X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 października 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa nie bierz! Bo sobie zatrzymasz owulacje... skoro bolą Cię jajniki to mogą to być plamienia okołoowulacyjne, tym bardziej, że śluz rozciągliwy, dosiadaj męża;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 17:23

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 27 października 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk, przecież masz super wykres. 17 dni FL to mega długo, masz tak normalnie?
    Trzymam kciuki!!!

    A mnie dopadła infekcja więc od dzisiaj nie będę mogła wierzyć temperaturom :/

    Storczyk3 lubi tę wiadomość

  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 27 października 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, to chyba plamienie jakies jednak, bo mimo że nadal je mam to jest bardzo, bardzo malutkie. Liczę że jutro zniknie. Może faktycznie to było owulacyjne.
    Termometr mam rtęciowy - podobno najlepszy, ale pójdę za waszą rada i sprawdzę temke na innym. jeżeli jutro będzie skok i sie utrzyma to potwierdzi sie teoria o owulacji. nigdy jeszcze nie przytrafiło mi się plamienie okołoowulacyjne.

    Lili
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 27 października 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny u mnie dzisiaj nie za dobry humor- nic się nie stało tylko jakoś tak dziwnie , naczytałam się wczoraj chorób które do mnie pasują no i tak jakoś, no wiecie :(
    aż się odechciewa wszystkiego... a tu dzisiaj jeszcze DP więc mam nadzieję że humor mi się poprawi na <3

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:37

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 października 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:39

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 27 października 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk trzymam moooooocno kciuki:)

    Dziewczyny to nie jest tak że na siłę <3 chcemy tego razem tylko martwię się że po prostu nie wpasowujemy się w te najbardziej odpowiednie momenty:) a mój D już wczoraj nie dawał rady bo mówi że już wszystko z siebie wypuścił :)

    Storczyk3 lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 27 października 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Nie czytaj wujka Google bo zwariujesz ja według niego mam setki chorób w tym raka mózgu zresztą jak niemal każda tutaj na forum :p nie ma co się nakrecac☺
    wiem, że łatwo tak sobie wkręcić;) pasują do mnie nawet objawy PCOS, więc miałabym już się czym martwić;/

    No nic ale nie ma co się poddawać i czytać google;)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 października 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, my np ostatnie miesiące mamy bardzo trudne, dużo przykrych spraw się nakłada i rzadko mamy ochotę serduszkować, często wolimy po prostu zasnąć przytuleni, też mogłabym się martwić, że nie celujemy, że za mało, złe dni, ale to bez sensu, jeśli ma się udać to wystarczy jedno przypadkowe <3, ważne żeby czerpać z tego radość i przyjemność i dawać sobie wzajemnie miłość. Nie martw się, bo zazwyczaj łatwiej zachodzą te co na luzie bez liczenia się kochają. Nie wiemy kiedy są te najodpowiedniejsze momenty bo i ból i śluz może występować kilka dni przed, albo po owulacji i temperatura wzrastać tak samo.

    Morwa, Ania24, Zetka, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 27 października 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Morwa, nospe można brać.

    Storczyk zaciskam kciuki bardzo mocno <3 Ile zazwyczaj trwa Twoja faza lutealna?

    Zetka współczuję bardzo problemów z pęcherzem.

    Ja czuję już drugi dzień jakieś ciśnienie w podbrzuszu, a od owulacji ciągle mi mokro, to chyba od tych ziół.
    Moja faza lutealna trwa zazwyczaj 18 dni

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 października 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mnie brzuch przestał boleć na papierze nie ma krwi podczas podcierania jest ona głębiej zobaczyłam ja jak chciałam badać śluz, jajniki bolą nadal. Posrane to wszystko :/ to kiedy mam brać tego dupka ? Od jutra czy jeszcze się wstrzymać dłużej ? Boję się że to plamienie się rozwinie i będzie trwało do niby @ która będzie krótka i będzie lipa jak zwykle zresztą:/ normalnie się chyba zacznę do tego przyzwyczajać ze częściej będę widziała krew niż żyła normalnie :/


    Kochana, nie panikuj, za wczesnie na dupka. Powinnas zaczac brac 3 dni od skoku albo pozytywnego testu owu :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja beta wynosi 8.46 ale co z tego jak normy tutaj są od 10 . Badali mnie i musze zrobić kolposkopie jeszcze raz . Bo mam zmieniony kształt szyjki czy coś takiego bo nie rozumiałam dokładnie tej baby . Ogólnie mam chujowy nastrój dlatego odezwę się do was jutro . Przepraszam :-(

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 27 października 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PRzytulam staraczka , nie przejmuj sie bedzie dobrze :*
    10 dc to moze za wczesnie na bete :) zobaczysz !!!
    Najwazniejsze ze to nie 1.0 tylko prawie 9 ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 19:55

    kahaśka lubi tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 27 października 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja wrote:
    Storczyk, przecież masz super wykres. 17 dni FL to mega długo, masz tak normalnie?
    Trzymam kciuki!!!

    A mnie dopadła infekcja więc od dzisiaj nie będę mogła wierzyć temperaturom :/
    Tak od jakiegoś czasu moj FL jest taka długa

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 października 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mnie brzuch przestał boleć na papierze nie ma krwi podczas podcierania jest ona głębiej zobaczyłam ja jak chciałam badać śluz, jajniki bolą nadal. Posrane to wszystko :/ to kiedy mam brać tego dupka ? Od jutra czy jeszcze się wstrzymać dłużej ? Boję się że to plamienie się rozwinie i będzie trwało do niby @ która będzie krótka i będzie lipa jak zwykle zresztą:/ normalnie się chyba zacznę do tego przyzwyczajać ze częściej będę widziała krew niż żyła normalnie :/

    Kochana poczekaj teraz na skok temperatury i dopiero wtedy weź dupka, żeby nie zablokować owulacji. Test wyszedł Ci dodatni, masz śluz rozciągliwy, wiele dziewczyn ma plamienia owulacyjne, nie martw się.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 października 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka w jakich jednostkach masz tam podane? Jeśli w takich jak standardowo, to gratulacje, to na pewno wczesna ciąża.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 października 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:39

    kahaśka, Zetka lubią tę wiadomość

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 27 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka trzymam kciuki, za K+
    jeśli to się potwierdzi to zakładam działalność gospodarczą: ZAKLINANIE @
    :D

    Morwa, Madlene84, Rozgadana lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 października 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:39

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 października 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka. Jeszcze nic nie przesadzone. Jak mozesz to zrob bete za 2 dni. A gdzie ja robilas? Prywatnie?
    Kolposkopia tez sie nie martw. Moze to nic groznego, a przy kolposkopii dokladnie sprawdza co sie dzieje. Ja tez na nia czekam i sie doczekac nie moge ...

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ