X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Iskierka, ja chętnie, ale gdzieś za godzinę - dwie! :)
    I ja !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moli5 wrote:
    Ferciu mój mąż ma wyniki 5 mln / mln ,morfologia 4%,koncentrat ...39 mln w ejakulancie,ruchliwość total 2% i jestem w 3 ciąży. Nam też.mowiono ,że nawet na invitro się nie kwalifikujemy ( chyba ,że nasieniem dawcy) zmień lekarza!
    Głowa do góry ,jeszcze nic nie jest przesadzone.
    Lekarz Frelci jest bardzo dobry.

    Frelcia, Flowwer lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Sto lat! Dziś pijemy zdrowie męża żeby dobre plemniki produkował! Co by nasza Hope została szczęśliwie zafasolkowana :D

    Idę grzać wino!
    Tak!!!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już starczy picia,nie chcę zakłócić jutrzejszej tempki (zdążyłam już wytrzeźwieć :P )

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczynki życzę miłego wieczorku. Mój wrócił więc seksy trzeba odprawiać.
    Pijcie dużo trzeba korzystać póki jeszcze możemy :-D

    lamka lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moli5 wrote:
    Ferciu mój mąż ma wyniki 5 mln / mln ,morfologia 4%,koncentrat ...39 mln w ejakulancie,ruchliwość total 2% i jestem w 3 ciąży. Nam też.mowiono ,że nawet na invitro się nie kwalifikujemy ( chyba ,że nasieniem dawcy) zmień lekarza!
    Głowa do góry ,jeszcze nic nie jest przesadzone.

    Nie zmienię lekarza...ufam mu całkowicie.. HBA to nie morfologia.. morfologie mamy 5%.. dna też ok...


    INNA... czy słyszałaś o tej metodzie pixi? Jaka ma skuteczność...

  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie stwierdziłam, że blondynka plus korkociąg to nie najlepsze połaczenie ;)
    Wasze zdrowie Dziewczyny :D

    Anaaa90, Lunaris, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Mąż ma urodziny :) musze :D
    To wszystkiego najlepszego dla męża, życzę mu byś wysikała te dwie krechy! ;-)

    _Hope_, Lunaris lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrzuć tu te wyniki męża tu dziewczyny wiedzą więcej niż niejeden lekarz! wrzuć wyniki i opisz czy mąż coś suplementuje czy praca siedząca czy pali itp.

    Lunaris pik LH czytałam że może być miedzy 12 a 48 godzin przed owu u Ciebie pik pokazał się w 9 dc z tego co widać...

    reset co do przygotowań ślubnych to ja też latałam wszędzie z segregatorem a na sam dzień ślubu miałam plan a tabeli godzinowej dla każdego hihi dla mnie męża mamy taty mojej siostry mojej przyjaciółki druhen i drużbów hihi jak siostrze pokazałam to usiadła z wrażenia hihi

    lamka cieszę się że mogłam coś pomóc :) ja dla poprawy humoru czasem cmokam mojego piesa w kulfon ale ja mam jakieś zboczenie na punkcie psich kulfonów hihi

    tak mnie rozochociłyście że zaraz chyba lece siknąć na owulaka mimo że dopiero mam 7dc :) mam te różowe allegraki stare jeszcze... kilka przeterminowanych też znalazłam grzebiąc w łazience i zastanawiam sie czy przeterminowane też obszczywać czy wywalić...?

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amb obszczywac zdecydowanie!

    Anaaa90, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    reset co do przygotowań ślubnych to ja też latałam wszędzie z segregatorem a na sam dzień ślubu miałam plan a tabeli godzinowej dla każdego hihi dla mnie męża mamy taty mojej siostry mojej przyjaciółki druhen i drużbów hihi jak siostrze pokazałam to usiadła z wrażenia hihi

    Amb, też miałam tabelki z rozpiską co do kwadransa kto gdzie ma być i o której! :)
    Jestem control freakiem zwanym przez M. pieszczotliwie "Hausgestapo" ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amb -sikaj, i tak wywalisz to możesz wyrzucić zasikane :D dla statystyki zobaczymy co pokażą.

    Ja już 2 lampkę opróżniam co by Ciastka jakoś rozmiękczyć (i mojego focha). Także Wasze zdrowie dziewczyny!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nie zmienię lekarza...ufam mu całkowicie.. HBA to nie morfologia.. morfologie mamy 5%.. dna też ok...


    INNA... czy słyszałaś o tej metodzie pixi? Jaka ma skuteczność...

    Ja nie Inna, ale czytałam o tym na stronie naszej, krakowskiej kliniki jak szukałam lekarza dla siebie. Tu masz cytat:
    Liczne badania potwierdzają skuteczność zastosowania pICSI w technikach wspomaganego rozrodu, szczególnie u par, gdzie u partnera występuje nieprawidłowy wynik badania HBA (test wiązania z kwasem hialuronowym). Wykazano zwiększony odsetek ciąż klinicznych i żywych narodzin po zastosowaniu metody pICSI, w porównaniu z klasycznym ICSI.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Amb, też miałam tabelki z rozpiską co do kwadransa kto gdzie ma być i o której! :)
    Jestem control freakiem zwanym przez M. pieszczotliwie "Hausgestapo" ;)

    hausgestapo hihi padłam!

    spróbuję wstawić zdjęcie mojego kanapowca zobacze czy sie uda bo we wstawianiu zdjec to noga jestem


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/94d46f1f8dcc.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 20:32

    blue00, lamka, Lunaris, Yoselyn82, KateHawke, Flowwer, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja nie Inna, ale czytałam o tym na stronie naszej, krakowskiej kliniki jak szukałam lekarza dla siebie. Tu masz cytat:
    Liczne badania potwierdzają skuteczność zastosowania pICSI w technikach wspomaganego rozrodu, szczególnie u par, gdzie u partnera występuje nieprawidłowy wynik badania HBA (test wiązania z kwasem hialuronowym). Wykazano zwiększony odsetek ciąż klinicznych i żywych narodzin po zastosowaniu metody pICSI, w porównaniu z klasycznym ICSI.

    Dziękuję:*....mam nadzieję. Że się uda..

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja już na pełnym luzie w chałupie, uwolniłam cycki leze z winem, to się nazywa życie !

    Lunaris, Anaaa90 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dupa... żaden z linków nie daje mi miniatueki.... podpowiedzcie co zrobić
    ooooooooooom pokombiniłam i się udało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 20:33

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziękuję:*....mam nadzieję. Że się uda..

    Frelciu, oczywiście, że się uda :*
    Po szybkiej i celnej (!) diagnozie, z dobrym lekarzem nie innej opcji!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nie zmienię lekarza...ufam mu całkowicie.. HBA to nie morfologia.. morfologie mamy 5%.. dna też ok...


    INNA... czy słyszałaś o tej metodzie pixi? Jaka ma skuteczność...
    Kochana znajdź domiszkę na podgrupie Angelius Provita :) w wątku invitrowym - pierwsze podejście z pixi w Waszej klinice i mają już 22tc ❤️

    Bocianiątko, Lunaris, olik321, Rucola, Phnappy, KateHawke, Czrna 81, Flowwer, Lena21, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amb83 wrote:
    i dupa... żaden z linków nie daje mi miniatueki.... podpowiedzcie co zrobić
    Zobacz na pierwszej stronie wątku ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 499 500 501 502 503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ