Forum W oczekiwaniu na testowanie Negatywna beta a ciąża
Odpowiedz

Negatywna beta a ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lunna Autorytet

Wysłany: 7 marca 2017, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiek25 i jak?
    ja w 8dpo robilam bete (ehh te emocje) i byla 1,2 :/
    pozniej testy negatywne. poki co spoznia mi sie okres mam tylko lekkie plamienie (@ mam zawsze potop :/) wiec cien nadziei jest ale sie chyba nakrecam.

tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • zosiaaaa Przyjaciółka

Wysłany: 12 kwietnia 2017, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle jak dotąd miałam regularne 28-30dni. Owulację miałam wyjątkowo późno, bo ok.20 dc, potwierdzoną na usg przez ginekologa. Mam 36dc, czuję się wręcz idealnie, nic nie wskazuje, by okres miał się zbliżać. Testy wychodzą negatywne, dzisiejsze hcg poniżej 2 (u mnie w laboratorium oznaczają tylko całościowe hcg a nie beta-hcg), więc zdawałoby się, że nie ma szans na ciążę. Dodam, że temperatury nadal są podwyższone. Mam koleżankę, która jest ginekologiem i rozmawiałam z nią na ten temat. Wg niej mam poczekać jeszcze tydzień, bo nie można mimo wszystko wykluczyć ciąży, że takie przypadki się zdarzają, że nawet hcg z krwi wychodzi ujemne, mimo ciąży. Może to być spowodowane dłuższym zagnieżdżaniem się zarodka i przez to wolniejszym uwalnianiem hcg do krwi. Na usg wg niej by jeszcze nic nie było widać, dlatego mam się uzbroić w cierpliwość i poczekać do następnego tygodnia. Więc czekam...

• innamorata88 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2017, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaaa wrote:
    Cykle jak dotąd miałam regularne 28-30dni. Owulację miałam wyjątkowo późno, bo ok.20 dc, potwierdzoną na usg przez ginekologa. Mam 36dc, czuję się wręcz idealnie, nic nie wskazuje, by okres miał się zbliżać. Testy wychodzą negatywne, dzisiejsze hcg poniżej 2 (u mnie w laboratorium oznaczają tylko całościowe hcg a nie beta-hcg), więc zdawałoby się, że nie ma szans na ciążę. Dodam, że temperatury nadal są podwyższone. Mam koleżankę, która jest ginekologiem i rozmawiałam z nią na ten temat. Wg niej mam poczekać jeszcze tydzień, bo nie można mimo wszystko wykluczyć ciąży, że takie przypadki się zdarzają, że nawet hcg z krwi wychodzi ujemne, mimo ciąży. Może to być spowodowane dłuższym zagnieżdżaniem się zarodka i przez to wolniejszym uwalnianiem hcg do krwi. Na usg wg niej by jeszcze nic nie było widać, dlatego mam się uzbroić w cierpliwość i poczekać do następnego tygodnia. Więc czekam...
    Dla mnie szans na ciążę nie ma :( zbadaj poziom hormonów, bo prawdpodobnie one są odpowiedzialne za rozjechany cykl.

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Dzoana91 Nowa

Wysłany: 22 stycznia, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej mam taką sytuację jak Ty. Okres miałam dostać 15.01 dzień przed miałam plamienie. Po terminie zrobiłam 3 testy, wyszły negatywnie i wczoraj zrobiłam betę która też jest negatywna. I oczywiście okresu dalej nie ma, obecnie jestem w 38cyklu. W międzyczasie brzuch mnie bolał, 19.01 to był taki okresowy ból a wcześniej roznie. Czułam klucie pośrodku, po bokach itp po 19.01 już nic żadnego bólu... 🤦🏽‍♀️ 😭

• Nattka95 Nowa

Wysłany: 19 lutego, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    mam pewien problem od kilku lat leczę się na niedoczynność tarczycy, i od jakiś 2lat biorę duphaston na wyregulowanie cyklu (bez dupka brak @)biorę go od 16 dnia cyklu 2 razy dziennie przez 10 dni. Zawsze wtedy cykl trwał 29 dni miesiąc w miesiąc. Owulacja wykryta 15 dnia cyklu. Dziś mija 20 dzień (35 dzień cyklu) po owulacji a @ ciągle brak i brak objawów jej nadejścia. Jedynie co do mocno bolą mnie piersi oraz ma bardzo wrażliwe sutki. Ostatni test robiłam trzy dni po planowanej @ był negatywny. Temperatura wciąż na dość wysokim jak dla mnie poziomie... Co robić?? Może ktoś coś podpowie??

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego