Forum W oczekiwaniu na testowanie Nierówna faza lutealna!
Odpowiedz

Nierówna faza lutealna!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • mkl Autorytet
  Postów: 1554 868

  Wysłany: 17 maja 2015, 13:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja miałam fazę lutealną po 11 dni, teraz jest 13 a @ nie ma, robiłam testy i wychodzą negatywne, brzuch nie boli, piersi też nie, nawet nie są powiększone nic dosłownie nic

  Czekamy na Ciebie Marysia:)
  f2w3rjjge8qi32en.png

 • mkl Autorytet
  Postów: 1554 868

  Wysłany: 19 maja 2015, 07:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  15 dzień i dalej @ nie ma więc jak widać można mieć różną dlugosc

  Czekamy na Ciebie Marysia:)
  f2w3rjjge8qi32en.png

 • Aurrora Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 5 września 2021, 16:58

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam podobny problem , cykle zazwyczaj równe wahające się pomiędzy 26-29 dni. W tym cyklu potwierdzoną owulację miałam w 14 dc . Od dnia spodziewanej miesiączki wykonałam dwa testy ciążowe z moczu w odstępach 2 dni - negatywne. W 30 dc wykonałam betę z krwi - negatywny. Dziś mamy 21 dzień fazy lutealnej a ja nadal nie mam @ . Zastanawiam się skąd tak długa faza lutealna ☹️

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ