X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Pomi Autorytet
    Postów: 327 475

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika , Jedna trzymam kciuki bardzo mocno i czekamy tu wszystkie na wiadomości <3

    Jedna_z_Wielu, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    09.2016 - Start
    11.2017 - czas na pomoc - Gameta
    04.2018 - operacja żpn
    08-09.2019 - 3 IUI nieudane
    10.2019 - Ivf krótki protokół
    16.12.19 - FET 4bb, beta <0. 1
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 to kolo 9 - 10dnia cyklu. Dziękuję Bociatko :*

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!!!
    Witam się bielą (z cieniem - moim zdaniem ;)) , tylko czy fakt iż spałam 3 godziny i sikałam przed położeniem się może mieć znaczenie? Tak wiem, szukam usprawiedliwienia dla braku widocznej drugiej kreski.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamond92 wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Podczytuje Was już od końca listopada/początku grudnia. W końcu odważyłam się napisać. Prawie dwa lata staramy się o dzidziusia. Półtorej roku tak porządnie z obserwacją cyklu itp. Badania hormonalne wykazały dużo za wysoką prolaktynę (dostałam Bromergon i uregulowało się), niedoczynność tarczycy (dostałam Euthyrox 50 - aktualnie TSH = 1,89), stosunek LH/FSH nieznacznie powyżej 2. Kilka obrazów badania usg wykluczyło PCO. Owulacja następuję. Chlamydie, toxo, Ureaplasma itd. ujemne. HSG wykazało drożność obu jajowodów. Badanie nasienia - tragedii nie ma. Nie wiem już co może być nie tak. Może któraś z Was ma jakieś pomysły? Lekarz za niedługo chce nas wysłać na IUI.

    Wszystkie tutaj jesteście mega ciepłymi i życzliwymi osobami (no może z jednym wyjątkiem :P ;)). Czytanie Waszych postów już nieraz mi pomogło. Niektóre z Was tylko czytając bardzo zapamiętałam.
    Agniechaaaa - gratulacje dwóch bijących serduszek pod Twoim serduszkiem :)
    Nika - Trzymam kciuki za jutrzejszą w sumie to już dzisiejszą wizytę. Twój Rambo jest wielki i silny :)
    Rucola - doczekałaś się i to najprawdopodobniej od razu dwójki :D Gratulację, trzymam kciuki :)
    Flower - śliczny ten Twój kwiatuszek, spokojnej i nudnej ciąży :)
    Amy - Gratulacje, podziwiam cierpliwość z powiedzeniem swojemu Emkowi ;) a sposób przekazania tej super wieści ekstraaa :D
    Problemik - To niesprawiedliwe, taką miałam nadzieję, mocno tulę i wierzę, że jeszcze znajdzie się sposób i się uda :)
    Frelcia - już sama Twoja ksywa jest meeega fajna i od razu zapadła mi w pamięć, do tego Twoje śliczne oczy <3
    Najbardziej zapadłyście mi w pamięć :)

    Jest Was tyle i tyle piszecie, że długo się nadrabia hehe :) nawet po 4 godzinach nieobecności na forum :) Oczywiście wszystkim dziewczynom, które już zaszły życzę spokojnych i nudnych ciąż, a tym, które jeszcze oczekują oby jak najszybciej pojawiły się te dwie kreseczki na teście :)
    Cześć! Lepiej się ujawnić późno niż później ;)
    A sprawdzałaś homocysteinę - może blokować zagnieżdżanie.
    A robiłaś badanie mutacji - też potrafią przeszkadzać a zaradzić im też łatwo.
    A jakie masz AMH?
    Sprawdzałaś OH-progesteron i nadnercza?
    Które badania robił mąż? Może to nad nim trzeba się więcej poznęcać? Oprócz rozszerzonego badania z morfologią fobrze zrobić test wiązania z hialuronem.
    Możesz jeszcze zbadać immunologię - przede wszystkim przeciwciała przeciwjądrowe i przeciwplemnikowe (ANA i ASA), a potem zespół antyfosfolipidowy + toczeń.

    Coś razem wymyśljmy, żebyś zbankrutowała na dalsze badania!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nową koleżankę :-)

    Jedna dawaj fotę!


    Jeśli chodzi o spotkanie, to Warszawa wg mnie ok.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzień dobry!!!
    Witam się bielą (z cieniem - moim zdaniem ;)) , tylko czy fakt iż spałam 3 godziny i sikałam przed położeniem się może mieć znaczenie? Tak wiem, szukam usprawiedliwienia dla braku widocznej drugiej kreski.
    Dawaj fotę!
    Obejrzymy komisyjnie.
    Jak się odsikałaś 3 h wcześniej to to nie jest skoncentrowany nocny sik.
    Idź na betę! Albo zrób tak - nie pij dużo i sikaj po conajmniej 6 h.

    lamka, Czrna 81, Amy333 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzień dobry!!!
    Witam się bielą (z cieniem - moim zdaniem ;)) , tylko czy fakt iż spałam 3 godziny i sikałam przed położeniem się może mieć znaczenie? Tak wiem, szukam usprawiedliwienia dla braku widocznej drugiej kreski.
    Przestań pierniczyć, tylko dawaj tu tego cienia! Zaraz go ocenimy ;-)

    Czarna81
    22 cs.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Nie nadrabiam. Wczoraj poszlam na minutę sie polozyc wstalam dzis. W ubraniu bleeeee....

    Jedna z wielu:* musi być ok.
    Nika pod gabinetem z tobą. Modle się za was..
    Ja też drzemka z mężem skończyła się tak że spałam od 19 do 6 litości!

    Motylek85, Flowwer lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna poleciałam sprawdzić twoją temp i odbiła! :-D :-D :-D

    Czarna81
    22 cs.
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Bardzo się cieszę!
    A kiedy powiecie córeczce?
    Będzie przeszczęśliwa <3


    Córcia to powinna kurcze od razu wiedzieć, bo to ona nam ten cud wymodliła. Pamiętacie jak Wam kiedyś pisałam,że zapaliła swieczke w Kosciele i "powiedziałam tak cichutko życzenie do Bozi, żeby nam dała dzidziusia" :-))
    A teraz w Swieta tuz przed rozpakowaniem prezentów mój ojciec tak zaczpnie pyta małą, a co Ty bys chciała dostać, no jak myślisz co tam jest? A ona z taką powagą, ja chce tylko jedno- dzidziusia, reszte Mikołaj może dać komuś innemu....ehh, myślałam wtedy że mi serc pęknie.
    A jeszcze Wam coś napisze, wesołego tym razem:) Dwa dni temu jak ja już wiedziałam o fasolce, jadę z córcią autem, a ona tak nagle zaczyna temat i mówi, mamo moje marzenie się nigdy nie spełni. Ja pytam- dlaczego tak myślisz? A ona- przez ciebie się nie spełni. Troche mi się gorąco zrobiło, ale drąże dalej i pyta- dlaczego przez mnie? Przeciez ja też chce dzidziusia. A młoda na to, tak?? chcesz?? ciekawe...przecież Ty w ogóle nie jeszcze słodyczy, nawet ostatnio jak Ci dałam cukierka to go nie zjadłam, to jak ten dzidziuś ma się zmieścić, jak ty masz taki mały brzuch:((
    Myślałam, że się posikam, obiacełam od tego dni jesc więcej słodyczy żeby brzuchol mi zaczął rosnąć- i powiem Wam coś w tym jest, wczoraj wciągałam jak odkurzacz;-)

    A odpowiadając na pytani Niki- to powiemy córci najszyciej za miesiąć, jes małą paplą. Jak się dowie to od razu wszystkie dzieci i panie w szkole będą wiedziły:)

    KateHawke, Luna1993, Lunaris, Bunia86, Karma88, ANkaG, Izolda90, Lena21, Morusek, pawojoszka, mi88, Anna Stesia, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel wygrała ciążę za rozbicie 100 strony! Gratuluje!

    Jedna dawaj fotę na świeżo!

    Nika kciuki!

    Witajcie w pierwszym dniu mojej ostatniej ciazy :D

    Amy333, Czrna 81, Bocianiątko, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna dawaj tego cienia tutaj. Ja jak wrzuciłam swojego z 11dpo to był naprawdę mikro cień, a dziewczyny i tak cos wypatrzyly.
    Wczoraj jak spojrzałam na ten test to za cholerę już nic tam nie widze;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Jedna poleciałam sprawdzić twoją temp i odbiła! :-D :-D :-D
    Wiem właśnie i myślę czy nie będę chora?
    A tu moja biel (nie dla mnie) , uwierzę dopiero jutro.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e146f9b073d6.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 08:08

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Yosel wygrała ciążę za rozbicie 100 strony! Gratuluje!

    Jedna dawaj fotę na świeżo!

    Nika kciuki!

    Witajcie w pierwszym dniu mojej ostatniej ciazy :D
    Jak w zegarku ;-)

    _Hope_, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Wiem właśnie i myślę czy nie będę chora?
    A tu moja biel (nie dla mnie) , uwierzę dopiero jutro.
    url=https://naforum.zapodaj.net/e146f9b073d6.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e146f9b073d6.jpg[/url]
    Kuuurde! Nie chce mi się otworzyć

    Czarna81
    22 cs.
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Wiem właśnie i myślę czy nie będę chora?
    A tu moja biel (nie dla mnie) , uwierzę dopiero jutro.
    url=https://naforum.zapodaj.net/e146f9b073d6.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e146f9b073d6.jpg[/url]

    Zdjecie jest bardzo male, a linki nie dzialaja- no przynajmniej mi. Spróbuj jeszcze raz wrzucic

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e146f9b073d6.jpg

    Teraz działa. Nie traccie czasu, bo nic nie zobaczycie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 08:11

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Nie no spoko ale czasem kobiety tak chcą i nie zachodzą bo się dużo denerwują. Mi mówił lekarz od owulacji nic nie brac, nic nie badać olać i się udało
    Tylko piwo pić :D

    Amy333, Luna1993, Jeżowa, nenusia, Bunia86, Bajkaaa, Anna Stesia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e146f9b073d6.jpg

    Teraz działa. Nie traccie czasu, bo nic nie zobaczycie.
    :-(

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope tulę <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ