X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Odchudzanie z dietą pudełkową
Odpowiedz

Odchudzanie z dietą pudełkową

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 9 listopada 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski.
    Czy korzystałyście z cateringów dietetycznych (diet pudełkowych)? Zastanawiam się nad wykupieniem ale nie wiem którą firmę wybrać.Niektore firmy nie mają na pudełkach podanej ilości kalorycznej potrawy, a potrawy są że tak powiem na bogato zrobione i mam watpliwosci czy skład jest rzeczywiście odchudzony.
    Miałyście jakieś efekty po takich dietach, mozecie coś polecić?

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 9 listopada 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Ja aktualnie zamawiam same obiady z firmy minuta osiem. Dla mnie dieta całodniowa by się nie sprawdziła, bo nie lubię słodkiego (owsianki, szejki, ciasta), więc połowy bym nie jadła.

    Minute osiem bardzo polecam, korzystam już ze 2 lata z przerwami, bardzo smaczne obiadki, od niedawna mają też opcję office box, czyli II śniadanie, przekąska i obiad. Możesz wybrać kaloryczność obiadu 350, 550 lub 750 kcal. Jest chyba 8 różnych diet w każdym tygodniu i możesz sobie wybierać z tygodnia na tydzień która Ci bardziej pasuje. Dodatkowo osoby, które z nimi współpracują na instagramie mają kody promocyjne więc przy każdym zamówieniu możesz dostać 10% zniżki :D

    U mnie efekt jest, bo jak sama gotuje to nie chce mi się kontrolować i liczyć kalorii, a tutaj mam bardzo ułatwioną sprawę, mam podane ile kcal, ile białka, ile węgli, a policzenie śniadania i kolacji to już pikuś. Ja nie wierzę w diety i restrykcje, jem na co mam ochotę i tylko pilnuję żeby nie przekroczyć kalorii (używam aplikacji YAZIO), do tego więcej spacerów i ogólnie ruchu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2021, 11:24

    age.png
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 9 listopada 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suvibox, działają obecnie w wielu miastach - efektów nie oceniam, bo nie stosowałam jej w ramach chudnięcia ani niczego takiego. Posiłki są pyszne, duża różnorodność, zawsze znajdziesz coś co będzie Ci smakowało ze wszystkich opcji do wyboru. Przepyszne śniadania!

    Na tej stronie jest opisane, jak wyglada ich dieta pudełkowa odchudzająca - na pewno jest to dobre rozwiazanie dla kogoś kto nie ma czasu gotować samodzielnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2021, 08:28

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 9 listopada 2021, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Mimo wagi w normie przeszłam przez wiele diet pudełkowych. Na tą chwilę najlepiej oceniam Maczfit, wygodna dieta i Targ. Co prawda to ostatnie jest wege (ale mój mięsożerny jak podjadał nigdy się nie zorientował ze „to” nie mięso)
    Jeśli chodzi o maczfita bardzo ciekawe posiłki, jest opcja ze wybierasz sobie dzień czy dwa wcześniej posiłki jakie danego dnia chcesz mieć a nie ze w siebie wmuszasz to czego nie lubisz. Ostatnia jak miałam 1300 diabetic najadalam się a nawet czasem zostawiałam jedno pudełko. Na wszystkich jest kaloryczność. wygodna dieta na wysokim poziomie - składniki.

    Brokuł - tanie produkty, mała różnorodność
    Suvibox - kilka razy się zatrulam

    Aktualnie większość firm jest dostępna w całej Polsce bo korzystają z kurierów pudełkowych. Z różnych 4 firm przywoził mi ten sam pan

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 62 2

    Wysłany: 27 grudnia 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to niezłe rozwiązanie dla osób zapracowanych, ale pamiętajcie dieta powinna być w dużej mierze dopasowana do Was. A firmy takie jak moja robią to na masową skalę i to co komuś nie szkodzi i np. nie podnosi cukru, tak dla Was może być już niekoniecznie dobre. Chyba, że firma w ofercie ma możliwość dopasowania diety indywidualnej lub opcje konfiguracji diety.
    A taka opcję ma na przykląd Hfood: https://hfood.pl/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 13:01

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ