X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy zaraz po zapłodnieniu
Odpowiedz

Objawy zaraz po zapłodnieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jakie były wasze pierwsze objawy zaraz po zapłodnieniu lub po 2 tygodniach czy jest szansa aby takie wystąpiły?
    Czy można je odczuć 5dni przed miesiączka?

  • Fioletowa11 Debiutantka
    Postów: 16 2

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej sobie tak nie wkręcać bo później co cykl będziesz świrowała i się łudziła. Pamiętaj że zanim zaczęłaś starania o dziecko nie obserowalaś się aż tak bardzo jak teraz i być może we wcześnejszych cyklach miałaś te same objawy które teraz uważasz za ciążowe.

    Polecam wyluzować bo najwięcej pozytywnych testów zaczyna się od "akurat sobie już odpuściliśmy starania i całkiem o tym zapomnieliśmy"

    ewelina lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ