X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje słońce do mnie właśnie podeszlo i powiedziało "mama nie martw się, będzie dobrze". Co jak co ale jej musimy wierzyć ;) limit nieszczęść na styczeń wyczerpałam więc proszę moje drogie za mnie porządnie nadrabiać :) <3

    Motylek85 lubi tę wiadomość

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna lubię Twoją stopkę :)

    Padam na twarz, dobranoc :*

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo jak po wizycie?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna nie poddawaj sie. To ciezki kopniak od zycia, ale trzeba isc dalej. Nic innego nie zrobisz jak tylko to.

    Problemik wszystkie wiemy jakie zycie jest niesprawiedliwe. :-(

    Ja wrocilam wlasnie z fitnessu. Wykonczona jestdm, ale jest mi zajebiscie!

    Luna1993, Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie zarezerwowalam sobie lot do cieplych krajow na luty przed szkoleniami :) juuupii!! :)

    Luna1993, lamka, Rucola, Izape_91, Lunaris, Czrna 81, olik321, KateHawke, Karma88, Bocianiątko, Flowwer, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Flo jak po wizycie?

    flo ma jutro wizyte :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik mam takie samo odczucie po ivf było mi gorzej... wiedziałam poprostu, ze moje dzieciaki nie dały rade :(

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna nie rezygnuj z urlopu, mnie pomogl urlop jak bylam w grudniu :) zapomnialam choć na chwile o staraniach i tym wszystkim :P wszystko bylo na luzie, zwiedzanie, sloneczko, plaza, palmy, morze :P wiec jedz i baw sie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 21:29

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A ja wlasnie zarezerwowalam sobie lot do cieplych krajow na luty przed szkoleniami :) juuupii!! :)
    Gdzie lecisz? Pochwal się, chociaż troszkę pozazdroszcze ci:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jako że moja przyjaciółka zwolniła brzuszek to intensywnie wykorzystałam męża i idę spać.

    Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień dla nas wszystkich Problemik, Luna <3 tulam mocno.

    Flowwer, Nika - kciuki za wizyty jutrzejsze i pojutrzejsze.

    Luna1993, Flowwer, ANkaG, Bunia86 lubią tę wiadomość

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no napisałam juz 3 razy i sibie anulowalam.
    W mega skrócie:
    Problemik piekne słowa z takim nastawieniem znajdziecie rozwiązanie!
    Iza do nauki!
    Luna super stopka.
    I Flo czekamy ba wieści :* i właśnie mi się wydawało, że jutro, ale myślałam że sie pogubilam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 21:35

    Luna1993, Izape_91 lubią tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna przykro mi, ale dobrze, że walczysz dalej :) masz dobre nastawienie.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na TVN świetna komedia z de Niro i M.Pfeiffler

    pakatasia96, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie oglądam zajadajac sushi, może to moje ostatnie na jakiś czas? ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po dzisiejszej wizycie u nowego doktora.

    Ogólnie przemiły facet, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, przedstawił mi się zanim zaczął ze mną rozmawiać (pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem lekarza). Tak delikatnego badania na fotelu to chyba jeszcze w życiu nie miałam. Dokładnie mówił co w danym momencie robi, czy podczas badania czy usg. Gabinet też super wyposażony, duży ekran nad kozetką, nie musiałam patrzeć przez ramię na monitor lekarza albo czekać aż łaskawie odwróci ekran w moją stronę, także ogólne wrażenia z wizyty super.

    Z dobrych informacji to to, że torbiel pięknie się wchłonęła :), nie ma po niej śladu, a usg potwierdziło, ze jestem juz po owulacji. Oczywiście nic z tego nie będzie, bo mieliśmy zawieszone starania w tym miesiącu, ale ciałko żółte jest więc OK. Od kolejnego cyklu wracam do starań :)

    Ogólnie przepisał mi duphaston od 16 do 25 dc 2x1.
    Na moje mutacje (obie MTHFR hetero i PAI-1 homo) oczywiście zalecił metafolinę, kwas zwykly mam odstawić.
    Bezwglednie acard 75mg codziennie przez caly cykl.
    Zlecił dodatkowe badania na bialko C i S + zespół antyfosfolipidowy (i tak miałam je robić)
    A w przypadku pozytywnego testu wizyta celem rozważenia heparyny. Ogólnie powiedział, że acard tez powinien zrobić swoje i tu nie ma wątpliwości, a co do heparyny to jeśli cokolwiek wyjdzie nie tak ze zleconych dodatkowych badań to mam przyjść od razu po receptę, a jeśli będzie ok, to możemy to po prostu rozważyć, nie wyklucza clexane, ale też nie wypisał dzisiaj recepty.

    Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty. Nie zbagatelizował mojej sytuacji jak moja dotychczasowa lekarka, no i bez dwóch zdań stwierdził, ze w grudniu była ciąża i beta hcg to potwierdza i absolutnie to nie żadne zaburzenie hormonalne jak starała mi się wmówić tamta p doktor.

    Yoselyn82, Lunaris, Czrna 81, Jeżowa, JustynaG, KateHawke, Luna1993, Flowwer, Motylek85, blue00, lamka, Izolda90, Bunia86, Morusek lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn stosujących duphaston. Rozumiem,że lekarz przepisał mi od 16 dc bo muszę już być po owulacji. Moje cykle czasami się wahają, raz owulacja wychodzi mi w 15, raz w 16, rzadziej w 17 dc,. Czy lepiej się wstrzymać dzień dłużej z braniem tabletek i jak tylko wzrośnie temp zacząć brać? Zaznaczam, że nie będę chodzić na monitoring, choć tak by pewnie było najprościej.

    Moje drugie pytanie, skoro mam cykle 28-30 dniowe to faktycznie brać duphaston tylko do 25 dc i go odstawić? A co jeśli później okazało się, że jednak jestem w ciąży (np test w 28 dc). Brać go znowu, czy w ogóle go nie odstawiać aż będę pewna, że z danego cyklu nici?

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka cieszę się, że doktor Śliż podpasował, ja go mam na piedestale za jego podejście, kulturę osobistą i delikatność!

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Gdzie lecisz? Pochwal się, chociaż troszkę pozazdroszcze ci:)

    Portugalia :)

    ocean, przepiekne klify, palmy, sloneczko, piekne miasto :P

    agulineczka, Lunaris, Bocianiątko, Paulina.G, Bajkaaa, KateHawke, Bunia86, Morusek lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka na pewno nie odstawiaj dupka zanim zrobisz test czy bete.. zrobisz bete i bedzie negatywna to wtedy... wczesniej NIE!

    Ciesze sie ze jestes zadowolona z wizyty i ze lekarz taki fajny. Dobrze ze wszystko omowil i pokazal. Przynajmniej czujesz sie ze zajmie sie twoim przypadkiem. Zlecil badania to dobrze, da leki i bedzie dobrze! trzymam mocno kciuki!

    agulineczka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Właśnie oglądam zajadajac sushi, może to moje ostatnie na jakiś czas? ;)
    Ijeee sushi..kocham..Zazdroszczę:D

    Yose najpierw furę odbierz :)

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ