X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy a palenie
Odpowiedz

Objawy a palenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia94 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 września 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Staramy się dziecko już jakiś czas.
    Pale od 16 lat. Nagle z dnia na dzień odrzucilo mnie od fajek nawet smród mi przeszkadza. Gdzie próbowałam rzucić już tyle lat i nie dało rady a tu już tydzień nie pale i wstręt jest. Mam też bole w dole brzucha jak przed okresem i wrażliwe piersi
    Do okresu 4 dni
    Czy to mogą być objawy ciazy?

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 300 58

    Wysłany: 22 września 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą ale nie muszą. Jeśli jednak jest to objaw ciąży to znaczy że HCG jest już we krwi także zrób test ciążowy

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1290 1439

    Wysłany: 22 września 2023, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Palę od 16 lat", "Staramy się o dziecko już jakiś czas"

    Mój Boże.. :) Jeśli nie jesteś w ciąży to zanim zapalisz kolejnego poczytaj jaki to ma wpływ na dziecko. I nie, nie mówię tego złośliwie :)

    Natalia28, Agata98, Lunaaa, Biedronka@ lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ