X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Negatywny test, a ciąża.
Odpowiedz

Negatywny test, a ciąża.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Moja sytuacja wyglada następująco. Odstawiłam pol roku temu tabletki, pierwsza miesiączka była po 33 dniach, reszta była równo na 27 dzien około godziny 12:00. Miałam dostać @ teraz w piątek, jednak nie dostałam. Robiłam test wczoraj i dzis( jednak nie z porannego moczu) tj 14/15 dni po stosunku w dniu owulacji ( owulacja stwierdzona tylko na podstawie testów) wyszły one negatywne.
    I teraz pytanie do Was, jeśli nie wyszedł mi jeszcze test pozytywny to jest jeszcze w ogole szansa na ciąże ? Czy jeśli jeszcze nie pokazała sie druga kreska to juz nie ma co na to liczyć ? Mam dość krótkie cykle - 26 dni i jeszcze tak sie napawam nadzieja, ze moze po prostu za wczesnie, jednak wszędzie jest napisane, ze test w dniu @ powinien juz cos wykazać.
    Jakie sa Wasze doświadczenia ?

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie robiłaś rano, to moze jeszcze wyjść. Mojej siostrze 4 sikance wyszly negatywne1 a byla w ciazy. Najlepiej zrobic bete

    JennyXS lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • mk85 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemmm i co- jest u Ciebie zielono?
    Mam dokładnie ta sama sytuację, dlatego pytam a ponownie testuje jutro lub pojutrze rano

    Magda K
  • MamaAntosi Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm, jak tam? Tak jak mówi key_b, jeśli jest ciąża, to może być za wcześnie na pozytywny test w moczu, który nie jest poranny.

    MamaAntosi
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z krwi test wyszedł negatywnie niestety :( @ przyszła 5 dni pózniej niz zwykle i trala tylko 2 dni.... juz sama nie wiem co o tym sadzić. Martwię sie, ze cos sie dzieje złego w organizmie, ze tak szaleje

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • MamaAntosi Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Z krwi test wyszedł negatywnie niestety :( @ przyszła 5 dni pózniej niz zwykle i trala tylko 2 dni.... juz sama nie wiem co o tym sadzić. Martwię sie, ze cos sie dzieje złego w organizmie, ze tak szaleje

    To może wizyta u ginekologa, żeby rozwiać wątpliwości?

    MamaAntosi
  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAntosi wrote:
    To może wizyta u ginekologa, żeby rozwiać wątpliwości?
    Tak chyba zrobie, tylko nie wiem czy leciec juz teraz czy poczekać do następnej @

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • Paulaa95 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 18 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Mam pytanie czy jest jakaś szansa czy za wcześnie wykonałam test ? W 22 I 23 dc wyszły mi pozytywne testy owu. Dziś w 34 dc zrobiłam test I negatywny..

    Paulaa95
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 22 lutego 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa95 a jak długą masz średnio fazę lutealną? też szukałam odpowiedzi dającej nadzieję jakiś czas temu z podobnym problemem - szansa jakaś jest, ale ja bym chyba nie była optymistyczna. chociaż trzymam kciuki mocno! :)

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 22 lutego 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zobaczylam, że to post sprzed 4 dni - i jak tam, Paula?

  • Julka15 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Potrzebuje porady.Przepraszam ze sie podpinam jestem nowa mam nadzieję ze pomozecie. Miesiaczki miewam regularne co 31 dni. Od 4 mc staramy sie o dziecko. Ostatnia miesiaczke mialam 24. 01 nastepna planowana 24.02 testy zrobilam 21.02,24 i 25.02 wszystkie negatywne.26.02 zrobilam beta hcg również ujemne. Dzis powtorzylam test z moczu. Dalej nic.W terminie miesiaczki mialam wszystkie jej objawy ale nie bylo krwawienia. Do dzis go nie ma. Co pare godzin lapia mnie bole podbrzusza i kluja jajniki potem mijaja. Delikatnie szczypia mnie sutki ale nie bola piersi a zawsze przed miesiaczka bolaly. Bialy bardzo gesty sluz ale jest go malo. Temp w pochwie 37,4 przez tydzien, temp ciala 37 od kilku dni.Szybko sie mecze i jestem senna. Jestem zdrowa nie mam zadnej infekcji nie bralam lekow ani nie mialam stresow.Czy to możliwe zeby cykl sie przesunal i owulacja rowniez i doszlo do poznego zapłodnienia w zwiazku z tym beta hcg jeszcze nie wykryla ciazy? Gdyby miesiaczka miala sie opoznic to chyba nie miala bym jej objawow w jej terminie? Nie wiem co myslec. Prosze o porade wizyta u gin za tydz. Dziękuję.

    Julka15
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 lutego 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w tym cyklu oraz poprzednim owulacja się przesunęła o tydzień ( na co wskazują temperatury oraz inne ze wskaźników płodności ), choć wszystkie ostatnie cykle miałam regularne po ok 30 dni, więc uważam że przesunięcie jest jak najbardziej możliwym scenariuszem. Pozdrawiam i powodzenia!

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Julka15 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 28 lutego 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję myslisz ze sa jeszcze szanse?ze pozno zaskoczylo i dlatego beta nie wyszla?

    Julka15
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 28 lutego 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak być, szanse są zawsze póki nie ma @ :) Ja także czekam, ale testu jeszcze nie robiłam :)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, widzę, że Julka już dostała odpowiedź (ja odpowiedziałam w oddzielnym wątku) - mówimy z Arashe jednym głosem, więc jest szansa, że się nie mylimy ;)

    Arashe lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ