X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 26 września 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja ;)
    Miał być wrzesień, ba, byłam już tego tak pewna jak nigdy. No i dupa dupa. Nie ma tego złego.
    @ przyszła 2 dni wcześniej, więc czekania troszkę mniej:)

    Dziś startuje z CLO i wiesiołkiem.

    Powodzenia nam! :)

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, to ja tez sie zapisuje do waszego "pazdziernikowego klubu" :)

    Musze sie przyznac, ze trafilam na to forum niedawno, przez przypadek, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: kiedy ta owulacja no kiedy ? ;)... i tak podgladam juz wrzesniowe staraczki rownoczesnie starajac sie sama, jednakze bez czynienia wiekszych obserwacji.
    W tym miesiacu jednak mam zamiar "profesjonalnie podejsc do tematu" ze wszystkimi mozliwymi obserwacjami wlasnego ciala a poza tym razem zawsze razniej :) juz jestem ciekawa co z tego bedzie :)

    Pozdrawiam wszystkie staraczki

    P.s. brak polskich liter nie wynika z mojego wrodzonego lenistwa tylko z posiadania niemieckiej klawiatury ;)

    Redhotka, Holly go, shooa lubią tę wiadomość

  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 26 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzień wlecze się za dniem. Wiem, że jestem niecierpliwa, ale już chciałabym popchnąć wskazówki do przodu. W jakim momencie cyklu jesteście? U mnie przy długich cyklach będę mogła testować dopiero pod koniec października. Mam nadzieję, ze wcześniej już się tu mocno zazieleni, bo to zawsze krzepi i podnosi na duchu. :)


    Cosma, witaj! Życzymy owocnych starań!!!!

    Redhotka lubi tę wiadomość

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 września 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma miło, że do nas dołączyłaś:)

    Holly za każdym razem kiedy czytam Twój cytat w podpisie, mam ochotę pójść do piwnicy do rodziców i przynieść stare książki, mam wszystkie z serii muminków, ale chyba wstrzymam się z tym aż do ciąży to mąż będzie czytał nie tylko dla mnie, ale i do brzuszka;)

    Jeżeli chodzi o dzień cyklu to ja jestem 7 dpo, ale nie mam zamiaru za wcześnie testować. Ilo dniowe masz cykle?

    Holly go lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja początek dopiero - 5 dc. A która faza, to ciężko stwierdzić. Normalnie nie schodzę poniżej 32 dni, ostatni cykl trwał 24, a jeszcze wcześniejszy 66 i to wywołany Duphastonem... :-/
    Ale biorę Wit. D3 i czekam na Niepokalanka - wierzę, że mi pomogą. :-D

  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 26 września 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika,to w takim razie mocno teraz za ciebie kciuki zaciskam.
    Ja ostatni cykl miałam dość krótki jak na mnie, bo tylko 37 dni :D
    Przed poronieniem miałam ok 42 dniowe. Potem wszystko stanęło na głowie.
    Dziewczyny, życzę udanego weekendu.
    Martika, mam nadzieję, ze za tydzień będziemy już miały, co świętować. :) Weekend kolejny pod znakiem 2 kresek!

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 26 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holly go wrote:
    Martika,to w takim razie mocno teraz za ciebie kciuki zaciskam.
    Ja ostatni cykl miałam dość krótki jak na mnie, bo tylko 37 dni :D
    Przed poronieniem miałam ok 42 dniowe. Potem wszystko stanęło na głowie.
    Dziewczyny, życzę udanego weekendu.
    Martika, mam nadzieję, ze za tydzień będziemy już miały, co świętować. :) Weekend kolejny pod znakiem 2 kresek!

    Dziękuję za kciuki;) Planuje testować po następnym weekendzie w poniedziałek lub wtorek, jeśli @ nie przyjdzie, ale jeżeli bardzo nie będę mogła wytrzymać, to może zatestuję w sobotę 4go lub w niedzielę:p

  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 26 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was dziewczynki:) jestem mamą prawie rocznej córeczki Oliwki. 10.10 będzie obchodzić roczek . Może tak szybciutko napisze moją drogę do bycia mamą . O ciążę zaczęliśmy starać się w maju 2012 ,tak intensywnie ponieważ w maju wzięliśmy ślub . wcześniej zabezpieczaliśmy się prezerwatywami, nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych . Miesiączki miałam co 30-32 dni więc z dniami płodnymi nie było ciężko trafić. w październiku 2012 dowiedziałam sę że jestem w ciąży , ale od początku miałam jakieś złe przeczucia , naczytałam się o poronieniach , ciążach pozamacicznych itp . Nasze szczęście nie trwało długo 29.10.2012 poroniłam :( do dzisiaj nie potrafię pogodzić się z tą stratą. od razu dostałam luteinę, lekarz kazał odczekać 3 miesiące ale ja byłam tak załamana ,że nie przyjmowałam tego do świadomości. w listopadzie dostałam okres , 27 grudnia również i powiem wam że strasznie byłam sfrustrowana , powiedziałam stop . w trakcie współżycia myślałam tylko o fasolce . powiedziałam mężowi że w styczniu omijamy dni płodne ,urodził mi się chrześniak i chrześnica i chciałam ich ochrzcić (w kwietniu i czerwcu) . Mięliśmy zacząć się starać dopiero w czerwcu 2013. wszystko było na :"dobrej" drodze, do 13.01 kiedy to mąż zaatakował mnie w niedzielny poranek . byłam wściekła , śpiąca:P. został mi jeden test ciążowy i 28.01 na pełnym luzie zrobiłam test aby się go :" pozbyć" . myłam zęby test leżał obok patrze a tu 2 krechy. nie wierzyłam wystarczył luz , odsunięcie na bok liczenia , patrzenia w kalendarz i fasolka nas pozytywnie zaskoczyła . chodź w tym miesiącu nie była planowana . życzę wam takiego szczęścia . z biegiem czasu wiem ze te 9 miesięcy starań nie było długo , ale wtedy to był koszmar. ciągły płacz i myśli że już nigdy nie będę miała dziecka .
    Teraz staramy się od maja o rodzeństwo dla Oliwki , ponieważ chciałabym odchować 2 bobasków i wrócić do pracy . ale nie wychodzi . teraz jest dodatkowe utrudnienie bo mam nieregulane cykle . okres az jest po 32 dniach nastepnym razem po 37 . i nie wiem jak liczyć dni płodne . dlatego trafiłam na tę stronę . mam nadzieję że w październiku wszystkie zobaczymy 2 piękne kreski
    Ps: miało być , krótko szybko o mnie a wyszło jak zwykle:P

  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 26 września 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Jestem tu nowa. Mam 6 letniego synka Marcela o ktorego staralam sie ponad 3 lata. Pomogl Clomid I pregnyl. Od stycznia znow sie staram ale probowalam sama, naturalnie. Dzis dostalam pregnyl I mam nadzieje, ze 14 pazdziernika, kiedy bede testowac beda 2 piekne kreseczki. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki. Cuda istnieja, trzeba tylko uwierzyc. W Polsce mi nie dawali zadnych szans (endometrioza, z ktora zmagam sie od 15 roku zycia). Dopiero po przeprowadzce do Belgii zaczelam leczenie u profesora, ktory poprowadzil laparoskopie usuwajac duza czesc zrostow I jeden jajnik. Potem pomogl mi zajsc w ciaze I sie udalo. Oczywiscie stymulacja I niekonczace sie wizyty u profesorka:) I udalo sie. Mam teraz 6 letniego przystojniaka w domu. Teraz czekam na drugi cud. Trzymam kciuki za nas wszystkie. Pozdrawiam

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 26 września 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Pati Belgia :-D a dokładniej gdzie mieszkasz? Pozdrawiam i zafasolkowania życzę również z Belgi :-P

  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 27 września 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    To jest mój trzeci cykl starań. Właśnie jestem po owulce. Będe testować 8 października, więc dołączam do Was :)

    Pozdrawiam wszystkie staraczki. Życze nam dwóch kreseczek - w październiku :)

    Lili
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 27 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, no to jestem tak jak pisałam Mam nadzieję, że Październik będzie łaskawszy dla Nas :)

  • kusiczka Autorytet
    Postów: 365 229

    Wysłany: 27 września 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! ja również wpisuje się licząc na szczęśliwe zakończenie października!

    f2w3gov3j7kctpp8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nas się tu już uzbierało... Statystycznie im nas więcej, tym większe szanse na zielone! :-)

  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 27 września 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kmb mieszkam niedaleko Antwerpii a Ty?

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 28 września 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe dziewczyny, 3 mam kciuki za każdą z nas:)

  • Anja_KB Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 28 września 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    nam starania wypadną w październiku - testowanie w okolicach 16.10
    i jeśli się uda w co mocno wierzę to będzie cudowny prezent na 4 rocznicę ślubu.

    3b70a30e7b3debf79fd09b3df3616b8d.png
    "Kiedy kochasz to duszenie śpi, Kiedy kochasz to wiesz, że żyjesz"
    20101016580517.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) ja również dołączam się do październikowych staraczek :) to już mój czwarty cykl starań o maleństwo, a drugi z ovufriend. Oby ten miesiąc dla nas wszystkich był dobry :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skusilam sie na test :( znooowu. ....

    Iiii

    Sie do was juz zapisuje ...
    Zalamalam sie znowu

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 29 września 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale sie nam grono powiększa oby jak najwiecej zieloności :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ