Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik zwiastuje jesienną szarówkę, weź starego pod koc, a w czerwcu na porodówkę 🤍
Odpowiedz

Październik zwiastuje jesienną szarówkę, weź starego pod koc, a w czerwcu na porodówkę 🤍

Oceń ten wątek:
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 1 października 2024, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogę się zapisać na 04.10? :)

    Insane, Olcia1987, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2804 6885

    Wysłany: 1 października 2024, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dopiero niedawno odnalazłam to forum i wdrażam się w całą tą społeczność. Natomiast opis bardzo mnie zachęcił i postanowiłam się udzielić, bardzo proszę o wpisanie na testowanie 26.10 i witam wszystkich serdecznie! 💕

    Insane, Wyobraźnia87, Misiula, DaruniaKa, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 ciąża biochemiczna
    4.03.25 ⏸️ - 💔 8tc poronienie samoistne
    3.08.25 ⏸️- 💔 ciąża biochemiczna
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 50 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: ❄️❄️ ❄️❄️ → PGTA → 1❄️mozaika →FET 8.05 → 15.05 ⏸️ → 1.06 CRL 3mm, mamy serduszko 💗
    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3015 2082

    Wysłany: 1 października 2024, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry .
    Ja będę raczej w tym miesiącu wolna strzelczynia albo jak będę znała termin owulacji to się zapisze 😊
    Życzę wszystkim II kreseczek 😊

    Natt co do twojego badania to w 3 dc masz poniżej normy ten estradiol.. ale szkoda ze nie zrobiłaś ten innych hormonów jak.lh fsh prolaktyna itp

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.

    STOP STARANIA .
  • miska122 Autorytet
    Postów: 5354 9240

    Wysłany: 1 października 2024, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Hej, mogę się zapisać na 04.10? :)

    Cześć Alutka, dobrze Cię widzieć ☺️ Jak Luka? 😊 Trzymam kciuki za rodzeństwo dla Niego ✊❤️

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 g <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    30.10.24 - Maksym 56cm, 3800 g <3 💙
    age.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2804 6885

    Wysłany: 1 października 2024, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Dzień Dobry .
    Ja będę raczej w tym miesiącu wolna strzelczynia albo jak będę znała termin owulacji to się zapisze 😊
    Życzę wszystkim II kreseczek 😊

    Natt co do twojego badania to w 3 dc masz poniżej normy ten estradiol.. ale szkoda ze nie zrobiłaś ten innych hormonów jak.lh fsh prolaktyna itp
    Właśnie też się martwię o mój estradiol (wpisany w stopce), dzisiaj mam wizytę u ginekologa niestety na NFZ i miałam prosić tylko o skierowanie ale chyba podpytam przy okazji. Wizytę u świetnej lekarki mam dopiero 14.10 i do tej pory może być już za późno na działanie w tym cyklu, także może ten lekarz coś podpowie 🙈

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 ciąża biochemiczna
    4.03.25 ⏸️ - 💔 8tc poronienie samoistne
    3.08.25 ⏸️- 💔 ciąża biochemiczna
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 50 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: ❄️❄️ ❄️❄️ → PGTA → 1❄️mozaika →FET 8.05 → 15.05 ⏸️ → 1.06 CRL 3mm, mamy serduszko 💗
    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 195 201

    Wysłany: 1 października 2024, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka128 wrote:
    Hej, mogę się zapisać na 04.10? :)
    Też w wtedy powinna przyjść do mnie 🐒 ale mam nadzieję, że jej nie będzie ✊🏼

    Vergeet lubi tę wiadomość

  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3015 2082

    Wysłany: 1 października 2024, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    Właśnie też się martwię o mój estradiol (wpisany w stopce), dzisiaj mam wizytę u ginekologa niestety na NFZ i miałam prosić tylko o skierowanie ale chyba podpytam przy okazji. Wizytę u świetnej lekarki mam dopiero 14.10 i do tej pory może być już za późno na działanie w tym cyklu, także może ten lekarz coś podpowie 🙈
    Estradiol masz dobry 34 jest okej na początku cyklu :)
    A natt ma jednak poniżej normy laboratoryjnej

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.

    STOP STARANIA .
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 1 października 2024, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Cześć Alutka, dobrze Cię widzieć ☺️ Jak Luka? 😊 Trzymam kciuki za rodzeństwo dla Niego ✊❤️
    Hej Miska, Luka dobrze właśnie odprowadziłam go do niani 😂

    miska122 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 1 października 2024, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam Wam trochę październikowego śląskiego :D

    https://zapodaj.net/plik-7V3klrIdyh

    Nitka96, Insane, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 1 października 2024, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvvliett wrote:
    Też w wtedy powinna przyjść do mnie 🐒 ale mam nadzieję, że jej nie będzie ✊🏼
    U mnie 4.10 to będzie jakieś 12dpo więc już wtedy powinno coś wyjść

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • PsiaMama93 Ekspertka
    Postów: 167 190

    Wysłany: 1 października 2024, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było..musiałam sobie zrobić przerwę od forum po porazkach🙈 ,,oczyścić,, głowę..widzę dużo się działo..😍 gratuluje wszystkim przyszłym mamą a wszystkim staraczka życzę upragnionych 2 kresek!❤️ Nie poddajemy sie😊
    Poprosiłabym o zapisanie na któryś dzień z testowaniem bety ale jestem blada w tym temacie..w sensie jutro zrobię powtórkę i chyba już tak co dwa dni?..nie wiem😀🙈 pierwszy raz w życiu ujrzałam 2 kreski a teraz czekam na telefon od lekarza co dalej🙉
    Ściskam mocno i powodzenia każdej z was!🤞🍀

    Jvvliett, Vergeet, Olcia1987, M93, kknn, Smerfelinka, Daniela77, Nowa2024, JoAnn, Chesterka1124, SailorMoon lubią tę wiadomość

    Starania naturalne- 5lat
    Diagnoza- duża ilość plemników, całkowity brak ruchliwosci

    26.04.24 IUI z nasieniem dawcy❌️
    10.05 hcg <1😥

    21.05 badanie drożności jajowodow

    25.05 IUI ten sam dawca ❌️
    8.06 hcg <4.3😥

    INV
    24.08 punkcja
    13 jajeczek-6 zaplodnionych- 4❄️zarodki😍

    24.09 transfer❄️ 5d bl. 5.1.1
    5dpt⏸️
    6dpt beta 39
    8dp beta 96 prog. 19,5
    10dpt 202
    13dpt 628
    16dpt 2191
    21dp 11511❤️
    22.10 bijące serduszko!🥰 0.5cm kropka🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2024, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany to już październik 🙆 nie wiem jak uciekła mi ta końcówka miesiąca 🙈
    Witam wszystkich ! Ja będę testować mniej więcej 15.10 ;)

    Mam kod rabatowy do Deichmann jeżeli któraś z Was potrzebuje butów ;) 40 zł rabatu do zamówień za min 200.
    I kod na darmowy, pełnowymiarowy produkt w Douglas przy min zamówieniu 99 zł.

    Jak któraś z Was chętna to podam na priv.

  • Natt Autorytet
    Postów: 306 173

    Wysłany: 1 października 2024, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Estradiol masz dobry 34 jest okej na początku cyklu :)
    A natt ma jednak poniżej normy laboratoryjnej



    Czyli mogę iść do lekarza i się nie wygłupie? 😬 Powinnam iść jeszcze w tym tygodniu czy za tydzień przed owulka mogę?

    6 miesięcy starań o córeczke 🩷
    Córka z 2023: Wielowadzie. Między innymi: obustronne stopy końsko-szpotawe, hipotrofia, niska masa ciała, zaćma oka lewego.
    W trakcie badań genetycznych.



    Kwiecień 2024 Starania o rodzeństwo 🤱
    Czerwiec 2024 ciąża biochemiczna

    AMH 3,95
    Hormony ✅
    Nasienie ✅
    Owulację ✅
    Endometrioza głęboko naciekająca, zrost jajnika lewego z macicą.

    Od Marca 2025 pod opieką poradni leczenia Niepłodności w Instytucie Zdrowia Kobiet w Warszawie.
  • Natt Autorytet
    Postów: 306 173

    Wysłany: 1 października 2024, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Dzień Dobry .
    Ja będę raczej w tym miesiącu wolna strzelczynia albo jak będę znała termin owulacji to się zapisze 😊
    Życzę wszystkim II kreseczek 😊

    Natt co do twojego badania to w 3 dc masz poniżej normy ten estradiol.. ale szkoda ze nie zrobiłaś ten innych hormonów jak.lh fsh prolaktyna itp



    Zrobiłam tylko prolaktynę z estradiolem
    Prolaktyna wynosi 17, 20 5,18-26,53

    6 miesięcy starań o córeczke 🩷
    Córka z 2023: Wielowadzie. Między innymi: obustronne stopy końsko-szpotawe, hipotrofia, niska masa ciała, zaćma oka lewego.
    W trakcie badań genetycznych.



    Kwiecień 2024 Starania o rodzeństwo 🤱
    Czerwiec 2024 ciąża biochemiczna

    AMH 3,95
    Hormony ✅
    Nasienie ✅
    Owulację ✅
    Endometrioza głęboko naciekająca, zrost jajnika lewego z macicą.

    Od Marca 2025 pod opieką poradni leczenia Niepłodności w Instytucie Zdrowia Kobiet w Warszawie.
  • Jvvliett Ekspertka
    Postów: 195 201

    Wysłany: 1 października 2024, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsiaMama93 wrote:
    Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było..musiałam sobie zrobić przerwę od forum po porazkach🙈 ,,oczyścić,, głowę..widzę dużo się działo..😍 gratuluje wszystkim przyszłym mamą a wszystkim staraczka życzę upragnionych 2 kresek!❤️ Nie poddajemy sie😊
    Poprosiłabym o zapisanie na któryś dzień z testowaniem bety ale jestem blada w tym temacie..w sensie jutro zrobię powtórkę i chyba już tak co dwa dni?..nie wiem😀🙈 pierwszy raz w życiu ujrzałam 2 kreski a teraz czekam na telefon od lekarza co dalej🙉
    Ściskam mocno i powodzenia każdej z was!🤞🍀
    To gratuluję 2 kreseczek i dawaj nam znać ! 🩷✊🏼

  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3015 2082

    Wysłany: 1 października 2024, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt wrote:
    Czyli mogę iść do lekarza i się nie wygłupie? 😬 Powinnam iść jeszcze w tym tygodniu czy za tydzień przed owulka mogę?
    Możesz bo jest niski. A ty brałaś anty?

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.

    STOP STARANIA .
  • Natt Autorytet
    Postów: 306 173

    Wysłany: 1 października 2024, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Możesz bo jest niski. A ty brałaś anty?


    Tak od połogu (kwietnia 2023) do kwietnia 2024, 7 cykl bez antykoncepcji.

    6 miesięcy starań o córeczke 🩷
    Córka z 2023: Wielowadzie. Między innymi: obustronne stopy końsko-szpotawe, hipotrofia, niska masa ciała, zaćma oka lewego.
    W trakcie badań genetycznych.



    Kwiecień 2024 Starania o rodzeństwo 🤱
    Czerwiec 2024 ciąża biochemiczna

    AMH 3,95
    Hormony ✅
    Nasienie ✅
    Owulację ✅
    Endometrioza głęboko naciekająca, zrost jajnika lewego z macicą.

    Od Marca 2025 pod opieką poradni leczenia Niepłodności w Instytucie Zdrowia Kobiet w Warszawie.
  • Natt Autorytet
    Postów: 306 173

    Wysłany: 1 października 2024, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Możesz bo jest niski. A ty brałaś anty?


    Przelozyłam wizytę na ten czwartek 🤭 mam nowego turbo przystojnego lekarza 😂 mam nadzieję że mi pomoże, a nie oleje.

    Vergeet, Olcia1987, Nowa2024, Chesterka1124 lubią tę wiadomość

    6 miesięcy starań o córeczke 🩷
    Córka z 2023: Wielowadzie. Między innymi: obustronne stopy końsko-szpotawe, hipotrofia, niska masa ciała, zaćma oka lewego.
    W trakcie badań genetycznych.



    Kwiecień 2024 Starania o rodzeństwo 🤱
    Czerwiec 2024 ciąża biochemiczna

    AMH 3,95
    Hormony ✅
    Nasienie ✅
    Owulację ✅
    Endometrioza głęboko naciekająca, zrost jajnika lewego z macicą.

    Od Marca 2025 pod opieką poradni leczenia Niepłodności w Instytucie Zdrowia Kobiet w Warszawie.
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2804 6885

    Wysłany: 1 października 2024, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Estradiol masz dobry 34 jest okej na początku cyklu :)
    A natt ma jednak poniżej normy laboratoryjnej
    O kurczę dziękuję Ci bardzo, macie dziewczyny taką wiedzę że żadne Google nie ma z wami szans 😂🩷

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 ciąża biochemiczna
    4.03.25 ⏸️ - 💔 8tc poronienie samoistne
    3.08.25 ⏸️- 💔 ciąża biochemiczna
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 50 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: ❄️❄️ ❄️❄️ → PGTA → 1❄️mozaika →FET 8.05 → 15.05 ⏸️ → 1.06 CRL 3mm, mamy serduszko 💗
    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3015 2082

    Wysłany: 1 października 2024, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pomimo proga dostałam plamień.. wiec ten cykl to pojdzie na marne.. trudno 🫣

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.

    STOP STARANIA .
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ