X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie orgametril - kto brał?
Odpowiedz

orgametril - kto brał?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 6 października 2022, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktoś brał orgametril na wywołanie okresu w cyklu bezowulacyjnym?

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 6 października 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie mam dużego doświadczenia, ale z tego co widziałam to jest u Ciebie 20dc, to może poczekaj jeszcze? Czy to nie jest pierwszy cykl po poronieniu, chyba może być dłuższy i owulacja przyjść później? 🤔

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 6 października 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominikawa wrote:
    Hej nie mam dużego doświadczenia, ale z tego co widziałam to jest u Ciebie 20dc, to może poczekaj jeszcze? Czy to nie jest pierwszy cykl po poronieniu, chyba może być dłuższy i owulacja przyjść później? 🤔
    zastanawia mnie bardziej pod kątem ewentualnych konsekwencji jak chodzi o wstrzymywanie owulacji i podobne....rozważam czy w rzie konieczności wogóle go brać

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ