X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Negatywna beta a ciąża
Odpowiedz

Negatywna beta a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele się mówi że testy-sikacze moga wychodzic negatywne nawet i po terminie @. A niewiele znalazłam nt bety z krwi, która wyszła blisko terminu @ negatywnie a jednak okazało się że jest dobrze rozwijająca się ciąża.

    Czy komuś zdarzyło się że zrobił betę w 11dpo, 12dpo, 13dpo, a okazało się że ciąża jest i zakończyła się ona sukcesem?
    Chodzi mi o sytuacje, kiedy jest pewność kiedy była owulacja i dni dpo są pewne.

    Kiedy najpozniej miałyscie negatywna bete (w ktorym dpo), a np nastepnego dnia pojawił się pozytyw i ciąża zakończyła się sukcesem? :)
    Opisujcie swoje historie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 15:08

    justa., RudzielecMonia lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzyj tutaj: https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/czy-ktos-mial-bledny-wynik-testu-beta-hcg,2667,8.html zainteresuje Cię to :)

    bertha lubi tę wiadomość

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatku lutego bylam w ciazy a na poczatku marca na becie nic nie wyszlo

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Na poczatku lutego bylam w ciazy a na poczatku marca na becie nic nie wyszlo
    A donosiłas ta ciąże? W marcu, gdy robiłaś betę, ciąża rozwijała sie?

    BezchmurneNiebo lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A donosiłas ta ciąże? W marcu, gdy robiłaś betę, ciąża rozwijała sie?
    Tak. Mam 3 letnia calkowicie zdrowa corke

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, A ile to dpo było jak betę badalas? Ewentualnie który dc?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miedzy terminem miesiaczki do max tygodnia po. Dokladnie nie pamietam

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przywracasz nadzieję! Ja wczoraj w 10 dpo miałam betę negatywną, ale tempki wysokie i wszystko jakieś takie inne niż przed okresem ;) a dziś trochę poplamiłam (raczej taki brązowy śluz niż krew) co mi się kilka dni przed okresem nie zdarza... wiec czekam cierpliwie i nadal wierzę! A jeszcze mi się przypomniało jak moja mama w ciąży ze mną też pierwsze testy z krwi miała negatywne, ale to było 30 lat temu! ;)

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba czasy się nie zmieniły :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, a miałaś w tamtym cyklu pewność ze owu była w normalnym terminie , a nie przesunęła sie?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, ale mogła. Coś tam ginekolog mówiła o takiej możliwości. Wtedy nie obserwowałam pod kątem cykli swojego organizmu. Dopiero teraz od kilku miesięcy

  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny muszę się was poradzić bo ginekologa mam dopiero w poniedziałek.
    @ miałam 03.12 cykl trwał mniej więcej 26/27 dni. planowo @ powinna byc 28/29 grudnia. testy wychodziły negatywne a wczoraj zrobiłam beta wyszło 0<1. nie wiem kiedy miałam dokładnie owulacje z tym zawsze miałam problem wtamtym roku przez kilka cykli nie było jej w ogóle, a teraz starając sie o dziecko nie sprawdzałam tylko liczyliśmy z mężem na szczęśliwy traf. Ogólnie nie czuje w ogóle zbliżającej sie @. Wcześniej zawsze bolał brzuch miałam ochotę na słodycze,bardzo bolały piersi i było sucho. A teraz ciągle mam mleczny śluz ale nie jakoś bardzo dużo, mam bardzo wrażliwe sutki przy dotykaniu i dławi mnie w gardle jakaś gula i po prostu mam mdłości. i to nie możliwe ze sobie to zmyślam bo nie mam az takiego parcia dużego żeby tak sobie to wyolbrzymiać i teraz pytanie czy jest możliwość ze beta nie wyszła a jest ciąża albo do zapłodnienia doszło później? ostatni raz kochałam się z mężem 25 grudnia.

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiek25 wrote:
    dziewczyny muszę się was poradzić bo ginekologa mam dopiero w poniedziałek.
    @ miałam 03.12 cykl trwał mniej więcej 26/27 dni. planowo @ powinna byc 28/29 grudnia. testy wychodziły negatywne a wczoraj zrobiłam beta wyszło 0<1. nie wiem kiedy miałam dokładnie owulacje z tym zawsze miałam problem wtamtym roku przez kilka cykli nie było jej w ogóle, a teraz starając sie o dziecko nie sprawdzałam tylko liczyliśmy z mężem na szczęśliwy traf. Ogólnie nie czuje w ogóle zbliżającej sie @. Wcześniej zawsze bolał brzuch miałam ochotę na słodycze,bardzo bolały piersi i było sucho. A teraz ciągle mam mleczny śluz ale nie jakoś bardzo dużo, mam bardzo wrażliwe sutki przy dotykaniu i dławi mnie w gardle jakaś gula i po prostu mam mdłości. i to nie możliwe ze sobie to zmyślam bo nie mam az takiego parcia dużego żeby tak sobie to wyolbrzymiać i teraz pytanie czy jest możliwość ze beta nie wyszła a jest ciąża albo do zapłodnienia doszło później? ostatni raz kochałam się z mężem 25 grudnia.

    Jest mozliwosc

  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och Sara aniołem jestes ze dałaś mi nadzieje:)

    :*:*:*:*:*

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiek25 wrote:
    och Sara aniołem jestes ze dałaś mi nadzieje:)

    :*:*:*:*:*
    :**

  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    :**

    Sara a jaką miałaś bete na pocztku marca co ci nie wyszła?
    POwyżej 1?

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiek25 wrote:
    dziewczyny muszę się was poradzić bo ginekologa mam dopiero w poniedziałek.
    @ miałam 03.12 cykl trwał mniej więcej 26/27 dni. planowo @ powinna byc 28/29 grudnia. testy wychodziły negatywne a wczoraj zrobiłam beta wyszło 0<1. nie wiem kiedy miałam dokładnie owulacje z tym zawsze miałam problem wtamtym roku przez kilka cykli nie było jej w ogóle, a teraz starając sie o dziecko nie sprawdzałam tylko liczyliśmy z mężem na szczęśliwy traf. Ogólnie nie czuje w ogóle zbliżającej sie @. Wcześniej zawsze bolał brzuch miałam ochotę na słodycze,bardzo bolały piersi i było sucho. A teraz ciągle mam mleczny śluz ale nie jakoś bardzo dużo, mam bardzo wrażliwe sutki przy dotykaniu i dławi mnie w gardle jakaś gula i po prostu mam mdłości. i to nie możliwe ze sobie to zmyślam bo nie mam az takiego parcia dużego żeby tak sobie to wyolbrzymiać i teraz pytanie czy jest możliwość ze beta nie wyszła a jest ciąża albo do zapłodnienia doszło później? ostatni raz kochałam się z mężem 25 grudnia.

    Ok skoro zrobiłas sobie bete wczoraj i wyszła ujemna to mdłości masz raczej ze zdenerwowania niż z ewentualnej ciąży.Nie ma tak szybkich objawów tym bardziej,że beta była ujemna.Śluz mleczny wystepuje owszem często we wczesnej ciąży,ale równiez przed nadchodzącą @.Oczywiscie,że owulacja mogła się przesunąć -naturalnie,ale piszesz,że w takim bądz razie <3 był 25.grudnia więc jest to zrozumiałe,że żadna beta tego na tym etapie nie wykryje a Twoje objawy były by i tak przed wczesne.

    m_d_f lubi tę wiadomość

  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje ze na objawy za wcześnie by było ale po prostu sa co i jest nadzwyczaj dziwne. Tym bardziej ze w pierwszej ciazy wymiotowałam tylko po witaminach a tak to w ogóle.No coż pozostaje czekać na ginekologa w poniedziałek, ale bardzo wam dziekuje bo dzięki wam nie straciłam całkiem nadziei ze jest jeszcze możliwość ze beta mogła nie wykazać jeszcze. :*:*:*

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiek25 wrote:
    Sara a jaką miałaś bete na pocztku marca co ci nie wyszła?
    POwyżej 1?
    Chyba dokładnie 1

    gosiek25 lubi tę wiadomość

  • gosiek25 Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Chyba dokładnie 1

    To na prawdę podbudowuje człowieka :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ