X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A taki tam motywacyjny ;). Stwierdzam ze takir większe dzięciory mnie bardziej kręcą niż niemowlaki wiec będę sobie takie wrzucać ;). Do tego jest podobny do mojego Em kiedy był mały ;)

    Czrna 81, Luna1993, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie mam na nic ochoty, nie mam ochoty się uczyc a za dwa miechy egzamin !!!!!!!!!!!!
    nie wiem od czego zacząć nie mogę się ogarnąć. Wpadam powoli w panikę.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    chodzi mi po głowie myśl, żeby odpuścić, to będzie dla mnie straszny stres, beznadziejnie straszny :(((((???????(((((((

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja to bym chciała pracować. Siedzenie w domu = zamartwianie się = grzebanie w Internecie = rozstrój nerwowy murowany.
    Tylko mój performens jest teraz słabszy, ale może to niedługo minie.

    Wizyta w piątek o 9:40. Wiem, że nie widzicie, ale właśnie ładnie się do Was uśmiecham o kciuczki, pozytywną energię i modlitwę. Ja już zaczynam się strasznie denerwować, czy wszystko jest ok.

    I właśnie odebrałam wyniki moczu - wszystko pięknie, tylko ciężar właściwy za niski. A przecież trzymałam sika od wieczora do aż 6ej! Ale to chyba nic złego, co?

    I mam pytanie - czy q10 można w ciąży? Ja odstawiłam, a tu wczoraj czytałam, że niektóre biorą. No to można czy nie?

    Anna Stesia, Czrna 81, Ania1003, innamorata88, Rucola, KateHawke, Karma88, Morusek lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • pakatasia96 Autorytet
    Postów: 359 555

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Do Panamy to bym pojechała.
    W piątek wyjeżdżamy a tu taka atmosfera... nie wiem czy nie odwołać tego wyjazdu. Choć z drugiej strony latem zaszłam w ciążę akurat w cyklu jak wróciliśmy z wakacji. Może teraz też tak będzie?

    Nie odpuszczaj wyjazdu, odpoczniecie trochę, wrzucicie na luz, może właśnie to jest wam potrzebne :)

    🙎🏼‍♀️27
    💆🏼‍♂️29
    🐈 ♥️

    starania od 2018
    🕊🕊🕊🕊🕊

    1 cs po przerwie 🍀
    12:08 - 10dpo ⏸


    beta 12.08 - 13,4 mlU/ml prog - 24,50 ng/ml
    beta 16.08 - 178 mlU/ml prog - 29,10 ng/ml
    beta 18.08 - 453 mlU/ml prog - 32,67 ng/ml
    beta 20.08 - 942 mlU/ml
    beta 24.08 - 4960 mlU/ml

    14.09 - 18 mm szczęścia 💙
    13.10 - 💪🏽🏋🏽💙
    18.11 - 247g chłopaka
    27.01 - 1400g chłopaka

    20.04.2023 💙 czekamy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna :(

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ale ja to bym chciała pracować. Siedzenie w domu = zamartwianie się = grzebanie w Internecie = rozstrój nerwowy murowany.
    Tylko mój performens jest teraz słabszy, ale może to niedługo minie.

    Wizyta w piątek o 9:40. Wiem, że nie widzicie, ale właśnie ładnie się do Was uśmiecham o kciuczki, pozytywną energię i modlitwę. Ja już zaczynam się strasznie denerwować, czy wszystko jest ok.

    I właśnie odebrałam wyniki moczu - wszystko pięknie, tylko ciężar właściwy za niski. A przecież trzymałam sika od wieczora do aż 6ej! Ale to chyba nic złego, co?

    I mam pytanie - czy q10 można w ciąży? Ja odstawiłam, a tu wczoraj czytałam, że niektóre biorą. No to można czy nie?


    Nikuś to już 9tc?! jeny pamiętam jak pisałaś że szukasz testu za karmą dla kotów.
    Ja też sobie gdzieś pochowam testy i będę ich szukać potem, żeby wyszły ze dwie kreski.
    Ja chcę być w ciąży !!! chcę dzidziusia............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    mam jakiś napad sorryy.
    Nika trzymam kciuki !

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna jedź! Co, będziesz potem w ciąży jeździła? :) Korzystaj póki możesz

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pierdolki mi wyskakuja http://kobieceinspiracje.pl/102330,mezczyzni-ich-znaki-zodiaku-mowia-jakimi-beda-ojcami.html

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Ale ja to bym chciała pracować. Siedzenie w domu = zamartwianie się = grzebanie w Internecie = rozstrój nerwowy murowany.
    Tylko mój performens jest teraz słabszy, ale może to niedługo minie.

    Wizyta w piątek o 9:40. Wiem, że nie widzicie, ale właśnie ładnie się do Was uśmiecham o kciuczki, pozytywną energię i modlitwę. Ja już zaczynam się strasznie denerwować, czy wszystko jest ok.

    I właśnie odebrałam wyniki moczu - wszystko pięknie, tylko ciężar właściwy za niski. A przecież trzymałam sika od wieczora do aż 6ej! Ale to chyba nic złego, co?

    I mam pytanie - czy q10 można w ciąży? Ja odstawiłam, a tu wczoraj czytałam, że niektóre biorą. No to można czy nie?

    Kciuki masz zagrawantowane! Mały Rambo pewnie też trenuje zaciskanie piąstek!

    Jeśli chodzi o q10 to dopytaj w piątek lekarza - wszystko zalezy od konkretnej pacjentki, bo ogólnie nie ma przeciwskazań, ale masz za sobą swoją historię i przypadłości i sądzę, że lekarz spojrzy na to indywidualnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, no właśnie na tą rocznicę miałam już być w ciąży :D
    To mi Banan wywróżył. To jej wina ;)

    Spróbuję zasnąć, bo mam okropna migrene .

    Jeszcze raz Wam dziękuję za wszystko <3 bez Was bym nie dała psychicznie rady. Za miesiąc biorę przykład z Frelci i zrobię betę tylko jeśli @ się spozni

    innamorata88, Meśka lubią tę wiadomość

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna:( tam naprawdę była kreska. Ehhhh. Faktycznie dupiane te testy. Nigdy nie miałam krechy bez ciąży:( Nie odwołuj wyjazdu. Szkoda by było naladujesz akumulatory. A to, że sie trochę sprzeczacie to normalne. Ja chyba, a nawet na pewno wyladowywalam sie na mężu. A dał radę.

    Ja jestem w 6 dniu ciąży i zastanawiam się czy nie kupic owulakow już bo brzuch mnie boli i kurde znów ten biust.
    Czy za wysoka prolaktyna odpowiada za to? Mialam na granicy ale bez obciążenia.

    Nika w piątek pod gabinetem jestem i w sumie to ja za was ciągle trzymam. I zapytaj lekarza w ciąży to nic lepiej na własną rękę bie brać. A jak bym brała to najpierw milion stron bym przekopala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 19:30

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mnie lepiej przykładu nie brać....:D

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ja bym jechała. A historia lubi się powtarzać, więc jedź! :-)

    Nowa słodziak, musi przynieść Ci szczęście :-)

    Nika twój mały Rambo ma zapewnione mnóóóstwo kciuków, modlitw i dobrych myśli. W pt o 9:40 wchodzimy na wizytę razem z Tobą!

    Ale najpierw wejdziemy na wizytę z Flowwer :-) Flo, mam nadzieję że uraczysz nas pięknym zdjęciem :-)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz czekamy na same pozytywne wiadomości. Ja również trzymam za Was kciuki


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Luna:( tam naprawdę była kreska. Ehhhh. Faktycznie dupiane te testy. Nigdy nie miałam krechy bez ciąży:( Nie odwołuj wyjazdu. Szkoda by było naladujesz akumulatory. A to, że sie trochę sprzeczacie to normalne. Ja chyba, a nawet na pewno wyladowywalam sie na mężu. A dał radę.

    Ja jestem w 6 dniu ciąży i zastanawiam się czy nie kupic owulakow już bo brzuch mnie boli i kurde znów ten biust.
    Czy za wysoka prolaktyna odpowiada za to? Mialam na granicy ale bez obciążenia.

    Nika w piątek pod gabinetem jestem i w sumie to ja za was ciągle trzymam. I zapytaj lekarza w ciąży to nic lepiej na własną rękę bie brać. A jak bym brała to najpierw milion stron bym przekopala.
    Motylku jak to pięknie brzmi " w 6 dniu ciąży " :) <3
    Ja jestem w -2 lub -1 dniu ciąży :D hah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś kochana z całych sił zasickam kciuki za Twojego małego siłacza <3

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka Coco jumbo i cisniemy dalej ;) w końcu się uda!

    Nowa przesuperaśny nowy awatarek :D

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie się za nas wszystkie modlę:) Nikus za rambo Twojego dzisiaj szczególnie ❤

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie dam rady przeczytać całego dnia, niestety nie mam możliwości podczytywać Was od czasu do czasu (taka praca) ale wiecie moze co u Małgoni?
    O której Flo ma wizytę?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    dziewczyny nie mam na nic ochoty, nie mam ochoty się uczyc a za dwa miechy egzamin !!!!!!!!!!!!
    nie wiem od czego zacząć nie mogę się ogarnąć. Wpadam powoli w panikę.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

    chodzi mi po głowie myśl, żeby odpuścić, to będzie dla mnie straszny stres, beznadziejnie straszny :(((((???????(((((((
    Iza zaraz Ci do tyłka nakopie!!!!

    Do nauki, zajmiesz głowę paragrafami i mniej będziesz myślała o staraniach.
    U mnie się udało w cyklu w którym zdawała też cięzki egzamin państwowy.
    Dzień po chyba miałam zagnieżdżenie.
    Także do nauki i starań JUŻ!!

    Motylek85 lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ