X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    i dupa... żaden z linków nie daje mi miniatueki.... podpowiedzcie co zrobić
    ooooooooooom pokombiniłam i się udało :)

    Amb boski ten Twój kanapowiec. Ja mam labradora i mega z niej pieszczoch :)

  • moli5 Autorytet
    Postów: 476 461

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nie zmienię lekarza...ufam mu całkowicie.. HBA to nie morfologia.. morfologie mamy 5%.. dna też ok...


    INNA... czy słyszałaś o tej metodzie pixi? Jaka ma skuteczność...

    Ferciu nie znam do końca Twojej historii z tego co masz napisane w stopce staracie się od 7 mc. Może warto jeszcze " powalczyc" , z całym szacunkiem do Twojego lekarza może warto udać się do innego androloga na konsultację. Nie załamuj się!


    mt7wfge.png
    2nn3gzu3xr2ol32b.png
    09.2015- początek leczenia (napro)
    6.06.1016- synek, nasz cud (16 mc starań)
    3.10.2017Aniołek 8tydz.6 dz.(




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, jest plan, musi się udać!

    Też otwieram wino, zdrowie staraczek!

    Amb fajny piesełek <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 20:37

    Bocianiątko, Izape_91, reset, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie! ❤ chyba podjedziemy w marcu albo z końcem lutego. Idę do męża. Przepraszam że trulam tylko o sobie.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie ogarnę tego dlaczego życie jest tak cholernie niesprawiedliwe... Przychodzą do mnie nieraz baby które maja każde dziecko z innym, a normalne poukładane pary czekają na dziecko latami, a czasami w ogóle się nie doczekają...

    Dobrze że mam wino... Tak mi cholernie przykro za każdą z Was i siebie samą, że akurat nas to spotyka...


    Frelcia po to tu jesteśmy żebyś miała się gdzie wygadać, tym bardziej w takich ciezkich momentach...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 20:41

    lamka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/16d47895a977.jpg

    Frelcia serio daj wyniki może któraś coś dobrze podpowie. i tak jak poprzedniczki zgadzam się że 7 miesięcy starań jeszcze nie przekreśla.... zrobimy burzę mózgów i może da się coś obmyślić... trzymamy kciuki wszystkie tutaj!

    iazpe zgadzam się nie ma sprawiedliwości... pijaczki i narkomanki zachodzą w ciążę i donaszają mimo że wcale nie chcą i nie dbają kuuuufffa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 20:42

    Yoselyn82, Izape_91 lubią tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...no i niestety :( ...musiałam otworzyć czekoladę do tego wina! Była silniejsza niż moja silna wola :P

    Rucola, Bocianiątko lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja nigdy nie ogarnę tego dlaczego życie jest tak cholernie niesprawiedliwe... Przychodzą do mnie nieraz baby które maja każde dziecko z innym, a normalne poukładane pary czekają na dziecko latami, a czasami w ogóle się nie doczekają...

    Dobrze że mam wino... Tak mi cholernie przykro za każdą z Was i siebie samą, że akurat nas to spotyka...


    Frelcia po to tu jesteśmy żebyś miała się gdzie wygadać, tym bardziej w takich ciezkich momentach...

    Swięte słowa... Amen...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amb - tylko w przypadku niskiego HBA chyba nie ma leczenia z tego, co zrozumiałam.

    Przypomnicie mi, gdzie najlepiej zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy? Diagnostyka?

    A propos tego co piszesz Izape - ja mam taką teorię, że świat zmierza do zagłady i dlatego tylu wartościowym osobom tak trudno jest zajść/donosić ciążę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 20:44

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka co do hba właśnie wujka google przeszukuję :)

    lunaris dobra czekolada nie jest zła! ja muszę skoczyć po jakąś do sklepu :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • moli5 Autorytet
    Postów: 476 461

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Lekarz Frelci jest bardzo dobry.
    Nie kwestionuje tego ale dla mnie in vitro to ostateczność. Po drodze jest jeszcze tyle dróg ,którymi można pójść. Silniejsze leki ( undestor -tamoxifen, antybiotyki na bakterie w nasieniu, suplementy)
    Ja też to przerabiałam i mam wrażenie ,że większość lekarzy widząc źłe wyniki nawet nie próbuje leczyć od razu proponuje in vitro. Jasne ,że to też jest rozwiązanie ale myślę ,że jak ktoś się stara kilka mc to można jeszcze spróbować powalczyc.


    mt7wfge.png
    2nn3gzu3xr2ol32b.png
    09.2015- początek leczenia (napro)
    6.06.1016- synek, nasz cud (16 mc starań)
    3.10.2017Aniołek 8tydz.6 dz.(




  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wrażenie ze nie ogarniacie tego ze mąż Frelci nie robił zwykłego badania nasienia. Cudownie by było gdyby wydarzył się cud.

    Frelciu dziś poplacz. Jesteś młoda i juz wiesz o co chodzi. Choooyowo ze musisz przejść przez ivf. Ale jesteś o milowy krok bliżej dziecka! 5x mniejsza szansa na poronienie! Nawet nie wiesz jaka to nieprawdopodobna szansa! Wiem ze ona się teraz wydaje byc paskudna szansą ale uwierz mi ze jesteś u mety.

    Lunaris, innamorata88, Rucola, KateHawke, Czrna 81, Bocianiątko, Karma88, Sarna84, Kotowa lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    ...no i niestety :( ...musiałam otworzyć czekoladę do tego wina! Była silniejsza niż moja silna wola :P
    https://m.youtube.com/watch?v=Ocm-kWC-Evo

    Haha przypomniało mi się apropos silnej woli

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moli5 wrote:
    Nie kwestionuje tego ale dla mnie in vitro to ostateczność. Po drodze jest jeszcze tyle dróg ,którymi można pójść. Silniejsze leki ( undestor -tamoxifen, antybiotyki na bakterie w nasieniu, suplementy)
    Ja też to przerabiałam i mam wrażenie ,że większość lekarzy widząc źłe wyniki nawet nie próbuje leczyć od razu proponuje in vitro. Jasne ,że to też jest rozwiązanie ale myślę ,że jak ktoś się stara kilka mc to można jeszcze spróbować powalczyc.
    Plemniki męża Frelci nie widzą jej jajka. Nie idą w jego stronę. Mają je generalnie w dupie.

    innamorata88, KateHawke, Flowwer, Bocianiątko, Meśka, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, nic dodać nic ująć.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję za wsparcie! ❤ chyba podjedziemy w marcu albo z końcem lutego. Idę do męża. Przepraszam że trulam tylko o sobie.
    Tulę mocno ❤️❤️❤️

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moli5 wrote:
    Nie kwestionuje tego ale dla mnie in vitro to ostateczność. Po drodze jest jeszcze tyle dróg ,którymi można pójść. Silniejsze leki ( undestor -tamoxifen, antybiotyki na bakterie w nasieniu, suplementy)
    Ja też to przerabiałam i mam wrażenie ,że większość lekarzy widząc źłe wyniki nawet nie próbuje leczyć od razu proponuje in vitro. Jasne ,że to też jest rozwiązanie ale myślę ,że jak ktoś się stara kilka mc to można jeszcze spróbować powalczyc.

    Moli, ja też jestem za szukaniem różnych rozwiązań, ale tu wynik jest zero jedynkowy. Tu suplementy czy antybiotyk nie pomogą, to bardziej można porównać do sytuacji jakby mówić kobiecie po wycięciu jajników, że jak będzie jeść orzechy na endometrium to jej się uda:/

    Co więcej, uważam, że dobrze, że Frelcia już wie w czym problem i wie, z czym walczyć. Nawet jak jest to trudne i brutalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 20:53

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    https://m.youtube.com/watch?v=Ocm-kWC-Evo

    Haha przypomniało mi się apropos silnej woli
    No właśnie :D :D :D coś mi się na tego FOCHA należy :D :D :D a jak!

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Plemniki męża Frelci nie widzą jej jajka. Nie idą w jego stronę. Mają je generalnie w dupie.

    no właśnie o tym czytam ale z tego co czytam to też dużo zależy od tego jaki % plemnków ma to w doopie jak powiedziałaś

    generalnie płacz, krzyk, wino, czekolada, drink, sex, co komu pomaga a potem risercz i plan działania. zawsze lepiej wiedzieć co jest nie tak niż walczyć latami nie wiedząc.

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli a z ciekawości czystej, co sprawiło ze wybraliście naprotechnologie?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 500 501 502 503 504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ