X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wyjaśnienie. To wszystko niesprawiedliwe, echh :/
    Właśnie szukam na allegro orzechów brazylijskich :) Bo byłam dziś w Rossmanie, ale wszystko wykupione. Zaopatrzyłam się za to w zapas podpasek, hehe. Do grudnia starczy :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka oby się nie przydały :D

    A te orzechy to się je cały cykl?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka ja kiedyś widziałam orzechy brazylijskie w sklepie Delikatesy CENTRUM, nie wiem skąd jesteś i czy ta sieć delikatesów jest u CIebie, ale czasami właśnie w zwykłym sklepie są.

  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzechy? Proszę o przybliżenie tematu:)

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    Zetka oby się nie przydały :D

    A te orzechy to się je cały cykl?

    Przydadza :) Ja z racji infekcji pecherza i brania z tego tytułu antybiotyku od 14dc zaprzestaliśmy starań. Mimo że lekarka powiedziała, że skoro antybiotyk biorę przed ewentualnym zagnieżdżeniem, to możemy się starać. Ale ostatnie serduszkowanie było 5 dni przed owu, więc cud musiałby się stać :)

    A orzechy tak, przez cały. Dziewczyny tutaj pisały że są super, ja nigdy nie stosowałam. Chyba dobre na endometrium, no i jak orzechy zdrowe oczywiście. I dla nas i dla facetów. Kupiłam w Rossmanie taką mieszankę, gdzie między innymi one były, to synek właśnie przed chwilą wszystkie prawie zjadł :)

    A delikatesy centrum chyba u mnie są, muszę popatrzeć, dzięki :) - jednak nie ma :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 20:25

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana, u Ciebie dopiero 11dpo więc test wcale nie musi pokazywać prawdy :) Ja tam nadal trzymam mocno kciuki!

    A z tym poronieniem, to chyba rzeczywiście czasem lepiej nie wiedzieć. Ja nie mam pewności, czy nie miałam też kilka miesięcy temu takiego poronienia, bo normalnie @ prawie mnie nie boli, a wtedy myślałam, że mi rozrywa brzuch. Ale co było to było, wolę się nad tym nie zastanawiać.

  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaja wrote:

    A z tym poronieniem, to chyba rzeczywiście czasem lepiej nie wiedzieć. Ja nie mam pewności, czy nie miałam też kilka miesięcy temu takiego poronienia, bo normalnie @ prawie mnie nie boli, a wtedy myślałam, że mi rozrywa brzuch. Ale co było to było, wolę się nad tym nie zastanawiać.
    masz racje lepiej nie wiedzieć. Mi od poronienia bóle i obfitość w pierwszym dniu @ zostały. Nie wiem czy to" zasługa" poronienia czy clostilbegytu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 20:58

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi od poronienia zostały bóle piersi z boku, nigdy wcześniej mnie tak nie bolały tylko jak zaszłam w ciążę, a teraz w każdym cyklu bolą właśnie z boku.

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic co było nie wróci...głowa do góry i czekamy na lepsze jutro:)

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja kupuje orzechy albo w tesco, ale nie na dziale z pestkami i orzechami i owocami suszonymi na wagę, bo tam nie ma, tylko na dziale z pakowanymi rzeczami, albo w almie na wagę, nie wiem czy jest u Was.

    Są one dobre na endometrium, ale przede wszystkim genialne na nasienie u mężczyzn ponieważ zawierają bardzo duże ilości selenu, który jest dużo łatwiej przyswajalny niż ten w tabletkach, wystarczą dwa orzechy dziennie.

    Dobrej nocy! :)

    Aneta210 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 4 listopada 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:28

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 4 listopada 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:29

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 4 listopada 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja na 1 okres po poronieniu czekałam bardzo długo bo aż 9 tygodni. Późniejsze cykle były jak te z przed poronienia. Z tym że tak jak pisałam od tego czasu przed @ bolą mnie piersi z boku. Pierwszy raz w życiu bolały tak jak zaszłam w ciążę i potem przez jakiś czas myślałam że się znowu udało, teraz wiem że już co miesiąc tak bolą..
    Poza tym wszystko jak wcześniej.

    Kolorowych:D

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 4 listopada 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam bardzo wcześnie, nawet nie wiem, który to był tydzień, ale sam początek. Pozostały mi w pierwszy dzień @: silne bóle i obfitość. Poza tym chyba nic.

    Niestety co do tych jasnych kreseczek to masz racje, bo ja tak się dowiedziałam o ciąży. Zrobiłam z 10 testów i na każdym była mniej lub bardziej widoczna blada kreseczka. Testy robiłam w piątek i sobote, w poniedziałek zrobiłam bete, w środe odebrałam pozytywny wynik bety i już zaczęło mi się plamienie, a w czwartek dostałam @. Więc u mnie to też nie trwało bardzo długo.

    Mój gin mówił, że to się bardzo często zdarza i gdyby nie to, że robiłam testy to bym nawet nie wiedziała.

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 4 listopada 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam po 2 tygodniach od pierwszego testu ale od początku czułam że coś jest nie tak. Strasznie bolały mnie plecy, ogólnie źle się czułam. Na początku beta przyrastała ładnie, lekarka mówiła że już nie muszę robić kolejnej bety ale ja po jakimś czasie zrobiłam jeszcze raz bo czułam że coś się dzieje i była niższa niż poprzednio.. No i wtedy już wiedziałam na pewno :(

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutne to nasze życie, ale ja wierze, że będzie dobrze!

    A Ty Rozgadana masz PCOS? Leczysz się gdzieś?

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poroniłam w 7 tyg. Po tyg od pozytywnego poleciałam do gina, ale jeszcze nic nie było widać, po 2 juz był zarodek, miałam przyjść za 1-2 żeby posłuchać serduszka. czułam się normalnie. w pracy w kibelku zauważyłam na papierze maleńka kropkę krwi. Moj gin mógł mnie przyjąć dopiero następnego dnia rano, ale ja nie wytrzymałam i poleciałam do innego. Po tej wizycie rozkręciło się na dobre. Jak poszłam następnego dnia do mojego, to już było dużo krwi. Kazal leżeć i dostałam dupka. Po 2-3 dniach dostałam mocnych bóli, az przy którejś wizycie w toalecie cos poczułam jak mi wylatuje, nie wiem czy to byl skrzep ale bylo wielkosci malego kurzego jajka. jak to zobaczyłam wiedziałam ze już po wszystkim, bóle tez mineły. Na wizyte jak szłam to tylko żeby sie dowiedzieć czy sie oczyscilam sama, nie miałam złudzeń. Dlatego przy kolejnej ciąży zwlekałam z wizyta do 8 tyg. bo do tej pory zastanawiam sie czy nie poroniłam od tego "dłubania" we mnie


    v40cu9h.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro :(

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainer, ja jak poszłam do lekarki z plamieniami to się bała mnie zbadać i odesłała do szpitala, żeby mogli mi badania porobić, a żebym ja nie musiała wstawać, ale poszłam do innego gina( mojego obecnego) on mnie zbadał, ale oczywiście nic nie było widać i na drugi dzień było po wszystkim, ale wątpie, żeby badanie miało coś wspólnego z poronieniem, bo jak wróciłam od lekarz to zrobiłam test i już na nim nie było śladu ciąży. Oczywiście ja dużo wcześniej poroniłam.

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 4 listopada 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie jestem pewna czy mialo to jakiś związek, ale niby mówią ze ciąża na początku jest delikatna a ja w ciągu 2 tyg byłam 4 razy, a po tej wizycie u tego innego gina zaczęłam mocniej krwawic. To głupie ze tak doszukuje przyczyn, ale nic na to nie poradzę.Do tej pory męczy mnie to czy to ja zrobiłam coś nie tak czy tak po prostu miało być. To już zostaje w psychice. Jak byłam w ciąży z córka, to nie mówiłam nikomu praktycznie do 11 tyg bo się bałam ze może się coś stać. Ale dzięki Bogu jest ze mną cała i zdrowa :)


    v40cu9h.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ