kropeczku, trzymajcie się siebie mocno 🌱🥹
    @Ivka gratulacje 😍
    @Ana, wspaniały prog, ciekawe ile by było w 7dpo , ale pewnie imponująco:)

    Ivka, Misiula, Ana29 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 15 lutego 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana29 wrote:
    Misiula oby się teraz dobrze wgryzał 🩷


    Dziewczyny poszłam sobie dziś do laboratorium, nie pytajcie dlaczego bo mój mózg sobie tak zadziałał 🥹

    Jestem dziś 3 dpo I mój progesteron wynosi 17.10 !
    Owulka była 🥹🥹🥹

    O dziewczyno… owulka petarda! 🍀🤞🚀

    Ana29, Vergeet lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 15 lutego 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    @Misiula, Kropeczku, trzymajcie się siebie mocno 🌱🥹
    @Ivka gratulacje 😍
    @Ana, wspaniały prog, ciekawe ile by było w 7dpo , ale pewnie imponująco:)

    Będę wiedzieć ile będzie 8dpo- w czwartek się dowiem.
    Po wyniku proga mogę założyć że owulka była, więc chyba nie idę na dodatkowy monitoring

    kałamarnica 11, Molahonkeey, Vergeet lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 15 lutego 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny wynik proga 😃

    Ivka gratulacje 💙

    Ivka, Ana29 lubią tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 15 lutego 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka, masz już?

    kałamarnica 11 lubi tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 15 lutego 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-PyowU1mNHD

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 15 lutego 2025, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    https://zapodaj.net/plik-PyowU1mNHD

    No nie 😞 🫂

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 15 lutego 2025, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam słów Smerfelinko 😞 tak bardzo mi przykro

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 15 lutego 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    https://zapodaj.net/plik-PyowU1mNHD
    Przytulam 🫂🫂😓
    Ogromnie mi przykro ale iskierka nadzieji może dalej się tli ?✨

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 15 lutego 2025, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka 💔🫂 Tak bardzo mi przykro...

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 15 lutego 2025, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    https://zapodaj.net/plik-PyowU1mNHD

    O nie 😓😓😓. Tak bardzo mi przykro!! Ściskam Cię mocno 🫂🫂🫂. Pamiętaj o Twoim pięknym ❄️, który jeszcze na Ciebie czeka! ❤️

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 15 lutego 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Misiula ! 😍 Niech się maluszek zadomawia, dużo zdrówka i spokoju 💚🍀
    @Ana29 i teraz można odetchnąć z ulgą 🥹🩷
    @Ivka gratuluję chłopczyka 🩷 Rośnijcie zdrowo🍀
    @Smerfelinka strasznie mi przykro 💔 to jeszcze nie koniec Kochana ❄️🫂


    Ja się dzisiaj zebrałam w końcu za wybieranie zdjęć do albumu ślubnego i zajęło mi to całe... 3,5 godziny. Wybrać 80 zdjęć z 1260 to nie lada wyzwanie... Teraz skończyłam robić zapiekankę makaronową z mięskiem mielonym. Dzień minął w 5 minut. Doszedł mi termometr z Easy@Home, od jutra testy aplikacji!

    kałamarnica 11, Misiula, Ana29, Vergeet lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 15 lutego 2025, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka…😢🫂🫂🫂

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 15 lutego 2025, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    https://zapodaj.net/plik-PyowU1mNHD

    Tak bardzo mi przykro 😔

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 15 lutego 2025, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinko przytulam Cię z całych sił 🫂😔

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 15 lutego 2025, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinko 🫂🫂🫂

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    age.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 15 lutego 2025, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinko 💔🫂... nie mam słów...

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 15 lutego 2025, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    https://zapodaj.net/plik-PyowU1mNHD
    🫂🫂🫂🙁🙁🙁

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 15 lutego 2025, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    🫂🫂🫂🙁🙁🙁

    M93 jak Ty się masz ? 🙂

    age.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ