Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 29 października 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:32

    preg.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 października 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 14:04

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 października 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa co jeszcze masz ciekawego w tej książce?:D

    Gośka ze mnie też nie wypływa i nic mi się nie lepi i nie skleja, wypływa rano

    Juwelka, u mnie się nic nie pozmieniało, stare śmieci, tylko juz za dużo myślę:p

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 29 października 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    O super, zakupiłam sobie dziś ananasa :) i winko tez ;) czekam na męża i bedziemy 'zwiekszac szanse' :D



    Ananas to po owulce :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Kurczę, już teraz nie wiem czy dobrze, że go wzięłam, pierwszy raz wzięłam coś na receptę bez konsultacji z lekarzem i mnie to męczy, boję się, że jednak mi rozreguluje cykl.

    Dziewczyny, a przy jakim progesteronie lekarz Wam zapisał dupka?


    Rany, nie było mnie tylko 2 godziny a Wy naskrobałyście już kilka stron hehe

    Martika nie masz się czym denerwować, duphaston nie rozleguluje Ci cyklu. Według mnie powinnaś go brac do terminu @, w tym dniu zrobić test lub bete i w zależności od wyniku brać dalej albo przestać. Po dupku okres powinnaś dostać max do 3-4 dni, to zależy. Ja zazwyczaj dostawałam po 2 dniach.

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 października 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 14:04

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka a TY nie panikuj! :) Spokojnie :) Starajcie się normalnie, nie odpuszczaj tego cyklu, idz do lekarza, zrób sobie wymazy i będzie wszystko wiadomo. Jeśli wyjdzie Ci ta bakteria to lekarz powinien dac antybiotyk dla Ciebie i męża, zawsze oboje powinni brać, wyleczysz i będzie git :)

    Ja np żeby szybciej mieć wyniki wymazu to sobie sama zaniosłam je do laboratorium, mój lekarz zrobił, odpowiednio "zapakował", zaniosłam i wyniki miałam już na drugi dzień. Może u Ciebie też jest taka możliwość? To było laboratorium przy szpitalne.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 29 października 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    A przed zaszkodzi?


    Czytalam, ze po zjedzeniu ananasa, sluz robi sie nieprzyjazny plemniczkom

    Kotowa lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 października 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Rany, nie było mnie tylko 2 godziny a Wy naskrobałyście już kilka stron hehe

    Martika nie masz się czym denerwować, duphaston nie rozleguluje Ci cyklu. Według mnie powinnaś go brac do terminu @, w tym dniu zrobić test lub bete i w zależności od wyniku brać dalej albo przestać. Po dupku okres powinnaś dostać max do 3-4 dni, to zależy. Ja zazwyczaj dostawałam po 2 dniach.

    Ale kochana, ja nie chcę, żeby mi się cykl wydłużył nawet o dwa dni i tak już mam długie. Zrobię chyba w takim razie test 12 dpo, jak będzie negatyw to odstawię, albo może w ogółe z niego rezygnuję i zacznę od następnego cyklu... eh na cholerę ja się naczytałam i go wzięłam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa nie zaszkodzi :) Ale w odpowiedniej ilości :) można zacząć nawet 2-3 dni przed, nic się nie stanie

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Ale kochana, ja nie chcę, żeby mi się cykl wydłużył nawet o dwa dni i tak już mam długie. Zrobię chyba w takim razie test 12 dpo, jak będzie negatyw to odstawię, albo może w ogółe z niego rezygnuję i zacznę od następnego cyklu... eh na cholerę ja się naczytałam i go wzięłam :P

    Wiesz co, wydaje mi się, że jak już zaczęłaś to bierz dalej, żebyś teraz właśnie przez ten jeden dzień nie poknociła sobie wszystkiego.
    Kochana to już Twoja decyzja co zrobisz. MOże rzeczywiście weź do 12 dpo i zrób test i zobaczysz....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firanki - nie spłaszczaj bandażem :P Nie chcę Cię straszyć, ale pewnie trochę przy fasoli urosną :P

    Kamil mój leci zaraz po test i robimy. Ciekawa jestem czy coś z tego wyjdzie :)
    Dam znać.

    firanki na duszę, Morwa lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 października 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że bym nie poknociła, bo godzinę po wzięciu tej tabletki wymiotowałam, muszę się z tym chyba przespać i rano zadecyduje, co dalej, chyba wezmę do tych 12dpo

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 29 października 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka,
    relacjonuj wszystko minuta po minucie ! :D
    Trzymam kciuki !

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 wrote:

    Kamil mój leci zaraz po test i robimy. Ciekawa jestem czy coś z tego wyjdzie :)
    Dam znać.


    Powodzenia Gosia :) daj znać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ,że apteka pod nosem. Szybko okręci w dwie strony. Jaki stres. Gorszy niż przed obroną :P

    Kotowa, Rozgadana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    Wyniki najwcześniej 20-21 także dam znać :)

    Trzymam kciuki, czekamy na wieści! :)

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 października 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2021, 14:04

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 października 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka, ale emocje zbudowałaś!:D zaciskam kciuki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 19:57

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 29 października 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka,
    mam nadzieję, że już masz naszykowane siuśki - żebyśmy nie musiały czekać do rana aż Ci się zachce :P

    martika lubi tę wiadomość

    uwo93e3kxvexoenv.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ