X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • beata.k Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 12 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak jest z piersiami kiedy zaczynają bolec w ewentualnej ciąży bo dziś jak się polozylam na brzuchu tomialam problem z ich ulozeniem bo uciskaly

    Beata.k
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 12 listopada 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA miałam jak przed okresem, lekki ból przy dotyku, a po kilku dniach doszły wrażliwe sutki:)

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beata.k wrote:
    nie sadze ja uważam ze gdyby była to 11 dni po owulacji by wyszlo trudno no tak jak już pisałam nie pisane mi zostać mama

    11 dni po owulacji to Ty możesz być ledwo po zagnieżdżeniu i może Ci guzik z pętelką wyjść. Także wyluzuj i jeszcze poczekaj :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 14:18

  • beata.k Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 12 listopada 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo bym chciała być już ale pewnie nie będę ta szczesciara która tak szybko zostanie mama niestety:( piersi sa nabrzmiałe ale okres za 2 dni wiec pewnie to norma senna jestem ale to zapewne przez zmiane już pogody ze musze z godzine w dzień przespać się tak od niedzieli mam ... ale trudno tak bardzo wiele osob chce nie może zajść a kto nie chce rodzi zachodzi raz dwa

    Beata.k
‹‹ 160 161 162 163 164
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ