X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • problemik Autorytet
    Postów: 2866 2513

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka :(

    dr9Ip2.png[/url]
    07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA (tylko tel...)
    07.2021 IV ICSI nowa nadzieja <3
    07.2021 💔🥺
    08.2021 💔🥺
    10.2021💔💔🥺
    12.2021 V ICSI ⛄⛄⛄
    01.2022 ET... czekamy
    7dpt - 27,5
    10dpt - 151
    16dpt - 1478
    27dpt <3
    04.2022 - poznaliśmy płeć - synek <3
    05.2022 - 21tc usg połówkowe 340g <3
    09.2022 💙🤱3500g 55cm zdrowy synek 🥰❤️🍼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasnęłam na 2h i budzę się a tu takie wieści...ahhh:((((

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna bardzo mi przykro :(

    Flo no to jutro całe forum trzyma kciuki!!!

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa90 wrote:
    Sądzisz że powinnam odłożyć starania (teraz do wizyty odstawilam) i odczekać kilka msc czy starać się już z lekami? Sorki że tak pytam ale wolę pytać niz przejść przez takie piekło jak za pierwszym razem

    My mieliśmy przymusową przerwę bo M był na statku. Ale przez ten czas pozbyłam się polipów, przeszłam na dietę dla IO, nie jadłam glutenu i laktozy bo przy problemach z tarczycą dużo mieszają. Poprawiłam wyniki przez wiedzę o mutacjach i końskie dawki supli. Reszta była pod kontrolą już szybciej.

    Ale gdyby M był to bym pewnie nie zważała na to i się ciągle starała. Tak samo jak wiedziałam o polipie od kwietnia a hsk było dopiero w sierpniu i żadnej przerwy nie robiliśmy.

    Zaszłam też z wyższą homo bo odrzuciłam suple i trochę skoczyła, ale teraz się tym nie przejmuję. Gdzieś zawsze się znajdzie odpowiedni moment i zaskoczy. Nikt nie powie czy zajdziesz przy homo 7 czy tak jak ja ponad 11 (startowałam z 18)...
    Ale jestem zdania że warto się badać i przerwy bym sobie nie robiła.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna przykro mi :(

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj też ze wysoka homocysteina to nie tylko problemy z zajściem ale też ryzyko poronienia. Wiadomo że jednej się uda utrzymać ciążę z homo ponad normę a innej nie. Ty musisz zdecydować.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    My mieliśmy przymusową przerwę bo M był na statku. Ale przez ten czas pozbyłam się polipów, przeszłam na dietę dla IO, nie jadłam glutenu i laktozy bo przy problemach z tarczycą dużo mieszają. Poprawiłam wyniki przez wiedzę o mutacjach i końskie dawki supli. Reszta była pod kontrolą już szybciej.

    Ale gdyby M był to bym pewnie nie zważała na to i się ciągle starała. Tak samo jak wiedziałam o polipie od kwietnia a hsk było dopiero w sierpniu i żadnej przerwy nie robiliśmy.

    Zaszłam też z wyższą homo bo odrzuciłam suple i trochę skoczyła, ale teraz się tym nie przejmuję. Gdzieś zawsze się znajdzie odpowiedni moment i zaskoczy. Nikt nie powie czy zajdziesz przy homo 7 czy tak jak ja ponad 11 (startowałam z 18)...
    Ale jestem zdania że warto się badać i przerwy bym sobie nie robiła.
    Dzięki jesteś kochana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 18:51


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    Hmm... może to głupie... ale czy jest lametta, bo jak zaczęłam szukać to znalazłam tylko,ze na raka piersi i koniecznie po menopauzie...

    Edit: to po prostu na stymulację wzrostu pęcherzyków?

    Tak. Lametta od dawna w Stanach jest stosowana jako lek na stymulacje. W Polsce od niedawna daje się ja jako lek tzw drugiego uderzenia (tak mówi mój gin) . Najpierw jest Clo (które na mnie np nie zadzialalo) potem Lametta/Femara (letrozole) a potem zastrzyki na jajka.

    Kargo31 lubi tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Pamiętaj też ze wysoka homocysteina to nie tylko problemy z zajściem ale też ryzyko poronienia. Wiadomo że jednej się uda utrzymać ciążę z homo ponad normę a innej nie. Ty musisz zdecydować.
    Tak tak i narazie się nie staram czekam spokojnie na @ i wizytę no i biorę te modulatory. Ale po wizycie chciałabym zacząć


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka!!! Jest mi kurwa mac!(przepraszam) przykro :( I cholernie się boję że spotka mnie to samo za niedługo ALE wiem też że nie warto się poddawać! Masz już jedno słoneczko prawda? przytul się do niego i wszystko minie. Nawet nie wiesz jaką jesteś szczesciara. Zazdroszczę. I wiem że druga walkę też wygrasz.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna bardzo mi przykro :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwszem Problemik tak mi przykro. Ale nie wierzę, że już nie ma nadziei - przemyśl to na sucho, bez łez, i wracaj na ring.

    Luna tulę. Tyle zawiedzionych nadziei. Chyba serio napiszę na producenta quixów skargę w Internecie.

    I żeby była iskierka radości - Rucola gratuluję podwójnie! Tyle czekałaś i od razu dwoje! Cudowne to jest. Macie w rodzinie jakieś bliźnięta? To podobno często idzie w genach.

    A skoro o bliźniętach mowa - sto lat Agniecha! To był Twój ostatni rok bez dzieci. Życzę Ci, żeby kolejny rok życia przyniósł Ci tyle szczęścia, żeby serce bolało. I tyle radości, żeby bolały od uśmiechu policzki. I tyle śmiechu, żeby brzuch bolał. I żeby to właśnie były jedyne rodzaje bólu, jakiego doświadczysz!

    Wiecie co, praca to jednak nie jest dla ludzi. Męczyłam się dziś okropnie, bo mam mózg jakiś taki niemrawy i nie chciał pracować. Może jutro się już przyzwyczai. Właśnie dochodzę do siebie po drzemce... i chyba zaraz znowu idę spać

    Czrna 81, Anna Stesia, KateHawke lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Lunka!!! Jest mi kurwa mac!(przepraszam) przykro :( I cholernie się boję że spotka mnie to samo za niedługo ALE wiem też że nie warto się poddawać! Masz już jedno słoneczko prawda? przytul się do niego i wszystko minie. Nawet nie wiesz jaką jesteś szczesciara. Zazdroszczę. I wiem że druga walkę też wygrasz.
    Tak, mam córeczkę i Bogu dziękuję ze wtedy zaliczyłam wpadkę. Wiem, że to szczęście o którym każda z Was tu marzy, dlatego głupio mi było w ogóle do Was tu pisać, bo ja mam Ją.
    Zaraz zacznę 19 cykl, niby wszystko ze mną ok, były dwa bardzo wczesne poronienia po drodze, w maju i sierpniu.
    Może naprawdę jak odpuszczę to się uda...
    Proszę Was napiszcie mi gdzie znajdę informację, takie podstawowe żeby wspomóc siebie a przede wszystkim M?

    I proszę nie gniewajcie się na mnie, że ja dziś tylko o sobie, obiecuje się ogarnąć na dniach :(

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a cóż to za mały przystojniacha na twoim avatarku? :)

    Czarna81
    22 cs.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, bardzo mi przykro, trzymałam kciuki, żeby to jednak były prawdziwe, a nie oszukańcze dwie kreseczki. Niestety, niektóre testy oszukują, u nas najlepszym tego przykładem są dzieje Bociusia.

    Problemik, tak mi przykro, kochana... Nie wiem, co jeszcze mogłabym powiedzieć. Bądź dzielna!

    Rucola <3 <3 To jest dopiero niespodzianka! Będziecie się z Agniechą (stoooo lat, Zajączkowa Mamo) wymieniać doświadczeniami :-)

    Nika, masz możliwość olać system i wziąć dłuższe zwolnienie np. po 5 stycznia (swoją droga, o której masz w piątek wizytę?)

    Flowciu, jutro kciuki zaciśnięte!

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna nie masz za co przepraszać! Jest Ci smutno i źle, masz powód i my to rozumiemy, a jesteśmy tu po to by się wspierać :-) Napewno tutaj nie panamisz ;-)

    nowa na dzielni, Luna1993 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • pakatasia96 Autorytet
    Postów: 359 555

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przepraszaj Mała! Na pewno większość była w podobnej sytuacji i ma w sobie trochę empatii.
    Na pewno każda przeczyta Twoje wypociny, smutki i wesprze Cie bo po to tu jesteśmy :)
    Czarna81 dobrze napisała a najlepiej w ostatnim zdaniu :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️27
    💆🏼‍♂️29
    🐈 ♥️

    starania od 2018
    🕊🕊🕊🕊🕊

    1 cs po przerwie 🍀
    12:08 - 10dpo ⏸


    beta 12.08 - 13,4 mlU/ml prog - 24,50 ng/ml
    beta 16.08 - 178 mlU/ml prog - 29,10 ng/ml
    beta 18.08 - 453 mlU/ml prog - 32,67 ng/ml
    beta 20.08 - 942 mlU/ml
    beta 24.08 - 4960 mlU/ml

    14.09 - 18 mm szczęścia 💙
    13.10 - 💪🏽🏋🏽💙
    18.11 - 247g chłopaka
    27.01 - 1400g chłopaka

    20.04.2023 💙 czekamy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Panamy to bym pojechała.
    W piątek wyjeżdżamy a tu taka atmosfera... nie wiem czy nie odwołać tego wyjazdu. Choć z drugiej strony latem zaszłam w ciążę akurat w cyklu jak wróciliśmy z wakacji. Może teraz też tak będzie?

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ