X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Nieregularne miesiączki
Odpowiedz

Nieregularne miesiączki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane :*

    Od stycznie nie stosuje anty b chcemy z mężem dzidziusia. I tu niestety dokuczają nam moje dłuuuugie cykle. W styczniu odstawiłam 6 krążek. W lutym miałam 14 miesiączkę a w marcu już 27 czyli cykl trwał 42 dni. Byłam u gina powiedział że jest ok że była owu ale nie udało się zajść. Trudno działamy dalej. Dziś mam 38 dzień cyklu @ brak testy negatywne. Jak ja mam zajść w ciążę przy takich cyklach :( ? Jak wyregulować cykl? W grę wchodzą tylko leki od gina?

    Proszę o rade

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś sama z tym problemem,ja mam jeszcze dłuższe cykle od cb,i tylko wywołaniem od gina,bo inaczej prawie nigdy bym okresu nie miala

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo już się starasz o fasolkę?

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od stycznia,ale co z tego jak moje cykle są jakie są ciągną się w nieskonczonosc, dziś biorę ost tabl dupka na okres i zobaczymy,a wizytę u giną dopiero za dobre2tyg

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tu cholera w tą ciążę zajść skoro takie cykle długie. Czasem aż cierpliwości mi brak...

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj mialam wizyte na impezie gdzie dziewczyna usluszala majac 16 lat ze nigdy nie bedzie miala dzieci, miesiaczke miala raz do roku max 2... i bez lekow bez niczego ma teraz 13 letniego syna. a zawszla majac 21 lat, wiec o diagnozy ktora byla milion razy potwierdzana tylko 5 lat mineło, a 2 lata wspolzycia..

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście trzeba się cieszyć z takich miłych niespodzianek. Może jestem wredną suką ale wybaczcie mi jak się dowiaduje, że np. ostatnio moja siostra cioteczna zaszłą znów ciąże ( 23 lata) z takim nie odpowiedzialnym mężem, płacząc mi w słuchawkę, że to nie planowana wpadka, że ona nie chce to mnie szlag trafia. Może i to jest zazdrość ale jak pomyślę,że nie tylko ja ale wiele innych kobiet tak bardzo się stara i są dojrzałe do macierzyństwa to nie mogą zajść. A tu serduszkowała się raz na 3-4 tyg i ciąża. Eh chyba jestem czasami zgorzkniała :(

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam ze mnie cos mocno rusza, moja kolezanka, ktora slub nierze za tydzien, raz jeden jedyny sie kochala bez zabezpieczenia 3 dni przed owulacja i za pierwszym razem zaciazyla, wierwszy miesiac staran i juz... a ja mam juz 4cs i nie wiadomo kiedy i czy bede miala owulacje w tym misiacu... druga w pracy pekla jej gumka i akurat sa dni plodne i jest w ciazy, wiec nie ma na to reguly....

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ja swojemu K. mówiłam że w maju serduszkowanie ma być co dziennie :)

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wcale nie pomaga a czesto przeszkadza, co drugi-trzeci dzien jest optymalnie, bo jak ma malo plemnikow nie zdarza sie zregenerowac i bedzie ci strzelal codziennie slepakami.

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za dobrą radę :* wiesz tak się zastanawiam bo kiedyś jego ojciec coś wspominał że zdarzały się u nich osoby nie mające dzieci ze względu na bezpłodność. Jak myślisz kiedy udać się do lekarza na badania?

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiekszosc part zachodzi mniej wiecej do roku staran i karza kolo wlasnie tego czasu udac sie na badania. badania nasienia sa dosc drogie, jesli masz kase mozesz zrobic prywatnie o udac sie potem na konsultacje, ale od stycznia to krotkie starania, ja mam taki sam termin, mnie lekarz powiedzial ze do 6 cylku po odstawieniu anty powinny mi sie cykle uregulowac jesli nie zajde w ciaze do tego czasu i miesiaczki beda nadal nieregularne mam przyjsc na konsultacje.

    Mialas robiona tarczyce, cytologie, cukier, i inne podstawowe badania dla kobiet starajacych sie?

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak. Mam już dwóch synów z 1 małżeństwa i zaszłam w ciąże bardzo szybko. Jestem honorowym dawcą krwi więc badania robię często i jest wszystko ok. Ostatnio jak byłam u gina to powiedział mi że owulacja była bo widział pęknięty pęcherzyk. Cytologia w normie, jajniki i macica też.

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to spoko, ja tez jestem honorowym dawca ale i tak na dodatkowe badania mnie wyslal lekarz, mimo tego ze u niego bylam w lutym a statnio krew w styczniu oddawalam. Ale mimo tego ze masz dwoch synow sama tez powinnas sie za jakies 3 miesiace doklandie przebadac czy po antykoncepcji nie ma jakis powiklan, niby nie powino ale nic nie wiadomo i potem faceta wyslac na badania jak u Ciebie bedzie wszystko ok.

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby maj był naszym miesiącem <3

    nataliano lubi tę wiadomość

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby oby :) zobaczymy co to bedzie :)

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 7 maja 2015, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliano wrote:
    Od stycznia,ale co z tego jak moje cykle są jakie są ciągną się w nieskonczonosc, dziś biorę ost tabl dupka na okres i zobaczymy,a wizytę u giną dopiero za dobre2tyg

    Ja też się staram od stycznia i też mam mega długie cykle po odstawienia tabletek, a odstawiłam pod koniec sierpnia. Pierwszy cykl ponad 70 dni, potem 53 i 51, a ten już chyba na ukończeniu, dziś 55 dc chociaż jak nieśmiało mniemam dziś chyba będzie @ tak więc po 54 dniach.
    Blondyneczko- codzienne serduszkowanie wręcz może zaszkodzić, Ciri ma racjęm najlepiej co 2-3 dni :)
    Planuję w tym cyklu wspomagać się wiesiołkiem. Stosujecie? W ogóle czym się faszerujecie?

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatek cos tak czuje ze ja po tabletkach tez bede mila wyduzone cykle. jeden 24, 28, 38 i teraz tez sie tyle zapowiada jesli owulacja bedzie na dniach.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 17:42

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje cykle były nieregularne odkąd zaczęłam miesiączkować, ale nigdy aż tak długie :/

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ