X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy tydzień po owulacji
Odpowiedz

Objawy tydzień po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Czarna1001 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 października 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , jestem tu krótko i martwię się co myśleć , wykres mam udostępniony, w zeszłym cyklu temperatura spadła trzy dni po owu do 36,3 (czyli taka jaka była przed owulacja) w tym cyklu jest inaczej dzisiaj jest 7 dzień po owu i od rana boli mnie strasznie prawy jajnik strasznie ciągnie momentalnie na noge promieniuje , wcześniej bolał mnie brzuch jakbym miała @
    Myślicie ze jest szansa ?

  • Siola Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 25 października 2022, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka !
    Nie wiem ale w tym cyklu miałam bardzo podobnie, dziś mam 11dpo i mam delikatne plamienia, też nie wiem co myśleć 😅 jutro robię test a za Ciebie trzymam kciuki ☺️

    Czarna1001 lubi tę wiadomość

  • Czarna1001 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 października 2022, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać co u Ciebie , oby było okej 💪🏻

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ