X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    Co myslicie o tym tescie ciazowym
    Test ciążowy PINK ECO
    Bo tych waszych bobo testow w internetowej aptece nie ma :-(


    jakby były dobre to bym sobie pare zamówiła na przyszły cykl

    Rub, są bobo testy!
    https://www.nowafarmacja.pl/test-ciazowy-bobo-test-plytkowy?utm_medium=ceneo

    Rub45 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Amb, mnie castagnus chyba niewiele pomógł, a tego coś mi porobił z cyklami. Poza tym Nika mi kiedyś powiedziała, że niepokalanek ma działanie wczesnoporonne, więc należy brać go do owulacji...Sprawdźcie to sobie dziewczyny :*
    Castagnus dobrze normuje prolaktynę przed staraniami, w trakcie ponoć lepiej nie brać albo brać do owu.

    Resecik też czytałam o wczesnoporonnym działaniu i przekopałam prawie cały net w poszukiwaniu info. Ostatecznie dowiedziałam się że powinno sie brać przez 3 miesiące ciągiem i od razu odstawic po wykryciu ciązy. Dlatego ważne jest aby jak najwcześniej sikać :D Branie do owu i odstawianie podobno może zaburzyć cykle. Generalnie polecają 3 miesiace ciągiem i miesiąc przerwy. Odpukac ja po niepokalanku mam już 2 cykl jak w zegarku 29 dni, a wcześniej było różnie. :D
    Ja polecam ten se swansona bez żadnych ulepszaczy :)

  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Rub, są bobo testy!
    https://www.nowafarmacja.pl/test-ciazowy-bobo-test-plytkowy?utm_medium=ceneo


    a do UK mi wysla? zaraz sprawdzę ale najpierw musze po córke pójść do szkoły dzieki sprawdzę sobie

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    a do UK mi wysla? zaraz sprawdzę ale najpierw musze po córke pójść do szkoły dzieki sprawdzę sobie

    Tego to nie wiem, ale jakbyś się z nimi może na priv dogadała i ewentualnie im dopłaciła?
    Jak nie, to daj znać, jakoś my Ci wyślemy z Polski (przesyłka pocztą polską o nazwie global express to chyba 35 zł a idzie do 5 dni- to za paczkę do 1 kg, ale na 1 kg to testów wejdzie, że ho ho).

    Rub45 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Tego to nie wiem, ale jakbyś się z nimi może na priv dogadała i ewentualnie im dopłaciła?
    Jak nie, to daj znać, jakoś my Ci wyślemy z Polski (przesyłka pocztą polską o nazwie global express to chyba 35 zł a idzie do 5 dni- to za paczkę do 1 kg, ale na 1 kg to testów wejdzie, że ho ho).
    Dziękuję właśnie po młodą idę wrócę to przgrzebe net jeszcze raz czyli te PINK sobie na 100% darować?

  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iskierka super że Ci się udało z Euthyroxem!

    reset dzięki za podpowiedź z tym wczesnoporonnym brrrr no i teraz nie wiem .... zrobie risercz w wweekend :) end i gin twierdzą że w tym cyklu na owu mogę nie liczyć.... więc chyba go pobiorę i będę poprostu lać na testy.... i owu i ciążowe mimo, że lekarze twierdzą że nie ma po co :)

    Bocianiątko dzięki za podpowiedź z tymi badaniami.... zapytam w lux med zanim pójdę się kuć...

    a tak z ciekawości czy Wy też macie zeszyty z badaniami czy to ja nadgorliwa jestem? bo kupiłam sobie zeszyt szkolny i na kartkę po lewej przyklejam badania a na kartce po prawej piszę datę i np że były badania i przepisuję to co mi wyszło źle żeby było dużymi literami :) no i po prawej też zapisuję sobie datę wizyty nazwisko lekarza i zalecenia

    może to nadgorliwość ale w kopertach z drukami badań można się pogubić.... a w kalendarzu nie jest tak jasno bo w sumie nie robi się badań i nie ma wizyt dzień w dzień więc jeśli miałabym do tego używać kalendarza to musiałabym kombinować z zakładkami czy coś.... nie wiem wypowiedzcie się jak panujecie nad badaniami, zabiegami, procedurami, lekami, dawkami itp :)

    bedę wdzięczna za pomysły :)

    MOJE lubi tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rub45 wrote:
    kurcze powaznie te najlepsze mi nigdy nie wychodziły te
    Ja je odkryłam jakiś czas temu i u mnie działają :) poleciła je minn Monice i u niej też działają :) chyba Izape ich też używa? I ANkaG.

    Rub45 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja je odkryłam jakiś czas temu i u mnie działają :) poleciła je minn Monice i u niej też działają :) chyba Izape ich też używa? I ANkaG.
    Ja też i jako pierwsze pokazały mi wyraźny pozytyw w owulację

    ANkaG lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, bardzo się cięszę jutro bedzie dzień pozytywnych wiadomości. Będziesz mamusią! <3 <3 <3

    Flower też obstawiałamchłopaczka a tu zonk! :D Bardzo się cieszę żę wszystko jest dobrze.

    Bociek <3 <3 Cudownie!

    Teraz ptanie co jest dobre na duszący suchy kaszel, bo zaraz płuca wykaszle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 16:20

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja je odkryłam jakiś czas temu i u mnie działają :) poleciła je minn Monice i u niej też działają :) chyba Izape ich też używa? I ANkaG.
    Ja też uzywałam i są świetnie z czystym sumieniem polecam :-) a nawet lepsze niż różowe !

    Rub45 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:

    bedę wdzięczna za pomysły :)

    Ja wpinam wszystko chronologicznie do takiego skoroszytu:
    https://papierowo.pl/bnx042kgrupa-skoroszyt-plastikowy-wpinany-bantex-evo-a4-pp?px=GMCBNX042KGRUPA&gclid=Cj0KCQiAwKvTBRC2ARIsAL0Dgk1SjyHuR1pHlUwV9i1VN2vJh4U4KW9crdhuU_fFk7e0UQDqjdxu12caAv6eEALw_wcB

    Dodatkowo zaznaczam coś przekładkami, kolorowymi kartkami itp.
    Na pierwszej stronie mam zrobiony przez siebie wydruk z takim mimo kalendarzem, gdzie wpisuję, co mam zbadać w najbliższym czasie, jakie wizyty mam umówione itp.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja wpinam wszystko chronologicznie do takiego skoroszytu:
    https://papierowo.pl/bnx042kgrupa-skoroszyt-plastikowy-wpinany-bantex-evo-a4-pp?px=GMCBNX042KGRUPA&gclid=Cj0KCQiAwKvTBRC2ARIsAL0Dgk1SjyHuR1pHlUwV9i1VN2vJh4U4KW9crdhuU_fFk7e0UQDqjdxu12caAv6eEALw_wcB

    Dodatkowo zaznaczam coś przekładkami, kolorowymi kartkami itp.
    Na pierwszej stronie mam zrobiony przez siebie wydruk z takim mimo kalendarzem, gdzie wpisuję, co mam zbadać w najbliższym czasie, jakie wizyty mam umówione itp.
    Zorganizowana dziewczyna!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam dwa bobotesty, ale sikać dzisiaj nie będę już wystarczy...

    Ma ktoś duphaston na zbyciu? Odkupiłabym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 16:39

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się popołudniem :)
    Flo gratulacje :)
    Ja też zamówiłam te testy ovu, we wtorek pewnie będą. A na ciążowe tez jeszcze w tym miesiącu nasikam a co :D
    Dzisiaj nikt nie testuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 16:44

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja wpinam wszystko chronologicznie do takiego skoroszytu:
    https://papierowo.pl/bnx042kgrupa-skoroszyt-plastikowy-wpinany-bantex-evo-a4-pp?px=GMCBNX042KGRUPA&gclid=Cj0KCQiAwKvTBRC2ARIsAL0Dgk1SjyHuR1pHlUwV9i1VN2vJh4U4KW9crdhuU_fFk7e0UQDqjdxu12caAv6eEALw_wcB

    Dodatkowo zaznaczam coś przekładkami, kolorowymi kartkami itp.
    Na pierwszej stronie mam zrobiony przez siebie wydruk z takim mimo kalendarzem, gdzie wpisuję, co mam zbadać w najbliższym czasie, jakie wizyty mam umówione itp.

    Reset super pomysł.
    Dziewczyny normalnie czytacie mi w myślach. Miałam w poniedziałek brać się za porządki papierów i kminiłam jak ogarnąc wyniki badań itp
    Wielkie dzięki :)

    A w temacie niepokalanka to dodam, że znam 2 dziewczyny które brały właśnie niepokalanek ze swansona przez 3 miesiące i w miesiącu po odstawieniu udało się. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny niech któraś jeszcze wysoka dwie kreski, bo mam taki koszmarny humor. :-(((((

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Kate, bardzo się cięszę jutro bedzie dzień pozytywnych wiadomości. Będziesz mamusią! <3 <3 <3

    Flower też obstawiałamchłopaczka a tu zonk! :D Bardzo się cieszę żę wszystko jest dobrze.

    Bociek <3 <3 Cudownie!

    Teraz ptanie co jest dobre na duszący suchy kaszel, bo zaraz płuca wykaszle.

    Monika może syrop z prawoślazu albo babki?? Tylko nie pamiętam który na jaki kaszel brałam ale mi pomogło. W aptece na pewno będa wiedzieć :)

    -Monika- lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Dziewczyny, właśnie dzwonili...

    Transfer jutro o 11:30. Nie wiem ile zarodków zostało bo to tylko embriolog wie i jutro mi powie. I wiecie kto poprowadzi transfer? <3 <3 <3 Dr Paliga <3 <3 <3 :D
    Kochana cudownie!!! Cały czas mocno ściskam kciuki za Ciebie i Maluszka który jutro u Ciebie zamieszka :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Właśnie dziewczyny niech któraś jeszcze wysoka dwie kreski, bo mam taki koszmarny humor. :-(((((
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4f8e6a97b0d4.jpg

    Lucia88, Flowwer, Yoselyn82, Anaaa90, Lunaris, lamka, Cheresta, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka ja bym chętnie wysikała :) ale ani czas ani zdrowie do tego... nawet na owu za wcześnie bo 7dc. Ten humor koszmarny to z jakiegoś powodu czy tak bez... na zły humor tak bez powodu polecam czekoladę, drinusia lub winko i przytulenie męża ( czasem w zastępstwie męża pies też się nada :) jak pogłaszczesz i poprzytulasz to odrazu i humor idzie w górę :) )

    na zły humor z powodu czegoś na co nie ma wpływu oprócz powyższych rad u mnie sprawdza się jeszcze odmóżdżający film, książka lub śmieszne zwierzaki na youtube :)

    na zły humor spowodowany czymś na co masz wpływ zwykle pomaga tylko działanie lub ułożenie planu działania :)

    i lamka nie załamuj się! wszystkie łapiemy dołki i gorsze dni ale po to tu jesteśmy żeby wiedzieć że mamy wsparcie, dobre słowo, dobrą radę a czasem i kopa do działania :)

    Iskierka21, lamka, MaryAnn lubią tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
‹‹ 492 493 494 495 496 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ