Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy ciąży czy tak wyglądają?
Odpowiedz

Objawy ciąży czy tak wyglądają?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MinnieMouse Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 lipca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam w tym momencie identyczną sytuację do Twojej. Ostatnia miesiączka 4.06, co daje dziś 51 dzień cyklu. Jakieś 2 tygodnie temu dwudniowe plamienie. Od dwóch dni znaczne obniżenie nastroju - mdłości, zawroty głowy, na zakupach w każdym sklepie mam wrażenie że zemdleję. Boli mnie też podbrzusze, więc mam nadzieję że to całe osłabienie to objaw nadchodzącej miesiączki. Ciąża wykluczona testami.

  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 31 1

    Wysłany: 25 lipca, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMouse wrote:
    Mam w tym momencie identyczną sytuację do Twojej. Ostatnia miesiączka 4.06, co daje dziś 51 dzień cyklu. Jakieś 2 tygodnie temu dwudniowe plamienie. Od dwóch dni znaczne obniżenie nastroju - mdłości, zawroty głowy, na zakupach w każdym sklepie mam wrażenie że zemdleję. Boli mnie też podbrzusze, więc mam nadzieję że to całe osłabienie to objaw nadchodzącej miesiączki. Ciąża wykluczona testami.

    O kurcze. Słabo
    A masz tak że zapachy mocniej wyczuwasz ?
    Bo ja tak. Byłaś u gina ? Robiłaś betę?

  • MinnieMouse Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 lipca, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie zauważyłam u siebie większe wyczulenie na zapachy, ale to może przez upały które ogólnie zawsze źle znoszę. Nie byłam i nie robiłam HCG z krwi. Wychodzę z założenia, że skoro kilkanaście testów nie wykazało ciąży, to jej po prostu nie ma. Mam PCOS i rozjechane cykle odkąd pamiętam, ale powyżej 50 dni to dla mnie nowość. Być może nastąpiła w moim organizmie jakaś burza hormonalna, bo od jakiegoś czasu mam również wysyp bolesnych wyprysków na twarzy. W każdym bądź razie, czekam już na okres jak na zbawienie.
    A Ty masz zawsze regularne cykle? Próbowałaś diagnozować się w kierunku PCO/PCOS?

  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 31 1

    Wysłany: 25 lipca, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMouse wrote:
    Faktycznie zauważyłam u siebie większe wyczulenie na zapachy, ale to może przez upały które ogólnie zawsze źle znoszę. Nie byłam i nie robiłam HCG z krwi. Wychodzę z założenia, że skoro kilkanaście testów nie wykazało ciąży, to jej po prostu nie ma. Mam PCOS i rozjechane cykle odkąd pamiętam, ale powyżej 50 dni to dla mnie nowość. Być może nastąpiła w moim organizmie jakaś burza hormonalna, bo od jakiegoś czasu mam również wysyp bolesnych wyprysków na twarzy. W każdym bądź razie, czekam już na okres jak na zbawienie.
    A Ty masz zawsze regularne cykle? Próbowałaś diagnozować się w kierunku PCO/PCOS?

    Właśnie mam nieregularne od roku.
    Moje cykle wynoszą 22-54 dni. Plamienie też mi się zdarzały ale zawsze okres przychodził po 7-17 dniach.
    A teraz to hit. Gdyby mnie tak nie mdlilo to bym.sie nie przejmowała. Ale coś jest nie tak.
    Też czekam na okres jak na zbawienie.
    Bylam u ginekologa, na usg nic nie widziala , jajniki ok ale mowi że może byc za wczesnie. Dala mi lek na wywołanie okresu jak w ciągu 14 dni nie dostanę to pewnie ciąża.
    Mam nadzieje ze ten okres przyjdzie

  • MinnieMouse Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 25 lipca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto byłoby w nowym cyklu dokładnie zbadać hormony. :)

  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 31 1

    Wysłany: 26 lipca, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMouse wrote:
    Może warto byłoby w nowym cyklu dokładnie zbadać hormony. :)
    Hej I jak tam sytuacja dostałaś okres ?

  • Cinka Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 26 lipca, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Zazwyczaj mam długie cykle (+/- 34 dni). Wczoraj (31 dc a 10 dni po owulacji) zauważyłam drobne plamienie. Trwało mozez 3 godziny i było widoczne jedynie na papierze (najpierw lekko różowe, czerowne a potem brązowe). Czuję tez drobne kłucie w dole brzucha. Mniej więcej od dwóch dni też kiepsko się czuję, jestem senna, mam wrażenie jakbym miała temperaturę (a jest w normie). No i pojawiła się opryszczka, którą do tej pory miałam raz w życiu. Okres co prawda ma przyjść dopiero w niedzielę, ale zastanawia mnie to plamienie. Czy któraś z Was tak miała?

  • MinnieMouse Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 lipca, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula101095 wrote:
    Hej I jak tam sytuacja dostałaś okres ?

    Nie dostałam, a jak sytuacja u Ciebie? :)


    Cinka wrote:
    Cześć :)

    Zazwyczaj mam długie cykle (+/- 34 dni). Wczoraj (31 dc a 10 dni po owulacji) zauważyłam drobne plamienie. Trwało mozez 3 godziny i było widoczne jedynie na papierze (najpierw lekko różowe, czerowne a potem brązowe). Czuję tez drobne kłucie w dole brzucha. Mniej więcej od dwóch dni też kiepsko się czuję, jestem senna, mam wrażenie jakbym miała temperaturę (a jest w normie). No i pojawiła się opryszczka, którą do tej pory miałam raz w życiu. Okres co prawda ma przyjść dopiero w niedzielę, ale zastanawia mnie to plamienie. Czy któraś z Was tak miała?

    Ja miałam dwudniowe plamienie, a w ciąży na 99,9% nie jestem.

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 26 lipca, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinka wrote:
    Cześć :)

    Zazwyczaj mam długie cykle (+/- 34 dni). Wczoraj (31 dc a 10 dni po owulacji) zauważyłam drobne plamienie. Trwało mozez 3 godziny i było widoczne jedynie na papierze (najpierw lekko różowe, czerowne a potem brązowe). Czuję tez drobne kłucie w dole brzucha. Mniej więcej od dwóch dni też kiepsko się czuję, jestem senna, mam wrażenie jakbym miała temperaturę (a jest w normie). No i pojawiła się opryszczka, którą do tej pory miałam raz w życiu. Okres co prawda ma przyjść dopiero w niedzielę, ale zastanawia mnie to plamienie. Czy któraś z Was tak miała?

    Może miałaś plamienie implantacyjne 😊 chociaż plamienia mogą tez być zapowiedzią zbliżającej się miesiaczki. Jeśli wczoraj doszłoby do zagnieżdżenia to na sikany test jeszcze będzie za wcześnie, ale możesz zrobić betę, coś tam powinno wyjść 😊 a jeśli jesteś cierpliwa, to czekaj na miesiączkę i zrób po spóźnieniu. Trzymam kciuki?

    preg.png
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 898 685

    Wysłany: 26 lipca, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie swędzą piersi i czuje takie pulsowanie w szyjce... 😔 Ale jakoś się nie nastawiam na pozytywny test ☹️ poki co biel aż wali po oczach 😭

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 31 1

    Wysłany: 27 lipca, 01:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMouse wrote:
    Ja miałam dwudniowe plamienie, a w ciąży na 99,9% nie jestem.

    Nie dostałam
    Ale biorę duphaston, czytałam że po zakończeniu brania powinien okres wystąpić.
    Dziś z rana zrobilam test i negatywny

  • Cinka Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 27 lipca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Może miałaś plamienie implantacyjne 😊 chociaż plamienia mogą tez być zapowiedzią zbliżającej się miesiaczki. Jeśli wczoraj doszłoby do zagnieżdżenia to na sikany test jeszcze będzie za wcześnie, ale możesz zrobić betę, coś tam powinno wyjść 😊 a jeśli jesteś cierpliwa, to czekaj na miesiączkę i zrób po spóźnieniu. Trzymam kciuki?

    Chyba pierwszy raz wykażę się cierpliwością i poczekam. Przez rok starań pierwszy raz takie jaja w cyklu. Oj testuje moja cierpliwość .

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 31 lipca, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinka wrote:
    Chyba pierwszy raz wykażę się cierpliwością i poczekam. Przez rok starań pierwszy raz takie jaja w cyklu. Oj testuje moja cierpliwość .
    Hej, jak sytuacja?😊

    preg.png
  • Saferka Ekspertka
    Postów: 173 142

    Wysłany: 31 lipca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa 😊

    Starania o pierwsze bobo 2024r. 🍀
    👩🏽27 🧔🏽‍♂️30 🐶 3
    ❤️2021r.
    💊 kwas foliowy

    ✅ TSH, cytologia, progesteron 7dpo - 20,90 ng/ml, estradiol - 164,00 pg/ml, morfologia.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ